Прізвище, ім’я, по-батькові Рік народження Місце народження Місце проживання Соціальне становище Подальша доля
Лоїк Меланія Григорівна 1876 Боршів Боршів З родини учасника руху Опору Виселена ОН 22.03.1946 р. в Красноярський край, РРФСР. Померла у 1946 р.
Лоїк Микита Денисович 1910 Боршів Боршів Член т-ва "Просвіта", член ОУН, стрілець УПА, псевдо "Заєць". Засуджений 30.03.1948 р. ВТ військ МВС на 25 р. ВТТ з обмеженням у правах на 5 р. (ст. 54-1а, 54-11 КК УРСР). Етапований в Углицьке ТВ УВТТК (територіальне відділення Управління виправно-трудових колоній), м. Углич, Ярославська обл., РРФСР. Звільнений 23.07.1956 р. з табору і направлений на спецпоселення. Подальша доля невідома.
Лоїк Микола - Боршів Боршів Стрілець УГА Невідома
Лоїк Микола - Коросне Коросне Господар т-ва «Сокіл» у 1929 р. -
Лоїк Микола Васильович 1947 Боршів Боршів З родини учасника руху Опору Виселений ОН 21.10.1947 р. в м. Сталінськ, Кемеровська обл., РРФСР. Звільнений 16.03.1956 р.
Лоїк Микола Дмитрович 1897 Боршів Боршів Член т-ва "Просвіта", учасник руху Опору Засуджений 02.07.1946 р. ВТ військ МВС на 10 р. ВТТ з обмеженням у правах на 5 р. (ст. 54-1а КК УРСР). Звільнений 17.01.1955 р. з табору і направлений на спецпоселення у с-ще Абашево, Кемеровська обл., РРФСР. Помер у 1955 р. на спецпоселенні.
Лоїк Михайло - Боршів Боршів Член ОУН Невідома
Лоїк Наталія Тимофіївна 1922 Боршів Боршів Учасниця руху Опору Виселена ОН 14.03.1950 р. в Хабаровський край, РРФСР. Звільнена 01.07.1958 р.
Лоїк Павло - Боршів Боршів Голова спортивного т-ва "Сокіл", четар,член т-ва "Просвіта" Невідома
Лоїк Параскевія Ільківна 1893 Боршів Боршів Членкиня т-ва "Просвіта", з родини учасника руху Опору Репресована. Виселена ОН 21.10.1947 р. в м. Сталінськ, Кемеровська обл., РРФСР. Звільнена 05.03.1958 р.
Лоїк Петро - - - Вояк цісарсько-королівського армії, з листопада 1918 р. сотник УГА, військовий референт у Перемишлянах Після поразки УГА оселився на Київщині, де вчителював.
Лоїк Степан Йосипович 1914 Боршів Боршів Стрілець УПА з 1944 р. Загинув у червні 1945 р. в с. Боршів.
Лоїк Тимофій Федорович 1943 Боршів Боршів Учасник руху Опору Виселений ОН 14.03.1950 р. в Хабаровський край, РРФСР. Звільнений 01.07.1958 р.
Лоїк Тома - Боршів Боршів Член т-ва "Просвіта" Невідома
Лоїк Федір - Боршів Боршів Вояк цісарсько-королівської армії, стрілець І куреня ІІ полку ІІ бригади УСС. Нагороджений за мужність у боях «Залізним хрестом». Помер 4 грудня 1919 р. у шпиталі с. Браїлів (тепер Жмеринський р-н Вінницької обл.).
Лоїк Яків - Коросне Коросне Член читальні «Просвіта» у 1901 р. -
Лоїк Ярослав Миколайович 1935 Боршів Боршів Учасник руху Опору Виселений ОН 21.10.1947 р. в м. Сталінськ, Кемеровська обл., РРФСР. Звільнений 11.02.1958 р.
