Штатний розпис співробітників Управління НКДБ Дрогобицької області (станом на 25 квітня 1941 року)

21:00, 9 лютого 2022

штат.jpg

За неповні два роки першої радянської окупації на теренах створеної у грудні 1939 року Дрогобицької області з-посеред інших державних органів влади було сформовано мережу інституцій (від центрального рівня до районних та міських) Народного комісаріату внутрішніх справ (НКВС) СРСР. У лютому 1941 року останній на всесоюзному рівні було поділено на власне НКВС та Народний комісаріат державної безпеки (НКДБ). В той час як у юрисдикції НКВС залишилися оперативні (внутрішні), конвойні, прикордонні війська, частини і підрозділи охорони в'язниць і таборів (ГУЛАГів), міліція, частини місцевої протиповітряної оборони та пожежної охорони, до компетенції НКДБ належали розвідка, контррозвідка, охорона державних інституцій. Каральну складову ж діяльності радянських органів на Дрогобиччині забезпечували 5 місцевих в'язниць: у Перемишлі, Добромилі, Самборі, Стрию та Дрогобичі. 

"Локальна історія" розпочинає серію публікацій матеріалів архіву управління МВС Львівської області з інформацією про особовий склад радянських репресивних органів у часі Другої світової війни.

У першій частині оприлюднюємо список працівників центрального апарату Дрогобицького обласного управління НКДБ з фонду № 9, справи № 171 (Штатна розстановка управління міліції, міськрайорганів міліції УНКВС Дрогобицької області).

