Ігор Калинець подарував Шевченківському гаю сімейні реліквії
Речі походять з його родинного будинку у містечку Ходорів на Львівщині.
Львівський поет та громадський діяч Ігор Калинець подарував Музею народної архітектури та побуту імені Климентія Шептицького (Шевченківський гай) частину власних сімейних реліквій.
Про це повідомили на офіційній сторінці музею у Facebook.
“Учора мали честь завітати до відомого львівського поета та громадського діяча Ігоря Калинця. У дарунок від нього Музей отримав декілька родинних реліквій - хатні фіранки, образ Христа Спасителя та настільну серветку, вишиті матір'ю поета Євфросинією Калинець”, – розповіли працівники скансену.
За їх словами, речі походять з родинного будинку у містечку Ходорів на Львівщині.
“Щиро дякуємо за цінний внесок у справу збереження української національної спадщини!”, – додали у музеї.
Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що колишній фронтмен гуртів “Тартак” та “Був’є”, уродженець Луцька Олександр Положинський передав до Волинського краєзнавчого музею колекцію старожитностей.