Ломінський Ярослав Михайлович 1927 Бібрка Бібрка Учасник руху Опору Заарештований 28.01.1949 р. контррозвідкою МДБ. Засуджений 15.06.1949 р. ВТ в/ч 35289 на 10 р. ВТТ з обмеженням у правах на 3 р. (ст. 58-10, ч. 1 КК РРФСР). Етапований у ВТТ м. Караганда, Казахська РСР. Звільнений 26.04.1955 р. з табору і направлений на спецпоселення.
Лонкевич Омелян 1918 Болотня Болотня Зв’язковий УПА Заарештований у 1945 р. Засуджений на 25 р. ВТТ. Етапований у Сибір, РРФСР, де й помер.
Лосик Прокіп - Подусільна Подусільна Член виділу т-ва "Просвіта" -
Лотоцька Ганна 1922 Білка Білка Станична УПА Подальша для невідома.
Лотоцька Парасковія Теодорівна 1910 Миколаїв Волиця-Барилова Учасниця руху Опору Виселена 24.12.1951 р. в Тюменську обл., РРФСР. Звільнена 18.07.1957 р.
Лотоцький Володимир Антонович 1920 Добряничі Добряничі Мобілізований до РСЧА, рядовий Помер у 1994 р.
Лотоцький Іван Михайлович 1913 Увин Увин Мобілізований до РСЧА у 1941 р., гв. рядовий Загинув 30.10.1944 р. Похований на Прієльському братському кладовищі Лієпайського р-ну, Латвія.
Лотоцький Федір Миколайович 1912 Миколаїв Миколаїв Мобілізований до РСЧА у 1941 р., рядовий Загинув у німецькому полоні 18.10.1942 р.
Лотрат Йосиф Нахманович - Бібрка Бібрка Мобілізований до РСЧА у 1944 р., молодший сержант Загинув 16.02.1945 р. Похований у Німеччині.
Лубій Іван Іванович 1945 Під’ярків Під’ярків З родини учасника руху Опору Виселений ОН 21.10.1947 р. в м. Сталінськ, Кемеровська обл., РРФСР. Звільнений 20.02.1960 р.
Лубій Катерина Іванівна 1939 Під’ярків Під’ярків З родини учасника руху Опору Виселена ОН 21.10.1947 р. в м. Сталінськ, Кемеровська обл., РРФСР. Звільнена 20.02.1960 р.
Лубій Марія Миколаївна 1912 Під’ярків Під’ярків Учасниця руху Опору Виселена ОН 21.10.1947 р. в м. Сталінськ, Кемеровська обл., РРФСР. Звільнена 20.02.1960 р.
Луговий Василь Михайлович 1915 Унів Унів Мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий Загинув 18.01.1945 р. Похований у Краківському в-ві, Польща.
Лужна Емілія Іванівна 1927 Дусанів Дусанів Зв’язкова УПА Засуджена 31.08.1950 р. ВТ військ МВС на 25 р. ВТТ з обмеженням у правах на 5 р. (ст. 54-1а, 54-11 КК УРСР). Етапована у Степовий ВТТ, Карагандинська обл., Казахська РСР. Звільнена 19.05.1956 р. з табору і направлена на спецпоселення. Повернулась у село.
Лузинець Михайло Захарович 1908 Лагодів Лагодів Мобілізований до РСЧА у 1944/1945 рр., рядовий -
Лукасевич Володимир Карлович 1908 Бібрка Бібрка Член ОУН, учасник руху Опору Заарештований 06.09.1944 р. Бібрським РВ НКВС. Утримувався у ВТ УНКДБ м. Львова. Засуджений 25.05.1945 р. ВТ Львівського ВО на 10 р. ВТТ (ст. 54-1а КК УРСР) з обмеженням у правах на 5 р. Етапований у Норильський ВТТ, ст. Норильськ, Красноярський край, РРФСР. Звільнений у 1954 р. з табору і направлений на спецпоселення. Повернувся у м. Бібрка.