Штатний розпис співробітників Управління НКДБ Дрогобицької області (станом на 25 квітня 1941 року)
Найменування відділів та посад за штатом ПІБ Звання Раніше займана посада Партійність (рік вступу) Стаж роботи в радянських органах держбезпеки (з ... року) Рік народження
Керівництво
1. Начальник Управління НКДБ (УНКДБ) Зачепа Іван Іванович Капітан Начальник Управління НКВС (УНКВС) 1920 1920 1900
2. Заступник начальника УНКДБ Горлов Іван Іванович Лейтенант державної безпеки (Д/Б) Заступник начальника УНКВС 1940 1940 1912
3. Заступник начальника УНКДБ з кадрів Бабенко Василь Костянтинович Лейтенант Д/Б Заступник начальника УНКВС з кадрів 1930 1940 1904
Секретаріат
4. Начальник секретаріату Ярославський Леонід Абрамович Сержант Д/Б Начальник секретаріату УНКВС 1939 1935 1915
5. Заступник начальника секретаріату Матюшенко Степан Федорович Сержант Д/Б Заступник начальника секретаріату УНКВС 1939 1939 1914
6. Старший оперуповноважений Горбунов Василь Єгорович немає Перекладач секретаріату Кандидат в партію (К/П) 1939 1939 1915
7. Старший діловод Смірнов Пантелей Вікторович немає
8. Діловод Місюркіна Віра Петрівна немає Старший діловодства секретаріату УНКВС б/п 1940 1918
9. Стенографістка-машиністка Спектор-Махіненко Таїсія Євсеєвна немає Машиністка 1-ої категорії секретаріату УНКВС б/п 1933 1912
1-й відділ (розвідувальний)
10. Начальник відділу Бондаренко Іван Олексійович Сержант Д/Б Начальник відділу 3-го відділу Управління ДБ (УДБ) 1931 1938 1911
11. Заступник начальника відділу Кужельков Михайло Захарович Сержант Д/Б Заступник начальника відділу 3-го відділу УДБ 1940 1938 1916
12. Старший оперуповноважений Федянін Олексій Олексійович Сержант Д/Б Старший оперуповноважений 3-го відділу УДБ 1940 1938 1912
13. Оперуповноважений Бутенко Іван Васильович Сержант Д/Б Оперуповноважений 3-го відділу УДБ 1938 1938 1906
14. Оперуповноважений Фоміних Федір-Петро Семенович Сержант Д/Б Оперуповноважений 3-го відділу УДБ 1939 1938 1912
15. Помічник оперуповноваженого Левченко Марія Фадіївна немає Машиніст 3-го відділу УДБ 1941 1939 1921
16. Секретар-машиністка Олейнікова Зінаїда Василівна немає Діловод-машиністка адміністративно-господарського відділу (АГВ) НКВС ВЛКСМ 1938 1938 1919
2-й відділ (контррозвідка) Керівництво
17. Начальник відділу Калганов Василь Васильович Старший лейтенант Д/Б Начальник економічного відділу (ЕВ) УНКВС 1928 1920 1905
18. Заступник начальника відділу Штейман Самуїл Борисович Лейтенант Д/Б Заступник начальника 3-го відділу УДБ 1932 1931 1906
Секретаріат
19. Секретар Педченко Григорій Федосійович немає Помічник старшого уповноваженого ЕВ УНКВС ВЛКСМ 1934 1938 1914
20. Оперуповноважений з обліку Резніченко Іван Єгорович Сержант Д/Б Оперуповноважений ЕВ УНКВС К/П 1940 1939 1919
21. Машиністка Бєлова Зінаїда Іллівна немає Машиністка ЕВ УНКВС ВЛКСМ 1938 1939 1917
22. Машиністка Гнусарєва Тетяна Іванівна немає Машиністка ЕВ УНКВС ВЛКСМ 1938 1940 1921
1-й відділ: Боротьба з німецьким шпіонажем
23. Начальник відділу Кожевніков Дмитро Григорович Лейтенант Д/Б Начальник відділу 3-го відділу УНКВС 1927 1927 1903
24. Заступник начальника відділу Матвеєв Микола Олександрович Молодший лейтенант Д/Б Заступник начальника відділу ЕВ УНКВС 1939 1935 1911
25. Оперуповноважений Чмир Олександр Володимирович Сержант Д/Б Начальник Любеченського райвідділу (РВ) НКВС 1940 1938 1917
26. Старший оперуповноважений Статланд (?)
27. Оперуповноважений Мершин Віктор Олександрович Сержант Д/Б Оперуповноважений 3-го відділу УДБ К/П 1940 1938 1912
