Прізвище, ім’я, по-батькові Рік народження Місце народження Місце проживання Соціальне становище Подальша доля
Баран Ілля Атанасович 1922 Боршів Боршів Стрілець дивізії "Галичина", учасник руху Опору Засуджений 08.02.1946 р. ВТ військ НКВС на 15 р. ВТТ з обмеженням у правах на 5 р. (ст. 54-1а КК УРСР). Етапований у Піщаний ВТТ м. Караганда, Казахська РСР. ВТ ПрикВО від 08.07.1955 р. термін зменшений до 10 р. ВТТ з обмеженням у правах на 3 р. Звільнений 13.08.1955 р. з табору і направлений на спецпоселення. Подальша доля невідома.
Баран Ілько Васильович - Боршів Боршів Стрілець дивізії «Галичина» Емігрував у Великобританію після Другої світової війни.
Баранецький Роман - Кульчиці Кульчиці Стрілець дивізії «Галичина» Невідома
Беринда Іван Михайлович 1922 Чайковичі Чайковичі Стрілець дивізії «Галичина» Пропав безвісти.
Бідула Антін - Лапшин Лапшин Стрілець дивізії «Галичина» -
Білик Василь - Лапшин Лапшин Стрілець дивізії «Галичина» -
Білик Микола - Лапшин Лапшин Член ОУН, стрілець дивізії «Галичина» -
Білик Степан - Лапшин Лапшин Стрілець дивізії «Галичина» -
Васькович Іван Тимкович 1926 Кульчиці Кульчиці Стрілець дивізії «Галичина», стрілець УПА, псевдо "Спис" Загинув у 1946 р. в с. Кульчиці Самбірськогор-ну Львівської обл.
Вітковський Степан - Лапшин Лапшин Стрілець дивізії «Галичина» -
Волоцюга Василь 1917 Кореличі Кореличі Стрілець дивізії "Галичина" Заарештований у 1946 р. Подальша доля невідома.
Ганачівський Іван Павлович - Боршів Боршів Стрілець дивізії «Галичина» Невідома
Глушок Іван - Лапшин Лапшин Стрілець дивізії «Галичина» -
Гой Василь Григорович 1924 Боршів Боршів Стрілець дивізії «Галичина», стрілець УПА, з боївки «Моньки», псевдо "Пас". Загинув у травні 1945 р. в с. Липівці.
Городиський Василь Степанович - Чайковичі Чайковичі Стрілець дивізії «Галичина» Пропав безвісти.
Городиський Іван Якович 1926 Чайковичі Чайковичі Стрілець дивізії «Галичина» Загинув 7 липня 1949 р. в .с. Михайлевичі Самбірського р-ну Дрогобицької обл.
Гриняшко Микола - Лапшин Лапшин Стрілець дивізії «Галичина» -
Гут Євген Іванович 1931 Кульчиці Кульчиці Стрілець дивізії «Галичина», стрілець УПА, псевдо "Мотига" Загинув 04.12.1948 р. в с. Кульчиці Самбірськогор-ну Львівської обл.
Гут Роман - Кульчиці Кульчиці Стрілець дивізії «Галичина» Загинув у 1948 р.
Гут Теофіл - Кульчиці Кульчиці Стрілець дивізії «Галичина» Невідома
Гутор Йосафат Семенович 1919 Лапшин Лапшин Член ОУН, стрілець дивізії "Галичина" Виселений в 1950 р. у Томську обл., РРФСР.
Дашинич Мирон - Кульчиці Кульчиці Стрілець дивізії «Галичина» Невідома
Дашинич/Драгний Лев Пилипович - Кульчиці Кульчиці Стрілець дивізії «Галичина», стрілець УПА Невідома
Дашинич/Кнапів Лев - Кульчиці Кульчиці Стрілець дивізії «Галичина», стрілець УПА Невідома
Дільний Василь Федорович - Боршів Боршів Стрілець дивізії «Галичина» Невідома
Дубницький Микола - Лапшин Лапшин Стрілець дивізії «Галичина» Загинув у бою під Бродами у липні 1944 р.
Дубницький Степан - Лапшин Лапшин Стрілець дивізії "Галичина". Остарбайтер Вивезений у 1942 р. на примусові роботи у Німеччину.
Дулеба Іван - Лапшин Лапшин Стрілець дивізії «Галичина» -
Дух Олекса Васильович - Боршів Боршів Стрілець дивізії «Галичина» Емігрував у Канаду після Другої світової війни.
Дякович Василь - Лапшин Лапшин Стрілець дивізії «Галичина» Загинув у бою під Бродами у липні 1944 р.
Жук Микола Михайлович 1922 Кореличі Кореличі Член ОУН, стрілець дивізії «Галичина» з 1943 р., мобілізований до РСЧА у 1944 р. Повернувся у село, загинув від вибуху міни.
