Прізвище, ім’я, по-батькові Рік народження Місце народження Місце проживання Соціальне становище Подальша доля
Гончар Павло Михайлович 1900 Липівці Липівці Мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий Пропав безвісти у березні 1945 р.
Гопка Дмитро Григорович 1916/1918 Романів Романів Мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий Загинув 12.11.1944 р. Похований у Словаччині.
Гопка Йосип Тимофійович 1906 Романів Романів Мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий Пропав безвісти у травні 1945 р.
Гопрак Лука Васильович 1913 Осталовичі Осталовичі Мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий Пропав безвісти у 1944 р.
Горбаль Володимир Лук’янович - Бібрка Бібрка Мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий Загинув 27.03.1945 р. Похований в Катовіцькому в‑ві, Польща.
Горбаль Йосиф Матвійович 1908 Суходіл Суходіл Мобілізований до РСЧА, у 1944 р., старший сержант, репресований Виселений у 1950 р. в Амурську обл., РРФСР. Загинув у 1950 р.
Горбаль Микола Миколайович 1920 Великі Глібовичі Великі Глібовичі Мобілізований до РСЧА, рядовий, учасник руху Опору Заарештований 23.10.1944 р. Бібрським РВ НКВС (ст.. 54-1а КК УРСР) за приналежність до УПА, перебував у тюрмі № 4 м. Львів. 19.02.1945 р. етапований у табір НКВС для фільтрації. Вдруге заарештований 2.12.1950 р. Бібрським РВ МДБ і 13.01.1951 р. засуджений на 25 р. ВТТ (ст.. 20, 54-1а, 54-11 КК УРСР). Етапований до Воркутинського ВТТ, м. Воркута, Комі АРСР. Звільнений 14.06.1955 р.
Горбач Михайло Дмитрович 1912 Романів Романів Мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий Загинув 02.02.1945 р.
Гординський Василь Іванович 1910 Чайковичі Чайковичі Мобілізований до РСЧА у 1941 р., рядовий Загинув у 1941 р.
Гординський Григорій Степанович 1909 Чайковичі Чайковичі Мобілізований до РСЧА у 1941 р., гв. рядовий Загинув 13.01.1945 р. Похований у Келецькому в-ві, Польща.
Гординський Іван Петрович 1924 Чайковичі Чайковичі Мобілізований до РСЧА у 1941 р., гв. мол. сержант. Загинув у 1945 р.
Гординський Степан Миколайович 1921 Чайковичі Чайковичі Мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий Загинув у 16.04.1945 р. Похований у Польщі.
Горлатий Олексій Васильович 1906 Бачів Бачів Мобілізований до РСЧА у 1941 р., рядовий Пропав безвісти у грудні 1944 р.
Горницький Степан Йосипович 1919 Янчин Янчин Мобілізований до РСЧА у 1940 р., рядовий Пропав безвісти у жовтні 1944 р.
Городецький Антон Михайлович 1906 Увин Увин Мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий Загинув 23.03.1945 р. Похований в Опільському в-ві, Польща.
Городецький Павло Іванович 1906 Якторів Якторів Мобілізований до РСЧА у 1941 р., рядовий Помер у німецькому полоні у грудні 1941 р.
Городецький Петро Іванович 1920 Якторів Якторів Мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий Загинув у 1945 р.
Городиський Василь Іванович 1919 Чайковичі Чайковичі Мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий Загинув у 11.04.1945 р. Похований у Вроцлавському в-ві, Польща.
Городиський Василь Якубович 1904 Чайковичі Чайковичі Мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий Загинув у21.05.1945 р. Похований у м. Герчині, Німеччина.
Городиський Михайло Якубович 1905 Чайковичі Чайковичі Мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий Загинув у 14.04.1945 р. Похований у окрузі Берлін, Німеччина.
Городиський Степан Степанович 1905 Чайковичі Чайковичі Мобілізований до РСЧА у 1941 р., рядовий Загинув у травні 1941 р.
