DIASPORIANA зібрала необхідні кошти для існування

Найбільша електронна бібліотека світової україніки DIASPORIANA зібрала необхідні кошти для існування за 5 годин. Про це 1 червня повідомив у Facebook засновник проекту Олег Богуславський.

“Дякую усім, хто відгукнувся! За 5 годин зібрали 30 000! Проєкт продовжується!”, – написав він.

Після публікації тексту “Електронна бібліотека DIASPORIANA припиняє роботу” на сайті Історичної правди у соціальних мережах почали збирати кошти. Вже за перші години після публікації необхідну суму зібрали.

“Зараз надійшло вже близько 53 000 гривень! – повідомив “Історичній правді” Олег Богуславський, – Руки опускалися. Але ми – українці – в останній момент, коли припікає, гуртуємося і робимо те, що належить зробити!”

Надійшло кілька десятків пожертв від 10 до 2000 гривень. Зібрані кошти будуть використані для оплати хостінгу, закупки та оцифрування нових видань. DIASPORIANA ближчим часом опублікує докладнішу інформацію про результати збірки.

Нагадаємо: DIASPORIANA – одна з найбільших електронних бібліотек видань світової україніки, що надає відкритий доступ до близько 20 000 видань. Існує завдяки волонтерським зусиллям і пожертвам.