Задорожний Омелян Васильович - Боршів Боршів Член ОУН, стрілець дивізії «Галичина» Повернувся з фронту, був виселений у Сибір.
Качмар Костянтин - Кульчиці Кульчиці Стрілець дивізії «Галичина» Невідома
Копчак Василь - Лапшин Лапшин Стрілець дивізії «Галичина» -
Кораб’як Михайло Миколайович - Боршів Боршів Стрілець дивізії «Галичина» Пропав безвісти.
Костик Михайло - Кульчиці Кульчиці Стрілець дивізії «Галичина» Невідома
Костів Степан - Боршів Боршів Стрілець дивізії «Галичина» Невідома
Кушнір Василь Степанович - Вовків Вовків Стрілець дивізії "Галичина" Невідома
Кушнір Ярослав Григорович - Вовків Вовків Стрілець дивізії "Галичина" Невідома
Ленчицький Роман - Кульчиці Кульчиці Стрілець дивізії «Галичина», стрілець УПА Невідома
Лозинський Іван Васильович 1920 Кореличі Кореличі Стрілець дивізії "Галичина", мобілізований до РСЧА у 1945 р. Заарештований у 1960 р., засуджений. Етапований у Мордовський ВТТ, Мордовська АРСР. Звільнений у 1980-х рр. Повернувся у село.
Лоїк Василь Степанович - Боршів Боршів Стрілець дивізії «Галичина» Емігрував у Великобританію після Другої світової війни.
Лоїк Василь Тимофійович - Боршів Боршів Стрілець дивізії «Галичина» Загинув на фронті.
Магольник Михайло Павлович - Боршів Боршів Член ОУН, стрілець дивізії «Галичина» Повернувся з фронту.
Мартиняк Микола Михайлович 1921 Кореличі Кореличі Стрілець дивізії "Галичина" з 1943 р., стрілець УПА Загинув.
Матвіїшин Іван - Лапшин Лапшин Стрілець дивізії «Галичина» Загинув у бою під Бродами у липні 1944 р.
Мацишин Костянтин Васильович - Боршів Боршів Стрілець дивізії «Галичина» Емігрував у Великобританію після Другої світової війни.
Мацишин Степан Несторович - Боршів Боршів Стрілець дивізії «Галичина» Невідома
Мединський Омелян Хомкович - Боршів Боршів Стрілець дивізії «Галичина» Загинув в Австрії.
Мицишин Михайло - Лапшин Лапшин Стрілець дивізії «Галичина Загинув у бою під Бродами у липні 1944 р.
Оленич Микола Миколайович 1919 Кореличі Кореличі Стрілець дивізії "Галичина" з 1943 р. Загинув у «Бродівському котлі» у липні 1944 р.
Павлів Василь Степанович - Боршів Боршів Стрілець дивізії «Галичина» Емігрував у Великобританію після Другої світової війни.
Плішкевич Домінік - Боршів Боршів Член ОУН, стрілець дивізії «Галичина» Повернувся з фронту.
Подусівський Євген Іванович - Боршів Боршів Стрілець дивізії «Галичина» Загинув на фронті.
Подусівський Омелян Васильович - Боршів Боршів Стрілець дивізії «Галичина» Емігрував у Австралію після Другої світової війни.
Попіль Іван Петрович - Чайковичі Чайковичі Стрілець дивізії «Галичина» Пропав безвісти.
Попіль Петро Михайлович 1920 Чайковичі Чайковичі Стрілець дивізії «Галичина» Невідома
Починок Василь Григорович - Боршів Боршів Стрілець дивізії «Галичина» Емігрував у Великобританію після Другої світової війни.
Прокопів Василь - Лапшин Лапшин Стрілець дивізії «Галичина» -
Прокопів Микола - Лапшин Лапшин Стрілець дивізії «Галичина» -
Пшеп’юрський Всеволод-Антін Осипович 1921 с. Крупець Любачівського повіту Хоробрів Член ОУН з 1936 р., стрілець дивізії "Галичина", старшина УПА, псевдо "Ікар" Брав участь в боях під Бродами у складі дивізії «Галичина» (13-22.08.1944 р.). Опісля боровся в УПА під псевдо «Ікар». В 1946-1947 рр. під прізвищем Коляри Владислава, перебуваючи у Варшаві, виконував функції зв’язкового Українського визвольного підпілля зі західними дипломатичними і журналістськими колами. 12.04.1947 р. заарештований у Варшаві польською службою безпеки, яка передала його 08.08.1947 р. в руки НКВС. Засуджений на 25 р. тюремного ув’язнення. Відбував покарання в концентраційних таборах Сибіру до грудня 1955 р., а відтак переведений до Польщі, де 19.05.1956 р. звільнений. В Ольштині закінчив вищу рільничу школу, здобув звання магістра. Займався науковою і культурно-просвітницькою діяльністю. Помер 12.07.1998 р. в м. Ольштин, Польща.