28. Оперуповноважений Казінцев Петро Федорович Сержант Д/Б Оперуповноважений 3-го відділу УДБ К/П 1941 1937 1913
2-й відділ (боротьба із угорським шпіонажем)
29. Начальник відділу Болтунов Михайло Миколайович Лейтенант Д/Б Начальник відділу ЕВ УНКВС К/П 1927 1927 1902
30. Заступник начальника відділу Поваров Костянтин Федорович Лейтенант Д/Б Заступник начальника відділу 3-го відділу УНКВС 1927 1926 1902
31. Старший оперуповноважений Демченко Сергій Дем'янович Сержант Д/Б Начальник Крюковського РВ НКВС Чернігівської області 1939 1938 1911
32. Оперуповноважений Попельнюк Герасим Трофимович немає Оперуповноважений 3-го відділу УНКВС 1938 1938 1907
33. Оперуповноважений Гайдей Дмитро Іванович Сержант Д/Б Слідчий 3-го відділу УДБ УНКВС ВЛКСМ 1935 1939 1919
34. Оперуповноважений Звенигородський Василь Петрович Немає Оперуповноважений УНКВС - Полтава К/П 1939 1938 1909
3-тє відділення (боротьба з іноземною агентурою з числа української та польської контррозвідки)
35. Начальник відділу Васін Григорій Андрійович Мол. лейтенант Д/Б Начальник відділу 3-го відділу УДБ УНКВС 1929 1938 1900
36. Заступник начальника Колченко Григорій Ілліч немає Начальник Машовського РВ НКВС, Полтавська область 1937 1934 1908
37. Старший оперуповноважений Долматов Тимофій Сергійович Молодший лейтенант Д/Б Заступник начальника відділу ЕВ УНКВС К/П 1937 1938 1910
38. Старший оперуповноважений Продан Григорій Авер'янович Інтендант 3 рангу Начальник Сербновського РВ НКВС Чернігівської області 1938 1939 1909
39. Оперуповноважений Ханін Борис Йосифович Сержант Д/Б Оперуповноважений ЕВ УНКВС 1939 1938 1915
40. Оперуповноважений Овчаренко Володимир Григорович Молодший лейтенант Д/Б Слідчий 3-го відділу УДБ К/П 1939 1939 1915
41. Оперуповноважений Шестопалов Іван Самуїлович немає Оперуповноважений УНКВС-Полтава 1941 1938 1914
4-те відділення (боротьба зі шпіонажем та диверсіями в промисловості і на транспорті)
42. Начальник відділу Пулкин Семен Михайлович Сержант Д/Б Начальник АГВ УНКВС 1926 1933 1905
43. Заступник начальника відділу Носов Микола Васильович Молодший лейтенант Д/Б Начальник відділу ЕВ УНКВС 1932 1936 1910
44. Старший оперуповноважений Горшенін Павло Миколайович Сержант Д/Б Оперуповноважений ЕВ УНКВС 1941 1939 1916
45. Оперуповноважений Юдін Федір Петрович немає Оперуповноважений ЕВ УНКВС 1939 1932 1912
46. Оперуповноважений Іванов Євгеній Платонович немає Оперуповноважений Меденицького РВ НКВС 1939 1939 1917
3-й відділ (секретно-політичний / СПО) Керівництво
47. Начальник відділу Побережний Юда Маркович Лейтенант Д/Б Начальник слідчастини УНКВС 1926 1938 1903
48. Заступник начальника Крюков Микола Несторович Лейтенант Д/Б Заступник начальника 2-го відділу УДБ 1940 1931 1903
49. Заступник начальника / він же начальник 5-го відділу Клименко Костянтин Никифорович Лейтенант Д/Б Начальник відділу / він же заступник начальника 3-го відділу УДБ 1926 1926 1903
Секретаріат
50. Секретар Кулий Микола Федотович немає Секретар 2-го відділу УДБ УНКВС ВЛКСМ 1936 1940 1917
51. Машиністка Ревуцька Євгенія Кирилівна немає Машиністка слідчої частини УНКВС ВЛКСМ 1938 1938 1919
52. Машиністка Протопопова Валентина Яківна немає Машиністка 2-го відділу УДБ ВЛКСМ (?) 1940 1917
1-й відділ (боротьба зі залишками а/с політпартій і формувань)
53. Начальник відділення Шкурін Іван Афанасійович Молодший лейтенант Д/Б Начальник 3-го відділення ГУ УНКВС 1930 1932 1906
