Штатний розпис співробітників міських та районних відділів НКДБ Дрогобицької області (станом на 25 квітня 1941 року)

11:00, 3 квітня 2022

арк 26.jpg

"Локальна історія" продовжує серію публікацій матеріалів архіву управління МВС Львівської області з інформацією про особовий склад радянських репресивних органів у часі Другої світової війни.

У першій частині ми опублікували штатний розпис співробітників Управління НКДБ Дрогобицької області (станом на 25 квітня 1941 року).

У другій частині оприлюднюємо список працівників міських та районних відділів НКДБ Дрогобицької області з фонду № 9, справи № 171 (Штатна розстановка управління міліції, міськрайорганів міліції УНКВС Дрогобицької області).

Бориславський міськвідділ НКДБ

 Найменування відділів та посад за штатом ПІБ Звання Раніше займана посада Партійність (рік вступу) Стаж роботи в радянських органах держбезпеки (з ... року) Рік народження
  Керівництво            
1. Начальник міськвідділу НКДБ Слєпов Сергій Олександрович Сержант державної безпеки (Д/Б) Начальник Мостиського райвідділу Народного комісаріату внутрішніх справ (НКВС) 1939 1938 1916
2. Заступник начальника міськвідділу НКДБ Запара Василь Федорович Лейтенант Д/Б Заступник начальника Бориславського міськвідділу НКВС 1929 1934 1908
  Секретаріат            
3. Секретар-бухгалтер Курилов Олександр Миколайович немає Секретар Бориславського міськвідділу НКВС 1939 1934 1902
4. Машиністка Кальман Євдокія Миколаївна немає Машиністка Бориславського міськвідділу НКВС ВЛКСМ 1931 1928 1920
5. Машиністка Мізерна Олесандра Іванівна немає Прибула із відділу кадрів Сумської області 1938 1940 1890
6. Водій Подгорний Юрій Михайлович немає Водій Бориславського міськвідділу НКВС безпартійний (б/п) 1939 1915
7. Вахтер Остапенко Іван Отрепєвич немає Вахтер Бориславського міськвідділу НКВС б/п 1940 1912
8. Вахтер Остапенко Василь Іванович немає Вахтер Бориславського міськвідділу НКВС б/п 1940 1912
9. Обслуговуюча Андрусишина Текля Григорівна немає Обслуговуюча Бориславського міськвідділу НКВС б/п 1939 1900
  Відділ контррозвідки            
10. Начальник відділення Сорокін (Веровий) Василь Якович Сержант Д/Б Бориславський міськвідділ НКВС Кандидат в партію (К/П) 1939 1939 1913
11. Старший оперуповноважений Веровий (Рибаков) Антон Трофимович Молодший лейтенант Старший оперуповноважений Бориславського міськвідділу НКВС 1929 1929 1905
12. Оперуповноважений Круглов Микола Миколайович немає Оперуповноважений Бориславського міськвідділу НКВС ВЛКСМ 1939 1939 1918
13. Оперуповноважений Колесніченко Микола Васильович немає Оперуповноважений Дзержинського райвідділі НКВС Сталінської області 1939 1939 1915
  Секретно-політичний відділ
           
14. Начальник відділу Кашуба Петро Олексійович Сержант Д/Б Заступник начальника відділу Бориславського міськвідділу НКВС 1939 1939 1914
15. Оперуповноважений Блінов Федір Кузьмич Сержант Д/Б Оперуповноважений Бориславського міськвідділу НКВС К/П 1937 1939 1912
16. Оперуповноважений Ненуженко Іван Епіфанович Сержант Д/Б Оперуповноважений Бориславського міськвідділу НКВС 1939 1939 1911
17. Оперуповноважений Отришко Іван Михайлович Сержант Д/Б Оперуповноважений Бориславського міськвідділу НКВС К/П 1938 1938 1915