Луків Марія Іванівна 1878 Добряничі Добряничі З родини учасника руху Опору Виселена ОН 21.01.1946 р. в Ярцевський р-н Красноярського краю, РРФСР. Звільнена 12.06.1956 р.
Луків Марія Семенівна 1930 Добряничі Добряничі З родини учасника руху Опору Виселена ОН 30.12.1945 р. в Ярцевський р-н Красноярського краю, РРФСР. Подальша доля невідома.
Луків Семен Якимович 1874 Добряничі Добряничі З родини учасника руху Опору Виселений без рішення 30.12.1945 р. в Ярцевський р-н Красноярського краю, РРФСР. Помер на спецпоселенні 01.12.1948 р.
Луковська Анастасія Григорівна 1906 Вілявче Вілявче З родини учасника руху Опору Виселена 10.02.1940 р. в Магаданський р-н Красноярський край, РРФСР. Звільнена 01.01.1946 р.
Луковська Анастасія Григорівна 1906 Стоки Вілявче Репресована Виселена 10.02.1940 р. в Магаданський р-н Красноярський край, РРФСР. Звільнена 01.01.1946 р.
Луковська Катерина Іванівна 1911 Суходіл Суходіл Репресована Виселена 15.02.1945 р. як "член сім'ї ОУН-УПА" в Архангельська обл., РРФСР. Звільнена 28.08.1956 р. Подальша доля невідома.
Луковська Марія Климівна 1923 Вілявче Вілявче Зв'язкова УПА з 1943 р., згодом станична, псевдо "Калина" Заарештована Бібрським РВ НКВС у 1944 р. Згодом звільнена за відсутністю доказів.
Луковський Андрій Максимович 1905 Вілявче Вілявче З родини учасника руху Опору Виселений 10.02.1940 р. в Магаданський р-н Красноярський край, РРФСР. Помер у таборі в 1942 р.
Луковський Андрій Максимович 1905 Стоки Вілявче Репресований Виселений 10.02.1940 р. в Магаданський р-н Красноярський край, РРФСР. Помер у таборі в 1942 р.
Луковський Богдан Андрійович 1936 Вілявче Вілявче З родини учасника руху Опору Виселений 10.02.1940 р. в Магаданський р-н Красноярський край, РРФСР. Звільнений 01.01.1946 р.
Луковський Богдан Андрійович 1936 Стоки Вілявче Репресований Виселений 10.02.1940 р. в Магаданський р-н Красноярський край, РРФСР. Звільнений 01.01.1946 р.
Луковський Володимир Андрійович 1932 Вілявче Вілявче З родини учасника руху Опору Виселений 10.02.1940 р. в Магаданський р-н Красноярський край, РРФСР. Звільнений 01.01.1946 р.
Луковський Володимир Андрійович 1932 Стоки Вілявче Репресований Виселений 10.02.1940 р. в Магаданський р-н Красноярський край, РРФСР. Звільнений 01.01.1946 р.
Луковський Іван Степанович 1926 Вілявче Вілявче Член ОУН, стрілець УПА, псевдо "Сивий" Затриманий 25.09.1944 р., заарештований 30.09.1944 р. Бібрським РВ НКВС. Засуджений 22.12.1944 р. ВТ Львівського ВО на 10 р. ВТТ з обмеженням у правах на 5 р. (ст. 54-1а, 54-11 КК УРСР). Етапований в Норильський ВТТ: ст. Норильськ, Красноярський край, РРФСР. Помер 08.04.1945 р. у таборі.
Луковський Онуфрій Пилипович 1908 Суходіл Суходіл Репресований Заарештований 17.11.1944 р. Бібрським РВ НКВС. Засуджений 08.09.1945 ОН при НКДБ на 5 р. ВТТ з обмеженням у правах на 5 р. Етапований у В’ятський ВТТ, с. Лісове, Кіровська обл., РРФСР. Звільнений 13.09.1949 р. з табору і направлений на спецпоселення в Красноярський край, РРФСР. Повернувся в с. Давидів Пустомитівського р-ну Львів. обл.