54. Заступник начальника відділення Мельничук Микола Ємелянович Сержант Д/Б Заступник начальника відділу 2-го відділу УДБ К/П 1939 1938 1913
55. Старший оперуповноважений Нодельман Георгій Артемович
56. Старший оперуповноважений Торшин
57. Оперуповноважений Маслов Віталій Іванович Сержант Д/Б Оперуповноважений 2-го відділу УДБ УНКВС ВЛКСМ 1939 1939 1918
58. Оперуповноважений Сорокін Віктор Якович немає Старший уповноважений Мостиського РВ НКВС К/П 1938 1939 1918
2-й відділ (Розкриття к-р діяльності серед молоді)
59. Начальник відділу Шевченко Володимир Григорович Лейтенант Д/Б Начальник відділу 2-го відділу УДБ УНКВС 1938 1938 1912
60. Заступник начальника Мельничук
61. Старший оперуповноважений Торшин Степан Ємелянович Сержант Д/Б Заступник начальника відділу 2-го відділу УДБ 1938 1939 1910
62. Оперуповноважений Маяцький Іван Терентійович Молодший політрук Робітничо-Селянської Червоної Армії Помічник оперуповноваженого 2-го відділу УДБ К/П 1939 1939 1913
63. Оперуповноважений Лазарєв Степан Порфирович Молодший лейтенант Д/Б Оперуповноважений 2-го відділу УДБ 1929 1938 1906
3-ій відділ (розкриття к-р націоналістичної діяльності)
64. Начальник відділу Вольфсон Михайло Давидович Молодший лейтенант Д/Б Начальник відділу 2-го відділу УДБ 1938 1937 1909
65. Заступник начальника відділу Бенедін (Суязов) Іван Іванович Сержант Д/Б Заступник начальника відділу 2-го відділу УДБ 1941 1939 1914
66. Старший оперуповноважений Петренко Семен Васильович Лейтенант Д/Б Старший оперуповноважений 3-го відділу УДБ 1939 1939 1908
67. Старший оперуповноважений Передерій (Лєбєдь) Дмитро Єфимович Сержант Д/Б Старший оперуповноважений 2-го відділу УДБ 1941 1937 1914
68. Оперуповноважений Подкручин Кошиль Москальов Сергій Ілліч Сержант Д/Б Оперуповноважений 2-го відділу УДБ К/П 1939 1937 1914
69. Оперуповноважений Зінін
70. Оперуповноважений Барицький
71. Помічник оперуповноваженого Усатенко
72. -"- Ходунова
4-й відділ (церковники і сектанти)
73. Начальник відділу Тимченко Іван Михайлович Лейтенант Д/Б Начальник відділення 2-го відділу УДБ УНКВС 1927 1921 1902
74. Заступник начальника відділу Кривошей Олександр Захарович Сержант Д/Б Заступник начальника відділу 1938 1935 1910
75. Старший оперуповноважений Дрогобецький Андрій Федостійович Сержант Д/Б Старший оперуповноважений 2-го відділу УДБ 1937 1930 1907
76. Оперуповноважений Самойлов Сергій Михайлович Сержант Д/Б Оперуповноважений 2-го відділу УДБ 1937 1938 1914
5-й відділ (боротьба з політичним бандитизмом)
77. Начальник відділу / він же заступник начальника відділу Судзов
78. Заступник начальника відділу Бенедик Григорій Ємелянович Капітан П/В Заступник начальника відділу 3-го відділу УДБ 1929 1934 1904
79. Старший оперуповноважений Лєбєдь (Передерій) Іван Никифорович Молодший лейтенант Д/Б Слідчий 3-го відділу УДБ 1939 1939 1913
80. Старший оперуповноважений Підпругін Григорій Никитович Сержант Д/Б Слідчий 3-го відділу УДБ К/П 1940 1939 1918
81. Оперуповноважений Кравцов Федір Миколайович Сержант Д/Б Слідчий 3-го відділу УДБ К/П 1940 1939 1919
82. Оперуповноважений Коваль (Барицький) Прокофій Семенович Сержант Д/Б Оперуповноважений 3-го відділу УДБ К/П 1940 1939 1918
83. Оперуповноважений Зінін Віктор Іванович немає Оперуповноважений 3-го відділу УДБ 1938 1938 1916
84. Оперуповноважений Коваль Григорій Платонович Сержант Д/Б Оперуповноважений Каганівського РВ НКВС Одеської області 1940 1940 1917
85. Помічник оперуповноваженого Устатенко Антон Іларіонович немає Оперуповноважений Дрогобицького РВ НКВС ВЛКСМ 1937 1939 1912
