Материнство на давніх світлинах
Весною, коли навколо все розцвітає та чарує, прийнято вітати найрідніших нам людей з Днем матері. В Україні та більшості інших країн світу свято відзначається у другу неділю травня.
Серед української громади День матері вперше влаштував Союз українок Канади в 1928 році. Наступного року це свято відзначалося вже й у Львові. Ініціатором урочистостей була Олена Кисілевська, редактор тижневика "Жіноча доля". Офіційно і щорічно День матері в Україні відзначають з 2000-го року.
![img172.jpg](/media/images/img172.width-400.jpg)
![img063.jpg](/media/images/img063.width-400.jpg)
![136_Bibrka_Anna Opanovych.jpg](/media/images/136_Bibrka_Anna_Opanovych.width-400.jpg)
![img252.jpg](/media/images/img252.width-400.jpg)
![037_Kul'chytsi Hanna Kul'chyts'ka.jpg](/media/images/037_Kulchytsi_Hanna_Kulchytska.width-400.jpg)
![120_Bibrka_Sofia Lehendzevych.jpg](/media/images/120_Bibrka_Sofia_Lehendzevych.width-400.jpg)
![148_L'viv_Lyubomyr Polyuha.jpg](/media/images/148_Lviv_Lyubomyr_Polyuha.width-400.jpg)
![175_L'viv_Lyubomyr Polyuha.jpg](/media/images/175_Lviv_Lyubomyr_Polyuha.width-400.jpg)
![98_l'viv_Znesinnya_Mariya Oliyovs'ka.jpg](/media/images/98_lviv_Znesinnya_Mariya_Oliyovska.width-400.jpg)
![img078.jpg](/media/images/img078.width-400.jpg)
![Маленька Іванна Нуд з мамою Ганною Савчинською знимка 19ст.png](/media/images/Malenka_Ivanna_Nud_z_mamoyu_Gannoyu_Savchinsko.width-400_Msnn2Uy.png)
![005_Zhydachiv_Yevheniya Nayda-Hoshovs'ka.jpg](/media/images/005_Zhydachiv_Yevheniya_Nayda-Hoshovska.width-400.jpg)
![img176.jpg](/media/images/img176.width-400.jpg)
![img243.jpg](/media/images/img243_0Lfg2x3.width-400.jpg)
![Perviatychi_Mariia Butsko_008.jpg](/media/images/Perviatychi_Mariia_Butsko_008_go21gPA.width-400.jpg)
![Невідомі з с. Селиська.jpg](/media/images/Nevidomi_z_s._Seliska_Trtno5R.width-400.jpg)
![Родина Басараб. Стоїть зліва Оля, посередині бабуся Анна з Йосипом на руках, справа Оля, с. Бережниця Жидачівського п-ту Станіславського в-ва, 1930-ті рр.](/media/images/007_berezhnitsya.width-400.jpg)