Луковський Степан Іванович 1919 Суходіл Суходіл Мобілізований у 1944 р., рядовий. Повернувся в с. Суходіл.
Луців Анастасія Михайлівна 1939 Подусів Подусів З родини учасника Руху Опору Виселена 22.10.1947 р. в Кемеровська обл., РРФСР.
Луців Іван Михайлович 1943 Подусів Подусів З родини учасника Руху Опору Виселений 22.10.1947 р. в Кемеровська обл., РРФСР.
Луців Катерина Федорівна 1912 Подусів Подусів З родини учасника Руху Опору Виселена 22.10.1947 р. в Кемеровська обл., РРФСР.
Луців Микола - Лапшин Лапшин Остарбайтер Вивезений у 1942 р. на примусові роботи у Німеччину.
Луців Микола Васильович - - - Мобілізований до РСЧА -
Луців Михайло Васильович 1910 Подусів Подусів Стрілець УПА Загинув в Унівському бою 30.09.1944 р.
Луців Петро - Лапшин Лапшин Стрілець УГА -
Луцький Володимир Михайлович 1895 Лука Янчин Сотник УГА Повернувся з фронту, помер у 1983 р.
Луцький Мирон Михайлович 1891 Лука Янчин Сотник УГА, начальник штабу 1-ї дивізії УГА Повернувся з фронту, помер у 1961 р.
Луцький Остап Михайлович 1883 Янчин Янчин Ад’ютант ерцгерцога Вільгельма Ґабсбурґа у 95 піхотному полку австро-угорської армії. У 1918-1919 рр. сотник УГА, начальник штабу IV Золочівської бригади. Згодом – старшина з особливих доручень при штабі Симона Петлюри. Повернувся з фронту, помер на засланні у 1941 р.
Лущ Іван Михайлович 1912 Великі Глібовичі Великі Глібовичі Учасник руху Опору Заарештований 28.01.1945 Бібрським РВ НКВС (ст. 54-1а, 54-11 КК УРСР). Етапований у спецтабір 26.05.1945 НКВС для фільтрації.
Лущак Федір Андрійович 1910 Миколаїв Миколаїв Мобілізований до РСЧА у 1941 р., рядовий Загинув у німецькому полоні 11.10.1941 р.
Львівська Ганна Михайлівна 1910 Шибалин Шибалин - Виселена у віддалені р-ни СРСР.
Львівський Богдан Григорович 1932 Шибалин Шибалин - Виселений у віддалені р-ни СРСР.
Львівський Василь 1925 Шибалин Шибалин Стрілець УПА Загинув від рук НКВС у 1947 р.
Львівський Григорій Іванович 1903 Шибалин Шибалин - Виселений у віддалені р-ни СРСР.
Львівський Іван Михайлович 1920 Шибалин Шибалин Член виділу т-ва "Просвіта", стрілець УПА Загинув в урочищі Старківка, поблизу с. Шибалин.
Львівський Михайло 1919 Шибалин Шибалин Член виділу т-ва "Просвіта", член ОУН Помер.
Льондер Богдан Дмитрович 1943 Шибалин Шибалин - Виселений у віддалені р-ни СРСР.
Льондер Василь Федорович 1889 Шибалин Шибалин - Виселений у віддалені р-ни СРСР.
Льондер Галина Федорівна 1954 Шибалин Шибалин - Виселена у віддалені р-ни СРСР.
Льондер Ганна Василівна 1927 Шибалин Шибалин - Виселена у віддалені р-ни СРСР.
Льондер Дмитро Федорович 1895 Шибалин Шибалин - Виселений у віддалені р-ни СРСР.