86. Помічник оперуповноваженого Ходунова Леоніла Афанасівна немає Машиністка 2-го відділу УДБ ВЛКСМ 1938 1939 1919
6-й відділ (облік а/с проявів, пошуку авторів к-р листівок, розслідування аварій та подій)
87. Начальник відділу Мазуров Михайло Олександрович Молодший лейтенант Д/Б Начальник відділу ЕВ УНКВС 1932 1939 1907
88. Старший оперуповноважений Гусак Іван Індрійович Сержант Д/Б Старший оперуповноважений 3-го відділу ТУ УНКВС 1939 1938 1910
89. Оперуповноважений Коршунов Микола Олександрович немає Оперуповноважений 2-го відділу УДБ К/П 1938 1938 1915
90. Оперуповноважений П'ятин Петро Федорович Сержант Д/Б Оперуповноважений 2-го відділу УДБ 1940 1939 1910
1-й відділ (охорона)
91. Оперуповноважений Рученко Олександр Васильович Сержант Д/Б Оперуповноважений групи 1-го відділу 1939 1938 1913
2-й відділ (облік. - статист.)
Керівництво
92. Начальник відділу Назаренко Олександр Петрович Старший лейтенант Д/Б Начальник 1-го спецвідділу УНКВС 1930 1928 1899
Секретаріат
93. Секретар Конарьов Віктор Михайлович Молодший лейтенант РСЧА Секретар 1-го спецвідділу УНКВС ВЛКСМ 1931 1940 1916
94. Машиністка Тютюнник Олександра Іванівна немає Машиністка 1-го спецвідділу УНКВС б/п 1940 1916
1-й відділ (облік агентури і аг. справ, збереження архіву
95. Начальник відділу Колганова Ніна Йосифівна Сержант Д/Б Старший оперуповноважений 1-го спецвідділу УНКВС 1939 1929 1908
96. Оперуповноважений Пучков Сергій Кузьмич немає Оперуповноважений 1-го спецвідділу УНКВС ВЛКСМ 1937 1939 1914
97. Оперуповноважений Малюшенко Федір Лукич Сержант Д/Б Оперуповноважений 1-го спецвідділу УНКВС 1940 1939 1911
98. Оперуповноважений Плещенко Петро Петрович Сержант Д/Б Оперуповноважений 1-го спецвідділу УНКВС 1931 1932 1905
Відділ слідчих документів, обслуговування внутр. в'язниці, конфіскати
99. Старший оперуповноважений Гартюк Матвій Єфимович Молодший лейтенант Д/Б Старший оперуповноважений 1-го спецвідділу УНКВС 1932 1938 1906
100. Оперуповноважений Гуртовенко Павло Микитович Сержант Д/Б Оперуповноважений 1-го спецвідділу УНКВС К/П 1940 1939 1914
101. Помічник оперуповноваженого Левченко Іван Іванович Сержант Д/Б Помічник оперуповноваженого 5-го спецвідділу УНКВС ВЛКСМ 1936 1937 1913
102. Помічник оперуповноваженого Волкова Зінаїда Семенівна немає Помічник оперуповноваженого 1-го спецвідділу УНКВС К/П 1941 1938 1914
3-я група (оперативно-довідкова)
103. Оперуповноважений Бондаренко Михайло Семенович немає Оперуповноважений Великокринківського РВ НКВС Полтавської області 1940 1940 1916
104. Помічник оперуповноваженого Чалиш Леонід Миколайович немає Помічник-оперуповноваженого ВЛКСМ 1940 1940 1919
3-тій відділ Керівництво
105. Начальник відділу Стегаєв Федір Іванович Лейтенант Д/Б Начальник 3-го держспецвідділу УНКВС 1929 1930 1903
106. Заступник начальника відділу Зайцев Айзик Якович Лейтенант Д/Б Заступник начальника 3-го спецвідділу УНКВС 1920 1930 1900
107. (?) (?) Федорович немає (?) спецвідділу УНКВС 1936 1938 1915
1-й відділ (зовнішня розвідка)
108. Начальник відділу Галич Єгор Терентійович Молодший лейтенант Д/Б Політрук 3-го спецвідділу 1931 1934 1908
2-й відділ (агентурно-інформац. і установки
109. Начальник відділу Приходько Віктор Степанович Сержант Д/Б Начальник відділу 3-го спецвідділу УНКВС 1940 1938 1914
4-й відділ (опер. техніка)
110. Начальник відділу Храпач Ніканор Григорович Молодший лейтенант Д/Б Начальник 2-го спецвідділу УНКВС 1932 1938 1909
