Одеська кіностудія представила трейлер фільму “Фортеця Хаджибей”

Кадр з фільму

Одеська кіностудія представила офіційний трейлер повнометражного фільму режисера Костянтина Коновалова “Фортеця Хаджибей”, створеного за підтримки Держкіно. Про це 18 вересня повідомляє пресслужба Держкіно.

“У широкий прокат стрічка виходить 15 жовтня 2020 року”, – ідеться в повідомленні. Як зазначають, події фільму відбуваються в період російсько-турецької війни за території Північного Причорномор’я. Козак Андрій має передати важливу інформацію у Стамбул. Для цього йому треба визволити з темниці батька своєї коханої – турецької красуні Фатіми. Молоді люди наважуються на ризиковану операцію. Виробництво фільму – Одеська кіностудія за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Стрічку знято в копродукції Грузії (Georgian International Film), Туреччини (AISI film), України (Національна кіностудія ім. О. Довженка, Тернопільська кінокомісія, кінокомпанія “ІнсайтМедіа”).

Режисер-постановник Костянтин Коновалов. Сценарій: Євген Тимошенко, Костянтин Коновалов за участі Мірзи Давітая.

Зйомки фільму відбувалися на натурному майданчику і в павільйонах Одеської кіностудії, у Білгород-Дністровській фортеці, на березі Чорного моря та на річці Дунай.

Офіційний трейлер фільму можна переглянути за посиланням.