Перемишлянський міськвідділ НКДБ

Найменування відділів та посад за штатом ПІБ Звання Раніше займана посада Партійність (рік вступу) Стаж роботи в радянських органах держбезпеки (з ... року) Рік народження
  Керівництво            
1. Начальник Хіменко Іван Сергійович Лейтенант Д/Б Начальник Перемишлянського міськвідділу НКВС 1928 1933 1906
2. Заступник начальника Прізвище нерозбірливе, Сергій Артемович Капітан Д/Б Заступник начальника Перемишлянського міськвідділу НКВС 1928 1925 1902
3.   Березінський Старший лейтенант Д/Б        
  Секретаріат            
4. Секретар-бухгалтер Батрак Іван Петрович немає Секретар-бухгалтер Медиківського міськвідділу НКВС К/П 1938 1912
5. Секретар-бухгалтер Віткова Єлена Дмитрівна немає Секретар Перемишлянського міськвідділу НКВС ВЛКСМ 1930 1938 1919
6. Машиністка Затинацька Анна Іванівна немає Машиністка Добромильського райвідділу НКВС б/п 1940 1922
7. Машиністка Кривуля Катерина Василівна немає Прибула із відділу кадрів Управління НКДБ Воронезької області б/п 1941 1921
8. Перекладач Марсель Вася Матясівна немає Перекладач Перемишлянського міськвідділу НКВС б/п 1940 1918
9. Водій Беляков Олексій Павлович немає Водій Перемишлянського міськвідділу НКВС ВЛКСМ 1938 1940 1917
10. Водій Єршов Микола Іванович немає Водій Перемишлянського міськвідділу НКВС ВЛКСМ 1938 1941 1915
11. Вахтер Горопадський Дмитро Іванович немає Вахтер Перемишлянського міськвідділу НКВС б/п 1940 1911
12. Вахтер Коломейцев Костянтин Фролович немає Вахтер Перемишлянського міськвідділу НКВС К/П 1939 1941 1915
13.   Недбайлов          
14. Обслуговуючий ?          
  Відділ контррозвідки            
15. Начальник відділу Колосов Георгій Олексійович Старший лейтенант Робітничо-селянської Червоної армії (РСЧА) Начальник відділу Перемишлянського райвідділу НКВС 1932 1930 1907
16. Старший оперуповноважений Лихоузов Олександр Єгорович Сержант Д/Б Старший оперуповноважений Перемишлянського міськвідділу НКВС 1939 1939 1913
17. Оперуповноважений Захаров Георгій Йосифович Молодший лейтенант РСЧА Оперуповноважений Перемишлянського міськвідділу НКВС К/П 1939 1939 1912
18. Оперуповноважений Альохін Михайло Ілліч Сержант Д/Б Оперуповноважений Перемишлянського міськвідділу НКВС К/П 1938 1938 1911
19. Оперуповноважений Шаповалов Іван Іванович Сержант Д/Б Оперуповноважений Перемишлянського міськвідділу НКВС К/П 1939 1938 1918
  Секретно-політичний відділ            
20. Начальник відділення Вітков Маєр Аронович Молодший лейтенант Д/Б Начальник відділу Перемишлянського міськвідділу НКВС К/П 1940 1937 1912
21. Оперуповноважений Чекушін Олександр Єгорович немає Оперуповноважений Перемишлянського міськвідділу НКВС К/П 1938 1939 1915
22. Старший оперуповноважений Соколовський Наум Маркович Сержант Д/Б Начальник відділу Перемишлянського міськвідділу НКВС 1939 1937 1913
23. (?) (?) Якович Сержант Д/Б Старший оперуповноважений Перемишлянського міськвідділу НКВС К/П 1939 1939 1913
24. Оперуповноважений Чечуков Петро Лаврентійович Сержант Д/Б Оперуповноважений Перемишлянського міськвідділу НКВС 1939 1936 1910