111. Оперуповноважений Наконечний Петро Іванович Сержант Д/Б Оперуповноважений 2-го спецвідділу УНКВС К/П 1941 1938 1918
112. Діловод-машиністка Овчаренко Анастасія Семенівна немає Діловод-машиністка 2-го спецвідділу 1938 1939 1921
5-й відділ (шифр і охорона держтаємниці)
113. Начальник відділу Болотнкіов Михайло Сергійович Молодший лейтенант Д/Б Начальник 7-го відділу УДБ 1931 1932 1902
114. Оперуповноважений Колесніченко Яків Олександрович немає Секретар відділу кадрів УНКВС 1941 1940 1914
115. Помічник оперуповноваженого Приходько Антоніна Єфремівна немає Діловод-машиністка 3-го відділу УДБ К/П 1941 1939 1920
116. Перекладач Ротт Матільда Леонтіївна немає Перекладач 3-го відділу УДБ б/п 1939 1908
117. Перекладач Божик Микола Федорович немає Перекладач 3-го відділу УДБ б/п 1939 1909
Слідча частина
118. Начальник слідчої частини Купчик Олександр Іванович Старший лейтенант Д/Б Начальник 2-го відділу УДБ УНКВС 1932 1929 1904
119. Заступник начальника Франц Ісаак Наумович Лейтенант Д/Б Заступник начальника слідчої частини УНКВС 1931 1938 1908
120. Старший слідчий Семкін Іван Павлович Сержант Д/Б Старший слідчий слідчастини УНКВС 1940 1938 1911
121. Старший слідчий Зайцев Володимир Михайлович Сержант Д/Б Старший слідчий слідчастини УНКВС 1939 1938 1915
122. Старший слідчий Панов Леонід Аркадійович Сержант Д/Б Старший слідчий слідчастини УНКВС 1940 1938 1913
123. Старший слідчий Олійник Володимир Іванович Мол. лейтенант Д/Б Старший слідчий слідчастини УНКВС 1939 1932 1911
124. (?) (?) Андрійович (?) Д/Б (?) слідчастини УНКВС 1935 1939 1919
125. Старший слідчий Бабінцев Петро Іванович Лейтенант Д/Б Старший слідчий слідчастини УНКВС ВЛКСМ 1929 1939 1910
126. Старший слідчий Марченко Іван Севастянович Лейтенант Д/Б Старший слідчий слідчастини УНКВС 1940 1939 1913
127. Старший слідчий Ейдельман Лев Єфимович Сержант Д/Б Слідчий слідчастини УНКВС К/П 1938 1938 1918
128. Старший слідчий Торопов Василь Степанович Сержант Д/Б Слідчий слідчастини УНКВС 1940 1938 1916
129. Слідчий Фролов Максим Васильович Сержант Д/Б Слідчий слідчастини УНКВС К/П 1939 1938 1912
130. Слідчий Душин Петро Тимофійович Молодший лейтенант Д/Б Слідчий слідчастини УНКВС К/П 1940 1939 1911
131. Слідчий Куліна Іван Григорович Сержант Д/Б Слідчий слідчастини УНКВС ВЛКСМ 1938 1939 1919
132. Слідчий Кульбіда Іван Борисович Сержант Д/Б Слідчий слідчастини УНКВС К/П 1940 1939 1919
133. Слідчий Кузьменко Василь Федорович Молодший лейтенант Д/Б Слідчий слідчастини УНКВС ВЛКСМ 1938 1938 1918
134. Слідчий Вродлівець Михайло Павлович Сержант Д/Б Слідчий слідчастини УНКВС К/П 1939 1939 1919
135. Слідчий Дубонік Володимир Єфимович Сержант Д/Б Слідчий слідчастини УНКВС 1940 1939 1917
136. Слідчий Бабич Сергій Фомич Сержант Д/Б Слідчий слідчастини УНКВС ВЛКСМ 1937 1939 1918
137. Слідчий Солонович Євгеній Йосифович Сержант Д/Б Слідчий слідчастини УНКВС 1939 1937 1915
138. Слідчий Косенко Леонід Миколайович Сержант Д/Б Слідчий слідчастини УНКВС ВЛКСМ 1938 1939 1917
139. Слідчий Гозман Григорій Єфимович Сержант Д/Б Слідчий слідчастини УНКВС ВЛКСМ 1939 1939 1919
140. Слідчий Липинський Михайло Маркович немає Слідчий слідчастини УНКВС К/П 1941 1935 1910
141. Слідчий Наумов Костянтин Іванович Сержант Д/Б Слідчий слідчастини УНКВС К/П 1939 1938 1916
142. Слідчий Кабанов Григорій Олексійович немає Слідчий слідчастини УНКВС 1940 1937 1911
143. Молодший слідчий Меламуд Григорій Зусійович немає знову прийнято ВЛКСМ 1938 1941 1917
