Перше Причастя
Однією з найважливіших подій у житті християн є Перша Сповідь та Святе Причастя. До семи років діти причащаються без сповіді. Вважається, що сім років – це вік, відколи діти можуть розуміти все, що вони роблять, та відрізнити добро від зла.
Перше Причастя відбувається за визначеною датою або приурочується до певного релігійного свята, наприклад, до свята "Божого Тіла". На згадку про цю подію дітям видають спеціальні пам'ятки.
На давніх світлинах під час Першого Причастя хлопчики ошатно одягнені, дівчатка нагадували наречених. На спомин про той день у багатьох родинних альбомах залишилися фотографії.
![Без назви-1.png](/media/images/Bez_nazvi-1_ONZDEGT.width-400.png)
![Перше причастя, с. Нивиці Лопатинського р-ну Львівської обл., весна 1945 р. У центрі сидить місцевий парох о. Фуртак.](/media/images/Nyvytsi_Yevhen_Kuts_032.width-400.jpg)
![Діти після першого святого причастя на сходах церкви Успіння Пресвятої Богородиці, с. Великі Глібовичі Бібрського р-ну Львівської обл., 26.06.1948 р.](/media/images/7_Velyki_Glibovychi_Anatolij_Ivanskyy.width-400.jpg)
![Перше причастя у с. Задубрівці Коломийського п-ту Станіславівського в-ва, кін. 1930-х рр.](/media/images/006_Kolomyya_Ivan_Nykolaychuk.width-400.jpg)
![Перше причастя, с. Ліски Коршівського р-ну Станіславівської обл., поч. 1940-х рр. У четвертому ряді стоїть крайня справа Наталія Савчук.](/media/images/027_Lisky_Tetyana_Savchuk.width-400.jpg)
![Перше причастя, імовірно м. Жидачів Станіславівського в-ва, 1930-ті рр.](/media/images/img004.width-400.jpg)
![Перше причастя, учні українських шкіл біля церкви Святого Михаїла з о. Русином, поруч сотрудник Штефан Гаврилків, м. Коломия Станіславської обл., 1947 р.](/media/images/012_Kolomyya_Vasyl_Nahirnyy.width-400.jpg)
![011_Kolomyya_Vasyl' Nahirnyy.jpg](/media/images/011_Kolomyya_Vasyl_Nahirnyy_F1NGDLh.width-400.jpg)
![86_l'viv_Znesinnya_Mariya Oliyovs'ka.jpg](/media/images/86_lviv_Znesinnya_Mariya_Oliyovska.width-400.jpg)
![img001.jpg](/media/images/img001_zl3cMgc.width-400.jpg)
![Без назви-7.jpg](/media/images/Bez_nazvi-7_EQ9o8sZ.width-400.jpg)
![62_l'viv_Znesinnya_Mariya Oliyovs'ka.jpg](/media/images/62_lviv_Znesinnya_Mariya_Oliyovska.width-400.jpg)
![Без назви-5.jpg](/media/images/Bez_nazvi-5_FeFbpt8.width-400.jpg)
![Без назви-6.jpg](/media/images/Bez_nazvi-6_bdz55N0.width-400.jpg)
![70_l'viv_Znesinnya_Mariya Oliyovs'ka.jpg](/media/images/70_lviv_Znesinnya_Mariya_Oliyovska.width-400.jpg)
![Без назви-1.jpg](/media/images/Bez_nazvi-1_QTGOSzZ.width-400.jpg)
![Без назви-2.jpg](/media/images/Bez_nazvi-2_c0lZ9wR.width-400.jpg)
![Horodok_Muzei_023.png](/media/images/Horodok_Muzei_023.width-400.png)
![011_Ny`zhnij Verbizh_Ivan Ludchak.jpg](/media/images/011_Nyzhnij_Verbizh_Ivan_Ludchak.width-400.jpg)
![Без назви-1.jpg](/media/images/Bez_nazvi-1_CA2Sn0B.width-400.jpg)
![сторінка 99-2.jpg](/media/images/storinka_99-2.width-400.jpg)
![img051.jpg](/media/images/img051.width-400.jpg)