09:32, 26 листопада 2021

У Львові провокатори, які спаплюжили Цвинтар орлят, написали з помилкою прізвище Бандери

Ймовірно, провокатори діяли за прямими інструкціями російських спецслужб з метою спровокувати погіршення українсько-польських стосунків.

image (4).jpg
Фото: ZAXID.NET

Увечері 25 листопада у Львові затримали двох вандалів, які спаплюжили польський військовий меморіал, що є частиною Личаківського кладовища і більше відомий під назвою “Цвинтар орлят”. Ще одному учаснику провокації вдалося втекти.

Про це повідомляє ZAXID.NET.

Наразі відомо, що провокатори встигли зіпсувати частину меморіалу стилізованими малюнками синьо-жовтого і чорно-червоного прапорів та написами “Ляхи” і “За Степана Бендер...” (через “е”).

Затримали двох чоловіків – вони не місцеві, приїхали до Львова з Донеччини. Неофіційно в СБУ припускають, що провокатори діяли за прямими інструкціями російських спецслужб з метою спровокувати погіршення українсько-польських стосунків.

За даними ZAXID.NET у правохоронних органах, усього провокаторів було троє, проте один втік. Затримані уже дали попередні свідчення – заявили, що за провокацію їм пообіцяли заплатити, проте хто і скільки – нібито не знають, бо домовлявся із замовником їхній товариш, якому вдалося втекти. Усі є мешканцями Донецької області, приїхали до Львова вчора і відразу ж після виконання завдання мали виїхати з міста.

Варто зауважити, що інцидент у Львові відбувся на тлі схожої провокації у польському Кракові. Там у центрі міста невідомий розмалював у кольори прапора України пам’ятник лідеру Другої Речі Посполитої Юзефу Пілсудському. Уже 15 листопада польська поліція повідомила про затримання винуватця вандалізму – ним виявився громадянин України. Поліції українець пояснив, що “отримав завдання спаплюжити пам’ятник Юзефу Пілсудському до 11 листопада, тобто до Дня Незалежності Польщі”. Від кого він отримав таке завдання – поліція наразі не повідомила. Ще один українець, який також брав участь у цій провокації втік і перебуває у розшуку.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що у Мюнхені могилу Степана Бандери облили невідомою речовиною.

Схожі матеріали

karajimy 1200-630.jpg

Ті, що селилися на березі річки

66000.jpg

Поховання українців на Раковицькому цвинтарі у Кракові

600.jpg

Шість міфів про Шухевича, які не дають вам спокою

600.jpg

Ключі від пекла

1200.jpg

Особистий фотоапарат Степана Бандери

IMG_6719.jpg

Борщовичі: Квіти, яблука і вбивця Бандери

800x500 obkladunka Zaicew.jpg

Про український націоналізм | Олександр Зайцев

bandera9(1).jpg

З москалями нема спільної мови. Стаття Степана Бандери з 1952-го року

Бандера_СЕО.jpg

7 фактів про життя Степана Бандери