Пшеп’юрський Юрій Осипович 1923 с. Любича-Князі (нині Томашівського повіту, Польща) Хоробрів стрілець дивізії "Галичина" З 1943 р. вояк дивізії «Галичина». У боях з ЧА під Тернополем був поранений. Після видужання брав участь у битві під Бродами. Загинув у липні 1944 р. в с. Почапи, поблизу Золочева, на Львівщині.
Слюбик Омелян Федорович - Боршів Боршів Стрілець дивізії «Галичина» Невідома
Сокольський Микола Вікторович - Боршів Боршів Стрілець дивізії «Галичина» Емігрував у Великобританію після Другої світової війни.
Сороківський Іван Степанович 1920 Чайковичі Чайковичі Стрілець дивізії «Галичина» Загинув 02.11.1948 р. в м. Перемишляни.
Станько Ярослав Васильович 1923 Кульчиці Кульчиці Стрілець дивізії «Галичина», стрілець УПА, псевдо «Острий». Загинув у 1949 р. біля с. Пиняни Самбірського р-ну Львівської обл.
Стеців Ярослав Федорович - Боршів Боршів Стрілець дивізії «Галичина» Емігрував у Бельгію після Другої світової війни.
Філяк Михайло Іванович 1920 Кореличі Кореличі Стрілець дивізії "Галичина" з 1943 р. Емігрував до США.
Фіцик Іван Степанович 1929 Суходіл Суходіл стрілець дивізії "Галичина" У 1940 р. був заарештований та допитаний співробітниками НКВС у справі стрийка Фіцика Василя - учасника націоналістичного підпілля. Згодом був звільнений. У 1943 р. вступив до української дивізії "Галичина" та пройшов вишкіл в Нойгаммері. У лютому 1944 р. брав участь у бою із РСЧА під Збаражем, потрапив у полон, згодом - у виправно-трудовий табір "Воркуталаг", де отримав травму на шахті. У 1955 р. звільнений, працював у Львові та Суходолі. Помер у 2004 р. Похований в Суходолі.
Фіцик Кость Степанович 1910 Суходіл Суходіл Член виділу т-ва "Луг", стрілець дивізії "Галичина" У липні 1938 р. заарештований польською жандармерією, однак при допомозі Студентської громади йому вдалося втекти і виїхати до Судетів. 1.09.1939 його було заарештовано гестапо у Берліні як громадянина Польщі, і заслано до концентраційного табору в Бухенвальді. В січні 1940 р. його звільнено і направлено на роботу перекладача для польських полонених вояків, а пізніше – "мужем довірʼя й опіки" над українськими робітниками з Генерального Губернаторства. У вересні 1943 р. переїхав до Львова, де долучився до організаційної роботи Українському Допомоговому Комітеті. Проте, вже в грудні 1943 р. він знову був заарештований і засланий в концтабір "Аушвіц". Звідси він пішов добровольцем до української дивізії "Галичина". З вишколу в Нойгаммері його вислано на Курс рахункових, а по закінченні приділено до Штабової сотні протипанцерної оборони, що в той час дислокувалася в Словенії. З нею він пройшов фронт й після закінчення війни перебував в таборах для полонених в Белярії і Ріміні (Італія), а згодом в Англії. Після свого звільнення у 1948 р. переїхав до Канади, де й помер 19 лютого 1996 р. Там же і похований.
Фріштак Володимир Іванович 1924 Кульчиці Кульчиці Член ОУН, псевдо «Труш», стрілець дивізії «Галичина» Виселений у табори Сибіру, де і помер.
Фріштак Йосип - Кульчиці Кульчиці Стрілець дивізії «Галичина» Невідома
Хапко Дмитро - Кульчиці Кульчиці Стрілець дивізії «Галичина» Невідома
Харків Микола Іванович 1921 Боршів Боршів Стрілець дивізії «Галичина», стрілець УПА, з боївки "Льона", псевдо "Яструб". Заарештований 31.01.1945 р. Перемишлянським РВ НКВС (ст. 54-1а, 54-11 КК УРСР). Етапований 06.06.1945 р. у Воркутинський ВТТ, Комі АРСР для продовження слідства. Засуджений 16.03.1946 р. ВТ військ НКВС при комбінаті «Воркутвугілля» на 6 р. примусових робіт у Печорському вугільному басейні, Комі АРСР. Подальша доля невідома.
Хомин Іван - Лапшин Лапшин Стрілець дивізії «Галичина» Загинув у бою під Бродами у липні 1944 р.
Чикота Василь - Лапшин Лапшин Стрілець дивізії «Галичина» Загинув у бою під Бродами у липні 1944 р.
Чулівський Іван Іванович - Чайковичі Чайковичі Стрілець дивізії «Галичина» Пропав безвісти.
Швець Марко - Лапшин Лапшин Стрілець дивізії «Галичина» -
Шкірка Микола Іванович - Боршів Боршів Стрілець дивізії «Галичина» Пропав безвісти.