Прем’єра фільму “Довбуш” відкладена, фільм в цьому році не вийде

Кадр з фільму “Довбуш”
istpravda.com.ua

Один із найдорожчих фільм в історії українського кіно – “Довбуш”, прем’єру якого планували на 10 листопада 2020 року, в цьому році не вийде через пандемію. Про це 2 травня розповів режисер, автор ідеї стрічки Олесь Санін, в інтерв’ю для інформаційної агенції Главком.

“Планували закінчити “Довбуша” в цьому році. Через пандемію, як і у всіх, змінюються плани… Фінансування від держави більше не очікується, на закінчення проекту плануються кошти продюсерські (інвесторів, рекламні, попередні продажі та ін.)”, – сказав він.

За словами Саніна, очікуваний фінальний бюджет фільму – близько 100 млн грн.

“До проекту є інтерес іноземних кампаній. В фільмі знімаються Сергій Стрєльніков, Олексій Гнатковський (дебют), Даша Плахтій… і польські Агата Бузек і Матеуш Костюкевич. Можливий вихід фільму або його розширеної версії на міжнародних стрімінгових платформах. Ми над цим працюємо”, – додав режисер.

Олесь Санін стверджує, що фільм зорієнтований переважно на національний ринок, але ведуться переговори і з іноземними партнерами.

Історико-пригодницька драма “Довбуш” розповідає про одного з найвідоміших борців за свободу свою і всього краю, легендарного ватажка опришків, грози панів, “що хлопам кривду робили” ‒ Олексу Довбуша.