У Полтаві відбудеться лекція “Більше не таємно: як в Україні відкрили архіви ЧК-КҐБ”

Про те, як в Україні відкрили найбільші на пострадянському просторі архіви ЧК-КҐБ та, що зберігалося за завісою секретності розповість на лекції Володимир Бірчак. Лекція відбудеться сьогодні, 6 березня. Про це повідомляють організатори із Української академії лідерства. Полтава.

У квітні 2015 року український парламент проголосував відразу в цілому усі 4 “декомунізаційні” закони. Це була реакція на спробу повернути Україну в тоталітарне минуле. Перший закон відкривав доступ до архівів колишніх комуністичних спецслужб.

Що ховається за завісою секретності? В чому звинувачував Комітет Вашого дідуся чи бабусю? Чи могла спецслужба стежити за Вами під час навчання в інституті? Хто із “сєлєбрєтіс” ХХ століття був агентом та чи можуть бути добрі і погані агенти?

Усе це та багато іншого на зустрічі із заступником директора Архіву СБУ (2014-2016), співавтором “декомунізаційних законів”, керівником академічних програм Центру досліджень визвольного руху, істориком та журналістом, редактором онлайн-видання “Історична Правда” – Володимиром Бірчаком.

Полтава, провулок Рибальський, 16, 17:30. Вхід вільний.