Самбірський міськвідділ НКДБ








Найменування відділів та посад за штатом ПІБ Звання Раніше займана посада Партійність (рік вступу)
Стаж роботи в радянських органах держбезпеки (з ... року)
Рік народження
  Керівництво            
1. Начальник міськвідділу НКДБ Дронніков Павло Тихонович Лейтенант Д/Б Начальник Самбірського міськвідділу НКВС 1929 1930 1905
2. Заступник начальника Рождайкін          
  Секретаріат            
3. Секретар-бухгалтер Дєрємін Гаврил Дмитрович немає Секретар Самбірського міськвідділу НКВС К/П 1939 1939 1913
4. Машиністка Романенко Клавдія Олександрівна немає Машиністка Самбірського міськвідділу НКВС б/п 1933 1905
5. Водій Дуднік Іван Семенович немає Водій Самбірського міськвідділу НКВС ВЛКСМ 1939 1940 1909
6. Водій Коломійченко Микита Сергійович немає Водій Самбірського міськвідділу НКВС б/п 1940 1913
7. (?) (?) Олексій Денисович немає  (?) міськвідділу НКВС ВЛКСМ 1940 1940 1916
8. Вахтер Лунін Сергій Єрмолайович немає Вахтер Самбірського міськвідділу НКВС ВЛКСМ 1938 1940 1913
9. Обслуговуюча Мікросова Олександра Миколаївна немає Обслуговуюча Самбірського міськвідділу НКВС б/п 1940 1906
  Відділ контррозвідки            
10. Начальник відділу Чекмарев Іван Олексійович Лейтанант Д/Б Начальник відділу Самбірського міськвідділу НКВС 1925 1925 1901
11. Старший оперуповноважений Піголіцин Микола Федорович Молодший лейтенант Д/Б Старший оперуповноважений Самбірського міськвідділу НКВС  К/П 1938 1938 1907
12. Оперуповноважений Чумак Дмитро Григорович  немає Оперуповноважений Котелевського райвідділу НКВС Полтавської області      
13. Оперуповноважений Прізвище написане нерозбірливо          
  Секретно-політичний відділ            
14. Начальник відділу Спиридонюк Михайло Петрович Сержант Д/Б Начальник відділу Самбірського міськвідділу НКВС К/П 1940 1938 1911
15. Старший оперуповноважений Іщенко Антон Іванович Сержант Д/Б Начальник відділу Самбірського міськвідділу НКВС К/П 1939 1937 1910
16. Оперуповноважений Максимичев Павло Іванович Сержант Д/Б Оперуповноважений Самбірського міськвідділу НКВС ВЛКСМ 1926 1939 1912
17. Оперуповноважений Прізвище написане нерозбірливо          

Стрийський міськвідділ НКДБ

Найменування відділів та посад за штатом ПІБ Звання Раніше займана посада Партійність (рік вступу) Стаж роботи в радянських органах держбезпеки (з ... року) Рік народження
  Керівництво            
1. Начальник міськвідділу Русалаєв          
2. Заступник начальника Горобець Єфим Кирилович Молодший лейтенант Д/Б Заступник начальника Стрийського міськвідділу НКВС 1927 1923 1904
  Секретаріат            
3. Секретар-бухгалтер Золотухін Василь Іванович немає Секретар Стрийського міськвідділу НКВС 1931 1930 1902
4. Машиністка Шерстюк Олександра Миколаївна немає Машиністка Стрийського міськвідділу НКВС б/п 1940 1909
5.  (?) (?) Порфирій Олександрович немає  (?) міськвідділу НКВС б/п 1939 1912
6. Водій Сокур Іван Кирилович немає Водій Стрийського міськвідділу НКВС ВЛКСМ 1934 1940 1915
7. Вахтер Щербина Михайло Іванович немає Вахтер Стрийського міськвідділу НКВС ВЛКСМ 1938 1940 1917
8. Вахтер Шикло Семен Корнійович немає Вахтер Стрийського міськвідділу НКВС ВЛКСМ 1938 1940 1918
9. Обслуговуюча Пасецька Роза Йосипівна немає Обслуговуюча Стрийського міськвідділу НКВС б/п 1940 невідомо
  Відділ контррозвідки            
10. Начальник відділу Зенон Олександр Федорович Старший лейтенант Д/Б Начальник відділу Стрийського міськвідділу НКВС 1932 1927 1905
11. Старший оперуповноважений Гендельман Мойсей Беркович Сержант Д/Б Старший оперуповноважений Стрийського міськвідділу НКВС 1939 1937 1915
12. Оперуповноважений Колодкін Олексій Іванович немає Оперуповноважений Стрийського міськвідділу НКВС К/П 1938 1939 1911
13. (?) (?) Антон Трофимович немає Старший оперуповноважений Стрийського міськвідділу НКВС К/П 1939 1934 1907
  Секретно-політичний відділ            
14. Начальник відділу Фейгін Анатолій Миколайович Молодший лейтенант Д/Б Начальник відділу Стрийського міськвідділу НКВС 1929 1931 1904
15. Старший оперуповноважений Шнурков Сергій Кузьмич Сержант Д/Б Начальник відділу Стрийського міськвідділу НКВС К/П 1939 1936 1911
16. Оперуповноважений Мартинов Андрій Васильович немає Оперуповноважений Стрийського міськвідділу НКВС К/П 1939 1939 1916
17. Оперуповноважений Вовченко Андрій Григорович немає Оперуповноважений Стрийського міськвідділу НКВС ВЛКСМ 1936 1939 1912