Льондер Євген Васильович 1942 Шибалин Шибалин - Виселений у віддалені р-ни СРСР.
Льондер Марія Дмитрівна 1930 Шибалин Шибалин - Виселена у віддалені р-ни СРСР.
Льондер Марія Петрівна 1900 Шибалин Шибалин - Виселена у віддалені р-ни СРСР.
Льондер Омелян Васильович 1930 Шибалин Шибалин - Виселений у віддалені р-ни СРСР.
Льондер Орися Василівна 1945 Шибалин Шибалин - Виселена у віддалені р-ни СРСР.
Льондер Парасковія Максимівна 1900 Шибалин Шибалин - Виселена у віддалені р-ни СРСР.
Льондер Степан Дмитрович 1940 Шибалин Шибалин - Виселений у віддалені р-ни СРСР.
Льондер Степан Іванович 1910 Комарівка Комарівка Член ОУН Загинув у 1947 р.
Льондер Федір Дмитрович 1930 Шибалин Шибалин - Виселений у віддалені р-ни СРСР.
Льондер Ярослав Васильович 1940 Шибалин Шибалин - Виселений у віддалені р-ни СРСР.
Любера Ілля Андрійович 1907 Липівці Липівці Мобілізований у 1944/1945 р., рядовий Повернувся з фронту.
Люзняк Степан Іванович 1914 Великі Глібовичі Великі Глібовичі Господарчий УПА Заарештований 6.12.1944 УНКВС у Львівській обл. (ст. 54-1а, 54-11 КК УРСР). Етапований у спецтабір 11.04.1945 НКВС для фільтрації.
Люта / Макар Степанія - Лагодів Лагодів Член виділу т-ва "Сокіл" -
Лютий Григорій - Лагодів Лагодів Член виділу т-ва "Сокіл" -
Лявер Григорій Йосипович 1910 Подусів Подусів Стрілець УПА Загинув в Унівському бою 30.09.1944 р.
Лявер Катерина Григорівна 1938 Подусів Подусів З родини учасника Руху Опору Виселена 21.10.1947 р. в Кемеровську обл., РРФСР. Звільнена 25.02.1960 р.
Лявер Марія Іванівна 1905 Подусів Подусів З родини учасника Руху Опору Виселена 21.10.1947 р. в Кемеровська обл., РРФСР. Звільнена 25.02.1960 р.
Лявра Катерина - Подусів Подусів - Виселена в Кемеровську обл., РРФСР.
Ляска Андрій Васильович 1914 Болотня Болотня Стрілець УПА Вбитий відділами НКВС після 1944 р.
Ляска Григорій Іванович 1904 Болотня Болотня Стрілець Легіону УСС Загинув в 1915 р.
Ляска Дмитро Іванович 1896 Болотня Болотня Стрілець Легіону УСС Загинув в 1918 р. поблизу м. Бережани.
Ляска Михайло Іванович 1900 Болотня Болотня Член спортивного т-ва "Луг", мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий Пропав безвісти 20. 02.1945 р.
Лясковська Текля Петрівна 1899 Миколаїв Миколаїв З родини учасника руху Опору Виселена 09.09.1950 р. в Зирянський р-н, Томська обл., РРФСР. Звільнена 30.07.1959 р.
Лясковський Василь Іванович - Миколаїв Миколаїв Остарбайтер Вивезений на примусові роботи до Німеччини у 1942 р.
Лясковський Григорій Сидорович 1889 Миколаїв Миколаїв Учасник руху Опору Засуджений 03.07.1948 р. ОН при МДБ на 5 р. ВТТ з обмеженням у правах на 3 р. (ст. 54-10 ч. 1 КК УРСР). Етапований в Ягринський ВТТ, Архангельська обл., РРФСР. Звільнений 13.09.1952 р. з табору і направлений на спецпоселення. Подальша доля невідома.
Ляховський Василь - Лапшин Лапшин Стрілець легіону УСС -