Прізвище, ім’я, по-батькові Рік народження Місце народження Місце проживання Соціальне становище Подальша доля
Шиманський Федір Григорович 1905 Добряничі Добряничі Учасний руху Опору, голова сільради Засуджений 09.08.1949 р. ВТ військ МВС на 10 р. ВТТ з обмеженням у правах на 5 р. (ст. 20, 54-1а; 54-11 КК УРСР). Етапований у Карагандинський ВТТ, Карагандинська обл., Казахська РСР. Звільнений у 1955 р. з табору і направлений на спецпоселення.
Шимків Степанія Миколаївна 1934 Великі Глібовичі Великі Глібовичі Член ОУН Заарештована 30.10.1944 Бібрським РВ НКДБ (ст. 54-1а КК УРСР). Звільнена 21.11.1944 за відсутністю доказів.
Шингіра Михайло Миколайович 1919 Лапшин Лапшин Мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий Пропав безвісти у травні 1945 р.
Шира Марія Матвіївна 1922 Боршів Боршів З родини учасника руху Опору Виселена ОН 22.10.1947 р. в Кемеровську обл., РРФСР. Звільнена 20.10.1956 р.
Шира Матвій - Боршів Боршів Стрілець УГА Пропав безвісти.
Шира Матвій Костянтинович 1922 Боршів Боршів Заступник коменданта районної боївки СБ ОУН «Моньки», псевдо "Курган" Загинув 15.02.1946 р. у с. Боршів.
Шира Степан - Боршів Боршів Член ОУН Невідома
Ших Володимир - Коросне Коросне Член читальні «Просвіта» станом на 1938 р. -
Ших Дмитро - Коросне Коросне Член читальні «Просвіта» у 1901 р. -
Ших Євстахій Михайлович - Коросне Коросне Голова т-ва «Сокіл» у 1931–1933 рр., член ревізійної комісії т-ва «Сокіл» у 1934–1936 рр. -
Ших Іван - Коросне Коросне Стрілець УПА -
Ших Михайло - Коросне Коросне Член читальні «Просвіта» у 1901 р. -
Ших Олексій Дмитрович 1908 Коросне Коросне Учасник руху Опору Засуджений 19.08.1950 р. ВТ військ МВС на 25 р. ВТТ з обмеженням у правах на 5 р. Етапований у ВВТ, ст. Джезказган, Казахська РСР. Звільнений 28.02.1956 р. з табору і направлений на спецпоселення. Подальша доля невідома.
Ших Степан - Коросне Коросне Член читальні «Просвіта» у 1901 р. -
Ших Степан Андрійович 1926 Коросне Коросне Стрілець УПА Загинув під час облави в с. Коросне у 1946 р.
Ших Теодор - Коросне Коросне Член читальні «Просвіта» у 1901 р. -
Ших-Кадай Катерина Миколаївна 1907 Коросне Коросне Учасник руху Опору Засуджена 27.03.1948 р. ОН при МДБ за «зв’язок з ОУН-УПА» на 5 р. ВТТ з обмеженням у правах на 5 р. Етапований у Карагандинський ВТТ, Карагандинська обл., Казахська РСР. Звільнена 14.09.1952 р. з табору і направлена на спецпоселення. Подальша доля невідома.
Шишка Володимир Андрійович 1921 Хоробрів Хоробрів Репресований 27.02.1945 ВТ Львівського ВО засуджений на 10 р. ВТТ з обмеженням у правах на 5 р. (ст. 54-2, 54-11 КК УРСР). Подальша доля невідома.
Шиян Лазар Костянтинович 1907 Ластівка Унів Учасник руху Опору Засуджений 03.04.1946 р. ВТ військ МВС на 10 р. ВТТ з обмеженням у правах на 5 р.(ст. 20, 54-1а; 54-11 КК УРСР). Етапований у Піщаний ВТТ, Карагандинська обл., Казахська РСР. Звільнений 30.06.1955 р. з табору і направлений на спецпоселення. Повернувся у село.
Шкільна Ганна Василівна 1920 Шибалин Шибалин - Виселена у віддалені р-ни СРСР.
Шкільний Дмитро 1914 Комарівка Комарівка Член ОУН Загинув у 1946 р. в лісі с. Комарівка.
Шкільний Дмитро 1920 Комарівка Комарівка Стрілець УПА Загинув у 1945 р. в с. Комарівка.
Шкільний Павло Васильович 1924 Шибалин Шибалин - Виселений у віддалені р-ни СРСР.
