Stolen by Russia | Вкрадено Росією

10:53, 6 березня 2022

Колонка_лід_1.jpg

Я, український митець, письменник, музикант, автор і ведучий світоглядного проекту ІнструкціяЮА, цим звертаюся до людей вільного Заходу. Звертаюся для того, щоби русскіє ніколи більше не могли вас ошукати.

IMG_5642.jpg

Іван Семесюк

митець, письменник, музикант, автор і ведучий світоглядного проекту ІнструкціяЮА

Росія – порожня сутність. Вона не має власного смислу. Усі її смисли – крадені. Український народ – головна жертва і головний свідок цього епохального грабунку, про який ви досі й не здогадуєтеся.

Адже саме у України Росія вкрала той надважливий смисл, яким нині вона виправдовує своє криваве існування на європейському континенті – вона вкрала наше середньовіччя, наш золотий час. Вона привласнила його і пред'явила світові як власний. Вкрала для того, щоби старі європейські нації сприймали Росію не як чужинську зайду, а як щось варте уваги і навіть поваги.

Ця війна – далеко не перша спроба ліквідації свідків крадіжки. Ліквідації, повного знищення України не лише як держави, як нації, як народу, а саме як величезної історичної традиції в просторі і часі. Вони рвуться стерти саму пам'ять про нас, щоби ніхто у світі не міг виставити суворих рахунків Росії. Але усі рахунки будуть виставлені, і виставлені саме нами – українцями.

Росія презентує себе тисячолітнім проектом, називає себе історичною Русью ні хвилини не будучи нею. Справжнє ім'я монстра якого ви знаєте як Russia – Московія. Russia – усього лише грецька форма нашого середньовічного імені Русь, під прикриттям якого московити вийшли на європейську історичну арену на початку 18 століття одразу у вигляді Російської Імперії. Вийшли з таким нахабним виглядом, ніби завжди на цій арені перебували.

Знайте наступне. Ruthenia – латинське написання імені середньовічної європейської держави Русь, саме під цим іменем, і саме наша країна була одним з важливих, а у певний час й найбільших, найпотужніших суб'єктів європейського історичного процесу.

Нині ж в Москві стоїть пафосний, встановлений з подачі Путіна пам'ятник нашому князю Володимиру (вони називають його Владімір), який хрестив першу державу української традиції – Русь, столицею якої є Київ. Місто, яке ці удавані спадкоємці вважають своїм, але водночас обстрілюють реактивною артилерією і закидують авіаційними бомбами. Так не вчиняють з власною історичною пам'яттю, і це розставляє усі крапки над ї.

Писана багатьма поколіннями пропагандистів російська історія сповнена безліччю вкрадених у нас фігур, постатей та імен. Сучасні російські музеї по вінця забиті вивезеними з України історичними цінностями, які промарковані ними саме як рашн.

Росія – це дезінформація. Росія – це маніпуляція. Росія – це підробка. Росія – це спецоперація. Росія – крадій, ґвалтівник і багатосерійний вбивця.

Знайте про це так само кріпко, як про це знаємо ми – українці.

Схожі матеріали

Іван Світличний 1200

Вусатий естет з Уманської. До тридцятих роковин смерти Івана Світличного

Южноукраїнськ

"Повернути ув’язнену націю собі". Данило Судин про деколонізацію України

пагутяк сео

Мальмансталь. Галина Пагутяк

Halyna_Pahytiak.jpg

Київ об’єднав Україну

Путін в ролі Невського_960х560_1

Путін в ролі Нєвского. Нові російські історичні темники

01.jpg

Турецький цвинтар у Лопушні. Золота галицька провінція

165902-uk

Путін воює і програє свою останню війну. Тімоті Снайдер про поразку Росії

сергій громенко

Концептуальні питання російсько-української війни. Сергій Громенко

сео хрещення

Влада чи Церква, закон чи благодать? Початки російської автократії та української демократії