У Львові відкрили мурал, присвячений Борису Возницькому

Фото: galinfo.com.ua

З нагоди Міжнародного дня музеїв у Львові відкрили мурал із зображенням патріарха музейної справи сучасної України Бориса Возницького. Це перший зі 6 творів мистецтва, які мають з’явитись на багатоповерхівках міста, – інформує 18 травня Галінфо.

Мурал відкрили на стіні будинку № 2 на вулиці Симона Петлюри. Він присвячений Борису Григоровичу Возницькому — українському мистецтвознавцю, директору Львівської галереї мистецтв, академіку Української академії мистецтв. Відкриття муралу символічно провели в Міжнародний день музеїв.

Мурал створили митці кафедри сакрального мистецтва, монументального живопису Академії мистецтв. Над цим малюнком впродовж 2,5 тижнів працювало 5 художників на чолі із Святославом Владикою.

Нагадаємо, що мерія вирішила розміщувати твори мистецтва на фасадах сучасних будівель, з метою популяризації відомих постатей культури та мистецтва Львова, знакових історичних подій, покращення візуального сприйняття уніфікованих житлових будівель, споруд та комплексів, зведених у 70−90-х роках минулого століття, новобудов, формування покращеного сприйняття архітектурного довкілля та його творчої візуальної інтерпретації.