Їж з голоду, а люби змолоду
До Дня Святого Валентина публікуємо підбірку світлин закоханих пар. Юнаки та дівчата на них вбрані у святкові національні строї. Знімки походять із 1930-40-х років. Створені переважно у фотосалонах, яких було багато у містечках Галичини у першій половині ХХ століття. Усі світлини дослідники "Локальної історії" відшукали у родинних альбомах під час експедицій заходом України.
![012_Lisky_Yaroslav-Savchuk.png](/media/images/012_Lisky_Yaroslav-Savchuk.width-400.png)
![28947593_838515659661194_8427862787541784573_o.jpg](/media/images/28947593_838515659661194_8427862787541784573_o.width-400.jpg)
![132044493_1600783280101091_2968872585040248008_n.jpg](/media/images/132044493_1600783280101091_2968872585040248008.width-400.jpg)
![img235.jpg](/media/images/img235.width-400.jpg)
![img248.jpg](/media/images/img248.width-400.jpg)
![Kornych_Mariia Pyrih_040.jpg](/media/images/Kornych_Mariia_Pyrih_040.width-400.jpg)
![Morshyn_Mariia Rapii_040.jpg](/media/images/Morshyn_Mariia_Rapii_040.width-400.jpg)
![001.jpg](/media/images/001_ZSbQF7c.width-400.jpg)
![Romanivka_Hanna ta Yaroslav Koral'_009.jpg](/media/images/Romanivka_Hanna_ta_Yaroslav_Koral_009.width-400.jpg)
![Zhuravno_Iryna Popadyn_016.jpg](/media/images/Zhuravno_Iryna_Popadyn_016.width-400.jpg)