Добромильський райвідділ НКДБ

Найменування відділів та посад за штатом ПІБ Звання Раніше займана посада Партійність (рік вступу) Стаж роботи в радянських органах держбезпеки (з ... року) Рік народження
  Керівництво            
1. Начальник відділу Кисельов Олександр Іванович Лейтенант Д/Б Начальник Добромильського райвідділу НКДБ 1929 1929 1902
2. Помічник начальника відділу Акімов Микола Семенович Молодший лейтенант Д/Б Помічник начальника Добромильського райвідділу НКВС 1918 1918 1894
  Секретаріат            
3. Секретар Форостовський Макар Миколайович немає Секретар Добромильського райвідділу НКВС б/п 1940 1909
4. Машиністка Горишевська Єлена Арсентіївна немає Прибула із відділу кадрів Управління НКДБ Полтавської області 1941 1939 1918
5. Водій Томачинський Феодосій Йосифович немає Водій Добромильського райвідділу НКВС ВЛКСМ 1939 1940 1912
6. Вахтер Відюк Трофим Самсонович немає Вахтер Добромильського райвідділу НКВС б/п 1940 1911
7. Вахтер Акіменко Георгій Захарович немає Вахтер Добромильського райвідділу НКВС К/П 1940 1940 1918
8. Обслуговуюча Лоза Агафія Іванівна немає Обслуговуюча Добромильського райвідділу НКВС б/п 1940 1906
  Контррозвідувальна група            
9. Старший оперуповноважений Григор'єв Іван Павлович немає Старший оперуповноважений Добромильського райвідділу НКВС К/П 1938 1939 1914
10. Оперуповноважений Мальцев Олександр Іванович немає Оперуповноважений Добромильського райвідділу НКВС ВЛКСМ 1931 1939 1914
11. Оперуповноважений Дзюба Дмитро Олексійович немає Оперуповноважений Добромильського райвідділу НКВС ВЛКСМ 1937 1931 1917
  Секретно-політична група            
12. Старший оперуповноважений Марченко Григорій Тихонович немає Начальник райвідділу НКВС Ковальського району Полтавської області 1938 1938 1909
13. Оперуповноважений Пономарчук Євгеній Андрійович немає Оперуповноважений Добромильського райвідділу НКВС ВЛКСМ 1937 1939 1919

Жидачівський райвідділ НКДБ

 

 