Горпинюк Василь Васильович 1916 Миколаїв Миколаїв Мобілізований до РСЧА у 1941 р., рядовий Пропав безвісти у вересні 1944 р.
Гоцук Йосип Васильович 1924 Немилів Немилів Мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий Загинув 29.01.1945 р. Похований у Калінінградській обл., Російська Федерація.
Грева Степан Матвійович 1919 Торки Торки Мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий Пропав безвісти у грудні 1944 р.
Греськів Іван Федорович 1908 Романів Романів Мобілізований до РСЧА у 1941 р., рядовий Пропав безвісти у квітні 1945 р.
Гривнак Іван Олексійович 1919 Бачів Бачів Мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий Загинув 15.04.1945 р.
Гривнак Михайло Степанович 1909 Подусільна Подусів Мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий Пропав безвісти у грудні 1944 р.
Гриник Михайло Іванович 1919 Вовків Вовків Мобілізований до РСЧА у 1940 р., рядовий Пропав безвісти у вересні 1944 р.
Гриновець Василь Павлович 1910 Романів Романів Мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий -
Гриновець Григорій Павлович 1919 Романів Романів Мобілізований до РСЧА у 1941 р., рядовий, учасник Руху Опору Засуджений 6.10.1941 р. ВТ Далекосхідного фронту (м. Хабаровськ) на 8 р. ВТТ з обмеженням у правах на 4 р. (ст. 58-10 ч. 1, 58-12 КК РРФСР). Звільнений 17.06.1948 р. з табору і направлений на спецпоселення.
Гриньків Михайло 1918 Станимир Станимир Мобілізований до РСЧА у 1940 р., рядовий Загинув у 1941 р.
Грицків Микола Семенович 1904 Подусів Подусів Мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий Пропав безвісти у травні 1945 р.
Грушецький Василь - Торки Торки Мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий -
Грушецький Іван Михайлович 1903 Миколаїв Миколаїв Мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий Загинув 30.08.1944 р. Похований в м. Гулбене, Латвія.
Грушецький Роман 1918 Торки Торки Мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий Повернувся в село. Помер у 1987 р.
Грущак Андрій Бенедиктович 1914 Чайковичі Чайковичі Мобілізований до РСЧА у 1941 р., рядовий Загинув у вересні 1941 р.
Гулька Василь Миколайович 1907 Болотня Болотня Мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий Пропав безвісти у лютому 1945 р.
Гулька Іван Михайлович 1909 Бачів Бачів Мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий Загинув у 1945 р.
Гуменюк Леон Іванович 1911 Увин Увин Мобілізований до РСЧА у 1941 р., рядовий Пропав безвісти у 1941 р.
Гунько Олексій Матвійович - Бібрка Бібрка Мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий Загинув 15.02.1945 р. Похований у Польщі.
Гупало Микола Олексійович - Бібрка Бібрка Мобілізований до РСЧА у 1945 р., рядовий Загинув 03.05.1945 р. Похований у Німеччині.
Гураль Михайло Іванович 1914 Кореличі Кореличі Мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий Пропав безвісти 03.1945 р.
Гурськи Франко Іванович 1919 Чайковичі Чайковичі Мобілізований до РСЧА у 1941 р., рядовий Загинув у 1941 р.
Гурський Михайло Іванович 1914 Чайковичі Чайковичі Мобілізований до РСЧА у 1941 р., рядовий Загинув у 1941 р.
Густ Андрій Леонович 1917 Кульчиці Кульчиці Мобілізований до РСЧА у 1941 р., рядовий Загинув 08.1944 р.
Гут Володимир Остапович 1909 Кульчиці Кульчиці Мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий Пропав безвісти 01.1945 р.
Гутник Ілля Миколайович 1923 Романів Романів Мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий Помер від ран 18.01.1945 р. Похований у Келецькому в‑ві, Польща.
Гуць Гнат Іванович 1916 Лагодів Лагодів Мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий Пропав безвісти у травні 1945 р.
Гуць Степан Михайлович 1907 Лагодів Лагодів Мобілізований до РСЧА у 1944/1945 рр., рядовий Повернувся з фронту. Помер у 1982 р.
