Церковні хори
Хорове виконавство, зосереджене в основному на богослужбовому співі, було поширеним в міжвоєнній Галичині. Аматорські хори, як правило, організовували з ініціативи священників чи дяків і могли налічувати десятки учасників. Вони виступали в своїх храмах та відвідували святкові з’їзди до різних подій. Часто хором керували місцеві або спеціально запрошені диригенти. Далі підбірка світлин співочих колективів 1920-40-х років.
![Хор с. Новосілки-Гостинні Рудківського п-ту Львівського в-ва, кін. 1930-х рр.](/media/images/012_Novosilky_Hostynni_Oresta_Spryn.width-400.jpg)
![Церковний хор, м. Журавно Жидачівського п-ту Станіславівського в-ва, 1930-ті рр. Посередині священик (ім’я невідоме) Головацький . У верхньому ряді крайня справа Ольга Кузик, у другому ряді зверху третя справа Стефанія Лагоцька, п’ята зліва Марія Юста.](/media/images/Zhuravno_Iryna_Popadyn_004.width-400.jpg)
![Хор греко-католицької церкви в м. Чернівці, 1921 рік. На фото присутній керівник хору Євстахій Лехнюк.](/media/images/Spas_Petro_Diakovskyi_002.width-400.jpg)
![Церковний хор, с. Нивиці Лопатинського р-ну Львівської обл., Зелені свята 1956 р. У центрі стоїть о. Нечай.](/media/images/Nyvytsi_Yevhen_Kuts_038.width-400.jpg)
![Хор с. Мшана Городоцького п-ту, Львівського в-ва, кін. 1930 -х рр. У другому ряді, сидить шостий зліва доктор Козак.](/media/images/Mshana_Arhiv_Muzeju010.width-400.jpg)
![Хор с. Боб’ятин Сокальського п-ту Львівського в-ва, 1930 – ті рр. У першому ряді зверху шоста зліва Текля Олесько.](/media/images/Leshchativ_Olha_Olesko_042.width-400.jpg)
![Церковний хор с. Коросне Перемишлянського п-ту Тернопільського в-ва, кін. 1930-х рр.](/media/images/Korosne.width-400.jpg)
![Мішаний церковний хор при читальні "Просвіта" у м. Городку Львівського в-ва, 1931 р.](/media/images/Horodok_Muzei_066.width-400.jpg)
![Церковний хор с. Боршів Перемишлянського п-ту Тернопільського в-ва, 1930-ті рр.](/media/images/Borshiv_Myhailo_Kunitskyy085.width-400.jpg)
![Хор в с. Чайковичі Рудківського п-ту Львівського в-ва, 1930-ті рр. У другому ряді знизу зліва направо п'ятий священик Юрій Кміт.](/media/images/0118_Chaykovychi__Petrykovych_Natalia.width-400.jpg)
![Церковний хор, с. Лагодів Перемишлянського п-ту Тернопільського в-ва, 1934 р. У першому ряді знизу п'ятий зліва керівник хору Володимир Осташевський.](/media/images/78_Lahodiv_Petro_Tyvonuk.width-400.jpg)
![Хор руського католицького товариства "Єдність", м. Печеніжин Коломийського п-ту Станіславівського в-ва, 1920-ті рр.](/media/images/059_Pechenizhyn_Vasyl_Havryshchuk.width-400.jpg)
![Хор м. Печеніжин Коломийського п-ту Станіславівського в-ва, 1930-ті рр.](/media/images/057_Pechenizhyn_Vasyl_Havryshchuk.width-400.jpg)
![Хор у с. Стежниця Ліського повіту Львівського воєводства, 1940 р.](/media/images/Sambir_Mykhailo_Shpak_001.width-400.jpg)
![Церковний хор, с. Лагодів Перемишлянського п-ту Тернопільського в-ва, 1938 р.](/media/images/79_Lahodiv_Petro_Tyvonuk.width-400.jpg)
Схожі матеріали
![Знімок екрана 2024-06-17 134302](/media/images/Znimok_ekrana_2024-06-17_134302.2e16d0ba.fill-600x320.png)
"Перша оперета на екрані мусить бути бездоганна". Як творили перший український звуковий фільм
Детальніше![лідія Мельник](/media/images/lidiya_Melnik.2e16d0ba.fill-600x320.jpg)