Найменування відділів та посад за штатом ПІБ Звання Раніше займана посада Партійність (рік вступу) Стаж роботи в радянських органах держбезпеки (з ... року) Рік народження
  Керівництво            
1. Начальник райвідділу НКДБ Осадчий Гавриїл Іванович Лейтенант Д/Б Начальник Бориславського райвідділу НКВС 1926 1934 1900
2. Помічник начальника відділу Яковлєв Григорій Якович Старший лейтенант Д/Б Помічник начальника Жидачівського райвідділу НКВС 1927 1919 1898
  Секретаріат            
3. Секретар-машиністка Воронкова Марія Яківна немає Машиністка Жидачівського райвідділу НКВС б/п 1940 1909
4. Водій Лазаренко Іван Тимофійович немає Водій Жидачівського райвідділу НКВС б/п 1940 1914
5. Вахтер Славінський Микола Афанасійович немає Вахтер Жидачівського райвідділу НКВС ВЛКСМ 1939 1940 1918
6. Вахтер Савеля Василь Андрійович немає Вахтер Жидачівського райвідділу НКВС б/п 1940 1913
7. Обслуговуюча Мельник Марія Яківна немає Обслуговуюча Жидачівського райвідділу НКВС б/п 1940  невідомо
  Контррозвідувальна група            
8. Старший оперуповноважений Барков Іван Олексійович немає Старший оперуповноважений Жидачівського райвідділу НКВС 1940 1938 1917
9. Оперуповноважений Котов Віктор Федорович Сержант Д/Б Оперуповноважений Жидачівського райвідділу НКВС ВЛКСМ 1936 1939 1917
  Секретно-політична група            
10. Старший оперуповноважений Мартинов Олександр Филипович немає Старший оперуповноважений Жидачівського райвідділу НКВС К/П 1941 1935 1916
11. Оперуповноважений Пилипчук Дмитро Іванович немає Оперуповноважений Жидачівського райвідділу НКВС ВЛКСМ 1937 1939 1918

Рудківський райвідділ НКДБ

Найменування відділів та посад за штатом ПІБ Звання Раніше займана посада Партійність (рік вступу) Стаж роботи в радянських органах держбезпеки (з ... року) Рік народження
  Керівництво            
1. Начальник райвідділу НКДБ Болматов Трофим Артемович Лейтенант Д/Б Начальник Рудківського райвідділу НКВС 1928 1931 1904
2. Помічник начальника відділу Хворов Веніамін Васильович Сержант Д/Б Помічник начальника Рудківського райвідділу НКВС 1939 1938 1912
  Секретаріат            
3. Секретар-машиністка Козак Надія Андріївна немає невідомо невідомо невідомо невідомо
4. Водій Змерзлий Петро Андрійович немає Водій Рудківського райвідділу НКВС б/п 1940 1913
5. Вахтер (?) Каленникович немає Вахтер Рудківського райвідділу НКВС б/п 1940 1909
6. Вахтер Заяць Михайло Іларіонович немає Вахтер Рудківського райвідділу НКВС ВЛКСМ 1940 1918
7. Обслуговуюча Пучка Юлія Михайлівна немає Обслуговуюча Рудківського райвідділу НКВС б/п 1940 1921
  Контррозвідувальна група            
8. Старший оперуповноважений Денисов (Бурий) Андрій Харитонович немає Старший оперуповноважений Рудківського райвідділу НКВС 1930 1939 1907
9. Оперуповноважений Гончарук Трофим Порфир'євич немає Оперуповноважений Рудківського райвідділу НКВС ВЛКСМ 1930 1939 1911
  Секретно-політична група            
10. Старший оперуповноважений Сидоренко Тимофій Прокофійович Лейтенант Д/Б Старший оперуповноважений Рудківського райвідділу НКВС 1930 1932 1907
11. Оперуповноважений Гнусин Микола Миколайович немає Оперуповноважений Рудківського райвідділу НКВС ВЛКСМ 1937 1939 1914
12. Оперуповноважений Титарніков Тимофій Іларіонович Сержант Д/Б Оперуповноважений Рудківського райвідділу НКВС 1932 1937 1911