144. Секретар Трошкіна Катерина Андріївна немає Секретар слідчастини УНКВС ВЛКСМ 1939 1940 1921
145. Перекладач Браунер Ісидор Йозефович (Кривенко) немає Перекладач Стр. (Стрийського?) міського відділу НКВС б/п 1940 1912
146. Машиністка Купрій Анна Андріївна немає Машиністка 3-го відділу Д/Б ВЛКСМ 1933 1940 1917
147. Машиністка Брілєва Надія Олександрівна немає Машиністка відділу кадрів УНКВС б/п 1934 1913
Відділ кадрів
(Начальник відділу (він же заступник начальника УНКДБ із кадрів))
148. Заступник начальника відділу (він же начальник Особливої інспекції) Рассій Степан Гнатович Лейтенант Д/Б Заступник начальника відділу кадрів УНКВС 1940 1923 1905
149. Старший оперуповноважений Вільков
150. Старший оперуповноважений Єременко Степан Спиридонович Оперуповноважений Гернуліського РВ НКВС Полтавської області К/П 1940 1914
151. Старший оперуповноважений Садіков
152. Оперуповноважений Касавцов Іван Васильович Сержант Д/Б Старший інспектор відділу кадрів УНКВС ВЛКСМ 1938 1939 1918
153. Оперуповноважений Нікулов Василь Григорович немає Інспектор відділу кадрів УНКВС 1940 1940 1915
154. Слідчий Садиков Хасан Ахмадійович Молодший політрук Робітничо-селянської Червоної армії Старший інспектор відділу кадрів УНКВС 1939 1941 1915
155. Помічник оперуповноваженого Гвоздєва немає Інспектор відділу кадрів УНКВС 1941 1938 1917
156. Секретар
157. Машиністка Коваленко Євгенія Соломонівна немає Інспектор відділу кадрів УНКВС К/П 1941 1936 1912
Адмінстративно-господарський фінансовий відділ
158. Начальник відділу Спектор Ізраїль Борисович Інтендант 3-го рангу Начальник фінвідділу УНКВС 1939 1931 1906
159. Заступник начальника відділу (він же начальник фінансового відділення) Дмитрієв Олександр Петрович немає Помічник начальника фінансового відділу УНКВС б/п 1933 1907
160. Секретар Крищенко Василь Григорович немає Помічник бухгалтера АГВ УНКВС ВЛКСМ 1937 1938 1915
161. Машиністка Рилова Віра Олексіївна немає Машиністка слідчастини УНКВС б/п 1921 1938
Фінансове відділення
162. Старший бухгалтер Зюзгін Степан Олексійович немає Інспектор фінансового відділення УНКВС ВЛКСМ 1935 1939 1912
163. Бухгалтер Кобинякова Анна Данилівна немає Бухгалтер фінансового відділення УНКВС ВЛКСМ 1938 1939 1920
164. Казначей Чаус Іван Іванович немає Касир фінансового відділення УНКВС 1930 1930 1906
165. Старший інспектор Шебунін Петро Степанович немає Старший інспектор фінансового відділення УНКВС 1939 1932 1908
166. Інспектор Суховицький Данило Григорович немає Інспектор АГВ УНКВС 1931 1933 1903
Адміністративно-господарське відділення (АГВ)
167. Старший інспектор Карандюк Кузьма Сидорович Молодший лейтенант Старший інспектор АГВ УНКВС ВЛКСМ 1931 1939 1912
168. Бухгалтер Сікачова Валентина Іванівна немає Знову прийнята ВЛКСМ 1937 1941 1918
169. (?) (?) Петро Сергійович Комендант відділу Завідувач складу АГВ УНКВС б/п 1939 1916
Комендатура
170. Комендант Бендерський
171. Помічник коменданта Сухін Михайло Іванович немає Черговий помічник коменданта УНКВС 1940 1935 1911
172. Черговий бюро перепусток Бондаренко Степан Васильович немає Черговий бюро перепусток К/П 1938 1940 1914
173. Черговий бюро перепусток Головін Олександр Федорович Комендант відділу Черговий помічник коменданта АГВ УНКВС К/П 1941 1939 1911
174. Старший вахтер Коваль Федір Павлович Молодший комендант взводу Старший вахтер комендатури УНКВС К/П 1940 1937 1911
175. Вахтер Корчевой Антон Іларіонович немає Вахтер комендатури УНКВС б/п 1940 1912
176. Вахтер Вознюк Григорій Федосійович немає Вахтер комендатури УНКВС б/п 1940 1915