Шкірка Захар Захарович 1914 Боршів Боршів Кущовий провідник ОУН, стрілець УПА, з боївки «Моньки», псевдо "Максим" Загинув 18.06.1949 р. у с. Якторів.
Шкірка Костянтин Іванович 1929 Боршів Боршів Стрілець УПА Засуджений 13.12.1948 р. ВТ військ МВС на 25 р. ВТТ з обмеженням у правах на 5 р. (ст. 54-1а, 54-11 КК УРСР). Етапований у Воркутинський ВТТ, м. Воркута, Комі АРСР. ВТ ПрикВО від 10.12.1954 р. термін зменшений до 6 р. ВТТ з обмеженням у правах на 3 р. Подальша доля невідома.
Шкірка Микола Іванович - Боршів Боршів Стрілець дивізії «Галичина» Пропав безвісти.
Шкірка Михайло Миколайович 1896 Боршів Боршів Учасник руху Опору Заарештований 23.10.1948 р. Перемишлянським РВ МВС (ст. 54-1, 54-11 КК УРСР) . Засуджений 23.04.1949 р. ОН при МДБ на 5 р. (ст. 5, 33 КК УРСР). Етапований на спецпоселення у м. Джамбул, Казахська РСР. Подальша доля невідома.
Школьна Марія Михайлівна 1890 Лапшин Лапшин - Виселена у Сибір, РРФСР.
Школьна/Кузів Ганна Несторівна 1910 Лапшин Лапшин - Виселена у Сибір, РРФСР.
Школьний Нестор Самійлович 1880 Лапшин Лапшин - Виселений у Сибір, РРФСР.
Шліхта Анна 1904 Увин Увин - Виселена 10.02.1940 р. в Архангельську обл., РРФСР. Звільнена.
Шліхта Володимир Петрович 1928 Увин Увин Лісник-посадник Виселений 10.02.1940 р. в Архангельську обл., РРФСР. Звільнений у січні 1947 р.
Шліхта Ганна Йосафатівна 1904 Увин Увин Лісник-посадник Виселена 10.02.1940 р. в Архангельську обл., РРФСР. Звільнена у січні 1947 р.
Шліхта Григорій Пилипович 1915 Увин Увин Мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий Загинув 06.11.1944 р. Похований на братському кладовищі "Езере" Салдуського р-ну, Латвія.
Шліхта Іван Петрович 1933 Увин Увин Лісник-посадник Виселений 10.02.1940 р. в Архангельську обл., РРФСР. Помер у 1944 р. на спецпоселенні.
Шліхта Петро Теодорович 1903 Увин Увин Лісник-посадник Виселений 10.02.1940 р. в Архангельську обл., РРФСР. Помер у 1944 р. на спецпоселенні.
Шліхта Софія Петрівна 1930 Увин Увин Лісник-посадник Виселена 20.02.1940 р. в Архангельську обл., РРФСР. Померла у 1944 р. на спецпоселенні.
Шліхта Стефанія - Увин Увин - Виселена в Сибір.
Шліхта Федір Петрович 1926 Увин Увин Лісник-посадник Виселений 10.02.1940 р. в Архангельську обл., РРФСР. Помер у 1944 р. на спецпоселенні.
Шмигельська Ксенія Олексіївна 1910 Бачів Бачів З родини учасника руху Опору Виселена ОН 22.05.1941 р. у Новосибірську обл., РРФСР. Звільнена 01.05.1946 р. Повернулась у село.
Шмигельська Марія Іванівна 1927 Бачів Бачів - Виселена ОН 22.05.1941 р. у Новосибірську обл., РРФСР. Звільнена 01.05.1946 р. Повернулась у село.
Шмигельський Іван 1902 Бачів Бачів Член виділу т-ва "Просвіта" у 1931-1932 рр. Член спортивного т-ва "Сокіл" у 1932-1936 рр. Невідома
Шмигельський Іван Пилипович 1900 Бачів Бачів З родини учасника руху Опору Виселений ОН 22.05.1941 р. у Новосибірську обл., РРФСР. Звільнений 01.05.1946 р. Повернувся у село.
Шніцар Анастасія Іванівна 1919 Болотня Болотня Зв’язкова УПА Померла у 1948 р., похована в с. Болотня.
Шніцар Григорій - Болотня Болотня Член спортивного т-ва "Луг" -
Шніцар Михайло Григорович 1925 Болотня Болотня Член ОУН з 1941 р. Стрілець УПА з 1944 р., псевдо «Заяць» Заарештований 23 січня 1945 р. у с. Шумляни Підгаєцького р-ну Тернопільської обл. Засуджений 28 червня 1945 р. на 10 років позбавлення волі. Зільнений у червні 1954 р. Помер у 1962 р.