Ліськівський райвідділ НКДБ

Найменування відділів та посад за штатом ПІБ Звання Раніше займана посада Партійність (рік вступу) Стаж роботи в радянських органах держбезпеки (з ... року) Рік народження
  Керівництво            
1. Начальник відділу Махиня Петро Леонтійович Молодший лейтенант Д/Б Начальник Львівського райвідділу НКВС 1927 1930 1904
2. Помічник начальника відділу Митрофанов Михайло Єфимович Молодший лейтенант Д/Б Помічник начальника Ліськівського райвідділу НКВС 1931 1933 1908
  Секретаріат            
3. Секретар Пирожанський Андрій Васильович немає Секретар Ліськівського райвідділу НКВС ВЛКСМ 1938 1940 1912
4. Машиністка Трубіна Анна Денисівна немає Машиністка Ліськівського райвідділу НКВС б/п 1940 1920
5. Водій Данько Григорій Афанасійович немає Водій Ліськівського райвідділу НКВС б/п 1940 1913
6. Вахтер Чернявський Андрій Федорович немає Вахтер Ліськівського райвідділу НКВС б/п 1940 1906
7. Вахтер Бойко Олесандр Васильович немає Вахтер Ліськівського райвідділу НКВС б/п 1940 1915
8. Обслуговуюча  (?) Войцехівна немає Обслуговуюча Ліськівського райвідділу НКВС б/п 1939 невідомо
  Контррозвідувальна група            
9. Старший оперуповноважений Мокієнко Федір Єфимович немає Старший оперуповноважений Ліськівського райвідділу НКВС 1941 1939 1914
10. Оперуповноважений Трубін Ілля Олексійович немає Оперуповноважений Ліськівського райвідділу НКВС 1940 1939 1919
11. Оперуповноважений Джупій Микола Захарович немає Оперуповноважений Ліськівського райвідділу НКВС К/П 1940 1939 1914
  Секретно-політична група            
12. Старший оперуповноважений Большаков Василь Іванович немає Старший оперупвноважений Ліськівського райвідділу НКВС 1940 1939 1916
13. Оперуповноважений Острієнко Єфим Кузьмич немає Оперуповноважений Ліськівського райвідділу НКВС 1940 1939 1915
14. Оперуповноважений Курінний Семен Олексійович немає Оперуповноважений Ліськівського райвідділу НКВС К/П 1939 1939 1914

Мостиський райвідділ НКДБ

Найменування відділів та посад за штатом ПІБ Звання Раніше займана посада Партійність (рік вступу) Стаж роботи в радянських органах держбезпеки (з ... року) Рік народження
  Керівництво            
1. Начальник відділу Рогодеєв Микола Филипович Лейтенант Д/Б Заступник начальника Самбірського міськвідділу НКВС 1919 1930 1898
2. Помічник начальника відділу Чумаченко Іван Федорович Сержант Д/Б Помічник начальника райвідділу НКВС 1939 1938 1913
  Секретаріат            
3. Секретар-машиністка Гой Надія Лук'янівна немає Знову прийнята на роботу К/П 1941 1917
4. Секретар-машиністка Сінькевич Віра Олександрівна немає Машиністка Мостиського райвідділу НКВС ВЛКСМ 1937 1940 1916
5. Вахтер Дереко Іван Федосійович немає Вахтер Мостиського райвідділу НКВС ВЛКСМ 1940 1913
6. Водій Мазуркевич Олесій Арсентійович немає Водій Мостиського райвідділу НКВС К/П 1939 1940 1914
  Контррозвідувальна група            
7. Старший опеуповноважений
Носовський Василь Пантелейович Сержант Д/Б Старший оперуповноважений Мостиського райвідділу НКВС 1939 1935 1909
8. Оперуповноважений
Веретехін Андрій Іванович немає Оперуповноважений Мостиського райвідділу НКВС К/П 1939 1939 1913
9. Оперуповноважений
Сорокін Віктор Якович немає Старший оперуповноважений Мостиського райвідділу НКВС К/П 1938 1939 1918
   Секретно-політична група
           
10. Старший оперуповноважений Рибаков (Цвєтков) Федір Федорович немає Оперуповноважений Мостиського райвідділу НКВС К/П 1940 1939 1918
11. Оперуповноважений Криканов Дмитро Олексійович Сержант Д/Б Оперуповноважений Мостиського райвідділу НКВС ВЛКСМ 1938 1915

