Національний музей історії України 26 червня відчиняється для відвідувачів

З 26 червня, з деякими обмеженнями починає працювати для відвідувачів Національний музей історії України. Про це музей повідомляє на своєму сайті.

Для огляду буде відчинено поки що тільки перший поверх, на якому розміщена археологічна експозиція. На вході за допомогою безконтактних термометрів буде проводитись температурний скринінг. Заходити до музею можна лише в масках чи респіраторах. Діятимуть також обмеження на вхід відповідно до чинних санітарних норм, встановленими органами державної влади. Відвідувачам із ознаками респіраторного захворювання, температурою вище 37,2 градусів за Цельсієм заходити до музею заборонено. Також щосереди проводитиметься санітарний день, і музей буде зачинено для відвідувачів. У музеї дотримуватимуться суворих правил дезінфекції, регулярно оброблятимуть приміщення, ручки, поверхні дезінфікуючими речовинами, провітрюватимуть зали, а співробітники музею працюватимуть у засобах індивідуального захисту.

Цього ж дня, 26 червня, відкривається виставка “Між двох світів: з колекції зброї та спорядження ХVI – ХVІІІ ст. Національного музею історії України“. Виставка презентує кращі зразки зброї із фондового зібрання музею. Це холодна зброя ХVI – ХVІІІ ст. Польщі, Туреччини, Ірану, вогнепальна зброя Західної Європи ХVI – ХVІІ ст., західноєвропейські та східні захисні обладунки ХVІІ ст. Центральне місце в експозиції займають козацькі клейноди та зброя Українського козацтва XVII – XVІII ст.