177. Вахтер Колбасюк Іван Дем'янович немає Вахтер комендатури УНКВС б/п 1939 1914
178. Вахтер Придворов Леонід Андрійович немає Вахтер комендатури УНКВС ВЛКСМ 1934 1938 1911
179. Вахтер Бубліков Микола Степанович немає Вахтер комендатури УНКВС б/п 1940 1908
180. (?) (?) немає (?) УНКВС б/п 1940 1911
181. Кваліфікований робітник Заболоцький Володимир Петрович немає Кваліфікований робітник УНКВС б/п 1940 1910
182. Двірник Процак Савелій Йосипович немає Двірник АГВ УНКВС б/п 1940 1906
183. Обслуга Процак-Марія Сафронівна немає Обслуга АГВ УНКВС б/п 1940 1907
184. Обслуга Яворська Марія Гаврилівна немає Обслуга АГВ УНКВС б/п 1941 1912
185. Обслуга Жезлова
186. Обслуга Сейчак
Автотехнічний відділ
187. Начальник відділу / він же начальник гаражу Єрмілов Анатолій Миколайович Сержант Д/Б Начальник автотехнічного відділу (АТВ) АГВ УНКВС ВЛКСМ 1936 1938 1915
188. Механік Ченчевич Леонід Якович немає знову прийнтий ВЛКСМ 1933 1941 1912
189. Старший бухгалтер Харитонова Ніна Федорівна немає Бухгалтер АТВ АГВ УНКВС б/п 1919 1912
190. Нерозбірливо нерозбірливо Наталія Михайлівна немає Бухгалтер АТВ АГВ УНКВС б/п 1940 1920
191. Нарядник Снопко Йосип Гаврилович немає Нарядник АТВ АГВ УНКВС б/п 1940 1911
192. Водій Іванюк Семен Герасимович немає Водій АТВ АГВ УНКВС б/п 1940 1909
193. Водій Прізвище стерто Василь Іванович немає Водій АТВ АГВ УНКВС б/п 1939 1897
194. Водій Скляр Петро Григорович немає Водій АТВ АГВ УНКВС б/п 1939 1916
195. Водій Якунін Яків Кузьмич немає Водій АТВ АГВ УНКВС б/п 1939 1910
196. Водій Чуприна Андрій Тимофійович немає Водій АТВ АГВ УНКВС К/П 1938 1939 1908
197. Водій Овсянніков Дмитро Васильович немає Водій АТВ АГВ УНКВС ВЛКСМ 1933 1936 1910
198. Водій Злобін Григорій Олександрович немає Водій АТВ АГВ УНКВС К/П 1940 1935 1912
199. Водій Коваленко Іван Григорович немає Водій АТВ АГВ УНКВС ВЛКСМ 1938 1940 1915
200. Водій (?) Микола Йосипович немає Водій АТВ АГВ УНКВС ВЛКСМ 1932 1940 1914
201. Водій Гринда Кароль Павлович немає Водій АТВ АГВ УНКВС б/п 1940 1915
202. Водій Сергеєв Сергій Миколайович немає Водій АТВ АГВ УНКВС К/П 1939 1940 1916
203. Водій Скиба (?)
204. Комірний Ганненко Григорій Іванович немає Комірник АТВ АГВ УНКВС ВЛКСМ 1935 1940 1918
205. Двірник Татарський Володимир Васильович немає Двірник АТВ АГВ УНКВС б/п 1940 1912
Телефонна станція
206. Технік Жлобицький Михайло Іванович немає Технік телефонної станції УНКВС б/п 1941 1912
207. Телефоністка Штабкіна Марія Андріївна немає Телефоністка телефонної станції УНКВС ВЛКСМ 1932 1941 1911
208. Телефоністка Голоденко Надія Семенівна немає Телефоністка телефонної станції УНКВС б/п 1941 1911
209. Телефоністка Плещенко Клавдія Петрівна немає Телефоністка телефонної станції УНКВС б/п 1941 1912
210. Телефоністка Самойлик Марія Іванівна немає Телефоністка телефонної станції УНКВС б/п 1941 1910

Схожі матеріали

600.jpg

З днем народження тебе, ветеране КДБ!

600.jpg

Наука під ковпаком спецслужб

600.jpg

Право на прапор. Як 1973-го під носом у КДБ з’явилися синьо-жовті стяги

1200.jpg

Чернігівська справа Левка Лук’яненка

600.jpg

Радянський шпигун в українському авангарді. Віктор Петров-Домонтович

600.jpg

"Про колективне-особисте". Огляд книги "Нотатки з кухні “переписування історії” Володимира В’ятровича

600.jpg

"Це голос Довженка". Юрій Шаповал про справу кінорежисера з архівів радянських спецслужб

600.jpg

Українські тіні Зимової війни

Мовознавство.jpg

Патріарх українського мовознавства