Турківський райвідділ НКДБ

Найменування відділів та посад за штатом ПІБ Звання Раніше займана посада Партійність (рік вступу) Стаж роботи в радянських органах держбезпеки (з ... року) Рік народження
  Керівництво            
1. Начальник райвідділу Філімонов Микола Йосифович Лейтенант Д/Б Начальник Турківського райвідділу НКВС 1929 1932 1907
2. Помічник начальника райвідділу Кузнєцов Андрій Гнатович немає Начальник райвідділу НКВС у м. Кобеляка Полтавської області 1939 1930 1906
  Секретаріат            
3. Секретар-машиніст Коротченко Анна Петрівна немає Машиністка Турківського райвідділу НКВС б/п 1935 1908
4. Водій Годінгер Леонід Йосипович немає Знову прийнятий б/п 1941 1915
5. Вахтер Романов Микола Романович немає немає б/п 1941 1914
6. Вахтер Хінціцький Єфим Іванович немає Вахтер Турківського райвідділу НКВС К/П 1940 1940 1918
  Контррозвідувальна група            
7. Старший оперуповноважений
Петрусенко Матвій Герасимович Сержант Д/Б Старший оперуповнважений Турівського райвідділу НКВС 1932 1926 1902
8. Оперуповноважений
Горлушко Олексій Юдович немає Оперуповноважений Турківського райвідділу НКВС К/П 1939 1939 1918
9.  Оперуповноважений Сімонов Олексій Якович немає Оперуповноважений Турківського райвідділу НКВС К/П 1938 1939 1941
   Секретно-політична група
           
10.  Старший оперуповноважений
Тимченко Іван Іванович немає Оперуповноважений Турківського райвідділу НКВС К/П 1939 1939 1917
11.  Оперуповноважений Пресс (нерозбірливо) Андрій Борисович немає Оперуповноважений Турківського райвідділу НКВС К/П 1940 1938 1914
12. Оперуповноважений
Барбитько Олександр Олександрович немає Оперуповноважений Велико-Богачанського райвідділу НКВС Полтавської області 1940 1940 1914

Бірчанський райвідділ НКДБ

Найменування відділів та посад за штатом ПІБ Звання Раніше займана посада Партійність (рік вступу) Стаж роботи в радянських органах держбезпеки (з ... року) Рік народження
1. Начальник райвідділу Базалій Григорій Калинович немає Слухач Вищої школи НКДБ СРСР м. Москва 1931 1939 1907
2. Старший оперуповноважений Зюбенко Іван Трофимович немає Оперуповноважений Бірчансого райвідділу НКВС 1928 1927 1903
3. Старший оперуповноважений Іконніков Петро Олександрович Старший лейтенант Д/Б Старший оперуповноважений Бірчанського райвідділу НКВС ВЛКСМ 1930 1937 1914
4. Оперуповноважений Качалов Олексій Олексійович Сержант Д/Б Оперуповноважений Бірчанського райвідділу НКВС ВЛКСМ 1934 1939 1916
5. Оперуповноважений Зюбенко немає Оперуповноважений Устрико-Дольнівського райвіддіду НКВС К/П 1939 1939 1915
6. Секретар-машиніст Колода (Рогора) Ніна Микитівна немає Ділово-машиністка Бірчанського райвідділу НКВС б/п 1940 1940

Схожі матеріали

штат.jpg

Штатний розпис співробітників Управління НКДБ Дрогобицької області (станом на 25 квітня 1941 року)

Untitled-2.jpg

Особовий склад тюремного відділення НКВС у Львівській області. Березень 1941

Вбивство в тюрмі на Лонцького

“Кривавий червень” 1941-го: радянські розстріли на заході України

demjaniv-laz (60).jpg

Урочище Дем’янів Лаз: пів тисячі жертв

Мирогоща_ред.jpg

"Нам не жити": розстріли українських в’язнів у Дубні

zhinky oun

Провідниці ОУН

9.jpg

У самбірській тюрмі. Спогади в'язня, котрий вижив у червні 1941 року

кривавий червень 03

Совєтська “культура” – гори трупів. Спогади ув’язненої у львівських “Бригідках” правнучки Миколи Пирогова

pyatykhatky

П'ятихатки. "Катинь" під Харковом