Шніцар Михайло Ількович 1918 Болотня Болотня Стрілець УПА, псевдо «Чумак» Загинув 12 лютого 1946 р. у с. Болотня.
Шніцар Олексій Ількович - Болотня Болотня Командир боївки районного проводу у с. Болотня у вересні 1946 р., псевдо «Меч» Подальша доля невідома.
Шніцар Олексій Ількович - Болотня Подусів Сотенний УПА, псевдо "Меч", "Богун" Потрапив у полон 14.02.1946 р. на хуторі Гути Рогатинського р-ну. Подальша доля невідома.
Шозда Іван - Коросне Коросне Війт у 1910-х рр. -
Шостак Андрій Костянтинович 1906 Увин Увин Мобілізований до РСЧА у 1941 р., рядовий Пропав безвісти в жовтні 1944 р.
Шостак Антін Дмитрович 1888 Миколаїв Миколаїв З родини учасника руху Опору Виселений 21.10.1947 р. в м. Прокоп’євськ, Кемеровська обл., РРФСР. Звільнений 15.01.1958 р.
Шостак Володимир Данилович 1914 Миколаїв Миколаїв Член ОУН Загинув у 1946 р.
Шостак Ганна Григорівна 1925 Миколаїв Миколаїв Учасниця руху Опору Виселена 09.09.1950 р. в Таштипський р-н, Красноярський край, РРФСР. Звільнена 05.07.1958 р.
Шостак Ганна Денисівна 1924 Миколаїв Миколаїв Остарбайтер Вивезена на примусові роботи до Німеччини у 1942 р.
Шостак Ганна Тимофіївна 1896 Миколаїв Миколаїв Учасниця руху Опору Виселена 09.09.1950 р. в Таштипський р-н, Красноярський край, РРФСР. Звільнена 10.07.1958 р.
Шостак Григорій Гаврилович 1911 Гаї Миколаїв Учасник руху Опору, мобілізований до РСЧА Засуджений 12.11.1944 р. ВТ 60-ї армії на 10 р. ВТТ з обмеженням у правах на 5 р. (ст. 54-2, 54-10 ч. 2 КК УРСР). Звільнений 28.09.1954 р. з табору і направлений на спецпоселення. Подальша доля невідома.
Шостак Григорій Дмитрович 1889 Миколаїв Миколаїв Учасник руху Опору Виселений 09.09.1950 р. в Таштипський р-н, Красноярський край, РРФСР. Звільнений 10.07.1958 р.
Шостак Григорій Миколайович - Миколаїв Миколаїв Член ОУН -
Шостак Іван Антонович 1924 Миколаїв Миколаїв З родини учасника руху Опору Виселений 21.10.1947 р. в м. Прокоп’євськ, Кемеровська обл., РРФСР. Звільнений 15.01.1958 р.
Шостак Іван Володимирович 1904 Увин Увин Мобілізований до РСЧА у 1941 р., рядовий Пропав безвісти в липні 1944 р.
Шостак Іван Лук’янович 1910 Миколаїв Миколаїв Остарбайтер Вивезений на примусові роботи до Німеччини у 1942 р.
Шостак Микола Антонович 1909 Увин Увин Мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий Загинув 15.01.1945 р. Похований в смт Добровольську Краснознаменського р-ну Калінінградської обл., Російська Федерація.
Шостак Михайло Васильович 1907 Увин Березівка Стрілець УПА Засуджений 28.04.1949 р. ВТ військ МВС на 25 р. ВТТ з обмеженням у правах на 5 р. (ст. 54-1а КК УРСР). Етапований у Тайшетський ВТТ, м. Тайшет, Іркутська обл., РРФСР. Звільнений 26.06.1956 р. з табору і направлений на спецпоселення у Селемджинський р-н, Амурська обл., РРФСР. Помер 27.10.1959 р. на спецпоселенні.
Шостак Парасковія Григорівна 1930 Миколаїв Миколаїв Учасниця руху Опору Виселена 09.09.1950 р. в Таштипський р-н, Красноярський край, РРФСР. Звільнена 16.03.1957 р.
Шостак Парасковія Михайлівна 1890 Миколаїв Миколаїв З родини учасника руху Опору Виселена 21.10.1947 р. в м. Прокоп’євськ, Кемеровська обл., РРФСР. Звільнена 15.01.1958 р.