Гучевський Карл Францович - Бібрка Бібрка Мобілізований до РСЧА у 1941 р., рядовий Пропав безвісти в лютому 1945 р.
Дальовський Степан Григорович 1906 Дусанів Дусанів Мобілізований до РСЧА у 1941 р., рядовий Пропав безвісти у 1945 р. За іншими даними: розстріляний у Поморянській тюрмі наприкінці червня 1941 р.
Данилів Іван Іванович 1912/1922 Добряничі Добряничі Мобілізований до РСЧА, рядовий Пропав безвісти 27.09.1944 р.
Данилків Іван - Кореличі Кореличі Мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий Заарештований 1939–1941 рр. Далі мобілізований до РСЧА. Повернувся в село.
Данчук Василь Іванович 1910 Увин Увин Мобілізований до РСЧА у 1941 р., рядовий Пропав безвісти 30.06.1941 р.
Данчук Олексій Іванович 1906 Увин Увин Мобілізований до РСЧА у 1941 р., рядовий Помер від ран 20.03.1945 р. Похований в м. Каунасі, Литва.
Дармороз Іван Григорович 1924 Бачів Бачів Мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий Пропав безвісти у березні 1945 р.
Дармороз Олексій Михайлович 1908 Бачів Бачів Мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий Загинув у 19.04.1945 р. Похований у Німеччині.
Дацій Іван Дмитрович 1918 Янчин Янчин Мобілізований до РСЧА у 1940 р., рядовий Пропав безвісти у жовтні 1944 р.
Дацій Михайло Федорович 1917 Кореличі Кореличі Мобілізований до РСЧА у 1941 р., рядовий Загинув у 1944 р.
Дацько Микола Михайлович 1913 Липівці Липівці Мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий Загинув 17.02.1945 р. Похований у Польщі.
Дашинич Василь Михайлович 1923 Кульчиці Кульчиці Мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий Загинув 14.10.1944 р. Похований у Словаччині.
Дашинич Іван Дем’янович 1912 Кульчиці Кульчиці Мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий Загинув 13.10.1944 р. Похований у Словаччині.
Дашинич Іван Осипович 1915 Кульчиці Кульчиці Мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий Загинув 04.1945 р. Похований у Словаччині.
Дашинич Іван Федорович 1917 Кульчиці Кульчиці Мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий Пропав безвісти 04.1945 р.
Дашинич Осип Юрійович 1913 Кульчиці Кульчиці Мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий Загинув 29.09.1944 р. Похований у Польщі.
Дашкович Іван Іванович 1916 Чайковичі Чайковичі Мобілізований до РСЧА у 1941 р., рядовий Загинув у 1943 р.
Дашкович Костянтин Семенович 1897 Чайковичі Чайковичі Мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий. Загинув 11.04.1945 р. Похований у Польщі.
Дашкович Роман Семенович 1923 Чайковичі Чайковичі Мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий Загинув 14.03.1945 р. Похований у смт Корнєво Багратіоновського р-ну Калінінградської обл., Російської Федерації.
Дашкович Федір Семенович 1923 Чайковичі Чайковичі Мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий Загинув 16.11.1944 р. Похований у Словаччині.
Дворницький Михайло Палович 1910 Чайковичі Чайковичі Мобілізований до РСЧА у 1941 р., рядовий Пропав безвісти у листопаді 1944 р.
Дебрин Йосафат Федорович 1893 Під'ярків Під'ярків Мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий Загинув у 1945 р.
Дебрин Максим Васильович 1908 Під'ярків Під'ярків Мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий Загинув 01.11.1944 р. Похований у Жешівському в‑ві, Польща.
Дебрин Федір Васильович 1918 Під'ярків Під'ярків Мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий Загинув у 1945 р. Похований в м. Санкт-Петербург, Російська Федерація.
