Митрополит Андрей Шептицький. Підбірка фото з родинних альбомів українців
"Під час війни особливо важливо довіряти Богові. Воєнні часи приносять нам неодно терпіння і неодну спокусу. Та нічого не діється без волі Небесного Отця, Бог, добрий Батько, змилосердиться над нами, простить наші гріхи і дасть діждатися благословенного часу миру", – написав Андрей Шептицький у посланні до вірян у листопаді 1942 року, коли морок війни здавався безпросвітним.
У першій половині ХХ століття митрополит Шептицький став провідником для української нації. Його натхненні послання підтримували і допомагали "будувати рідну хату" у непрості часи. У багатьох родинних альбомах збереглися фото з митрополитом. За словами старожилів заходу України, світлини з Андреєм Шептицьким передавали з покоління в покоління як родинну реліквію. Пропонуємо підбірку фото, які "Локальній історії" вдалося знайти під час експедицій.
![293_L'viv_Lyubomyr Polyuha](/media/images/293_Lviv_Lyubomyr_Polyuha_QPPILw7.width-400.png)
![IMG_2502_new](/media/images/IMG_2502_new_AZldOVJ.width-400.jpg)
![310_L'viv_Lyubomyr Polyuha](/media/images/310_Lviv_Lyubomyr_Polyuha_gfixSfv.width-400.png)
![74_l'viv_Znesinnya_Mariya Oliyovs'ka](/media/images/74_lviv_Znesinnya_Mariya_Oliyovska_4SRcyTC.width-400.jpg)
![Lviv_Znesinnia_Nataliia Lakish_072](/media/images/Lviv_Znesinnia_Nataliia_Lakish_072_qpu6FlF.width-400.jpg)
![76_l'viv_Znesinnya_Mariya Oliyovs'ka](/media/images/76_lviv_Znesinnya_Mariya_Oliyovska_Qa1YwAI.width-400.png)
![img345](/media/images/img345.width-400.jpg)
![Богословська Cемінарія Празник Св.Духа 1933](/media/images/Bogoslovska_Ceminariya_Praznik_Sv.Dukha_1933.width-400.jpg)
![11](/media/images/11_1AEYDlH.width-400.jpg)
![13](/media/images/13_zeWz4E4.width-400.jpg)