Дебрович Стах Григорович - Коросне Коросне Мобілізований до РСЧА, рядовий. Загинув 17.12.1944 р. у с. Бохня (пол. Bochnia) Бохнянського повіту Малопольського воєводства, Польща
Дейнека Богдан Петрович 1923 Вілявче Вілявче Стрілець УПА, мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий Викритий у криївці в с. Вілявче. Подальша доля невідома.
Дейнека Володимир Миколайович 1923 Вілявче Вілявче Мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий Повернувся, проживає у м. Миколаєві Львівської обл.
Делевин Василь Матвійович 1909 Коросне Коросне Мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий. Загинув 10.02.1945 р. Похований у Польщі.
Демчишин Степан Дмитрович 1914 Суходіл Суходіл Мобілізований до РСЧА у 1941 р., рядовий Загинув у 1941 р.
Демчук Григорій Лукович 1923 Торки Торки Мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий Повернувся в село.
Денис Василь Іванович 1912 Якторів Якторів Мобілізований до РСЧА у 1941 р., рядовий Пропав безвісти у вересні 1944 р.
Дерев’янко Микола Павлович 1903 Болотня Болотня Мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий Загинув 25. 04.1945 р. Похований у Зеленогурському воєводстві (Польща).
Джаган Михайло Петрович 1901 Під'ярків Під'ярків Мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий Загинув у квітні 1945 р. Похований в Німеччині.
Джаган Михайло Якович 1901 Під'ярків Під'ярків Мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий Загинув у 1945 р. Похований в Німеччині.
Дзяний Василь Андрійович 1926 Стоки Стоки Мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий Загинув 25.01.1945 р. Похований у м. Квачала, Краківське в‑во, Польща.
Дзяний Микита Павлович - Стоки Стоки Мобілізований до РСЧА у 1941 р., рядовий Пропав безвісти 14.09.1941 р.
Дзяний Павло Андрійович 1921 Стоки Стоки Мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий Загинув 22.01.1945 р. Похований у м. Квачала, Краківське в‑во, Польща.
Дикий Микола Васильович 1919 Станимир Станимир Мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий Пропав безвісти 13.08.1941 р.
Дикий Микола Васильович 1919 Подусільна Подусільна Мобілізований до РСЧА у 1941 р., рядовий Пропав безвісти у вересні 1941 р.
Дідух Антон Іванович 1905 Липівці Липівці Мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий Загинув 12.03.1945 р. Похований в Угорщині.
Дідух Василь Григорович 1918 Липівці Липівці Мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий Пропав безвісти 1944 р.
Дідух Василь Олексійович 1912 Липівці Липівці Мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий Загинув 12.01.1945 р. Похований у Краківському в-ві, Польща.
Дідух Іван Семенович 1908 Коросне Коросне Мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий Пропав безвісти у травні 1945 р.
Дідух Петро Михайлович 1908 Липівці Липівці Мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий Пропав безвісти у травні 1945 р.
Дідух Семен Тимкович 1918 Липівці Липівці Мобілізований до РСЧА у 1940 р., рядовий Загинув у 1945 р.
Дмитерко Михайло Іванович 1926 Під'ярків Під'ярків Мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий Загинув 21.01.1945 р. Похований у Краківському в‑ві, Польща.
Дмитрів Микола Дмитрович 1905 Стоки Стоки Мобілізований до РСЧА у 1941 р., рядовий Пропав безвісти в 1941 р.
Дмитрів Микола Петрович 1906 Стоки Стоки Мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий Пропав безвісти 14.09.1944 р.
Дмитрук Іван Семенович 1918 Увин Увин Остарбайтер, мобілізований до РСЧА у 1945 р. Вивезений на примусові роботи до Німеччини у 1943 р. Працював на шахтах в м. Гінденбург. Звільнений в січні 1945 р. Служив у лавах Червоної Армії. Звільнений в липні 1946 р.
Добромиль Йосип Миколайович 1908 Романів Романів Мобілізований до РСЧА у 1941 р., рядовий Пропав безвісти у листопаді 1944 р.
Добромиль Степан Миколайович 1912 Романів Романів Мобілізований до РСЧА у 1941 р., рядовий Пропав безвісти у листопаді 1944 р.