Шостак Петро Антонович 1922 Миколаїв Миколаїв З родини учасника руху Опору Виселений 21.10.1947 р. в м. Прокоп’євськ, Кемеровська обл., РРФСР. Звільнений 15.01.1958 р.
Шостак Семен Данилович 1920 Миколаїв Миколаїв Мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий Загинув 03.02.1945 р. Похований на братському кладовищі "Курсіші" Салдуського р-ну, Латвія.
Шостак Степан Антонович 1914 Миколаїв Миколаїв Стрілець УПА, псевдо "Чорнота" -
Шостак Степан Васильович 1905 Увин Увин Мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий Загинув 25.01.1945 р. Похований у Польщі.
Шостак Степан Володимирович 1904 Миколаїв Миколаїв Мобілізований до РСЧА у 1944 р., сержант Загинув 25.01.1945 р. Похований в Опільському в-ві, Польща.
Шпак Ганна Василівна 1928 Липівці Липівці Членкиня ОУН з 1944 р., зв'язкова УПА, псевдо "Рута" Заарештована 28.02.1946 р. Перемишлянським РВ НКВС. Засуджена 29.07.1946 р. ВТ військ МВС на 10 р. ВТТ з обмеженням у правах на 5 р. (ст. 54-1а КК УРСР). Етапована у Піщаний ВТТ, Карагандинська обл., Казахська РСР. Звільнена 28.06.1954 р. з табору і направлена на спецпоселення. Повернулась у м. Городок Львівської обл.
Шпак Дмитро Дмитрович 1917 Липівці Липівці Учасник Руху Опору Заарештований 15.09.1950 р. Перемишлянським РВ МДБ. Засуджений 11.12.1950 р. ВТ військ МВС на 25 р. ВТТ з обмеженням у правах на 5 р. (ст. 54-1а, 54-11 КК УРСР). Етапований в Озерний ВТТ, м. Тайшет, Іркутська обл., РРФСР. ВТ Північнокавказького ВО 28.03.1955 р. термін зменшений до 5 р. ВТТ. Звільнений 10.05.1955 р. з табору і направлений на спецпоселення.
Шпак Марія Василівна 1930 Липівці Липівці Член ОУН з 1945 р., зв’язкова УПА Заарештована 31.03.1949 р. Перемишлянським РВ МДБ. Засуджена 01.10.1949 р. ОН при МДБ на 10 р. ВТТ з обмеженням у правах на 5 р. (ст. 54-1а, 54-11 КК УРСР). Етапована у Степовий ВТТ, Карагандинська обл., Казахська РСР. Звільнена 29.03.1956 р. з табору і направлена на спецпоселення. Повернулась у с. Соколівка Косівського р-ну Івано-Франківської обл.
Шпак Михайло - Липівці Липівці Член ОУН з 1943 р. Загинув у с. Унів у вересні 1944 р.
Шпак Михайло Григорович 1907 Липівці Липівці Мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий Помер від ран 15.04.1945 р. Похований у м. Сеніце, Словаччина.
Шпак Параскевія Федорівна 1897 Липівці Липівці Репресована Виселена як «член сім’ї ОУН-УПА» 29.03.1946 р. в м. Канськ Красноярський край, РРФСР. Звільнена 01.01.1947 р.
Шпак Петро Васильович 1937 Липівці Липівці З родини учасника Руху Опору Виселений 29.03.1946 р. в м. Канськ Красноярський край, РРФСР. Звільнений 01.01.1947 р.
Шпак Стефанія Василівна 1933 Липівці Липівці З родини учасника Руху Опору Виселена 29.03.1946 р. в м. Канськ Красноярський край, РРФСР. Звільнена 01.01.1947 р.
Шпира Олександр/Іван - Під'ярків Під'ярків Стрілець УПА, з боївки «Крука», псевдо "Ворона", "Славко" Загинув 13.03.1946 р. у криївці біля с. Під’ярків. Похований на цвинтарі с. Під’ярків у братській могилі.
Шпирка Василь - Комарівка Комарівка Стрілець легіону УСС -
Шпирка Степан 1920 Комарівка Комарівка Стрілець УПА Загинув у 1948 р. під час облави.
Шпільробель Мойсей - Коросне Коросне Член читальні «Просвіта» у 1901 р. -
Шпунт Євстахій Ількович 1907 Подусільна Подусільна Мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий Пропав безвісти у вересні 1944 р.
Шпур Володимир Іринейович 1923 Немилів Немилів - Виселений ОН 10.02.1940 р. в Архангельську обл., РРФСР. Звільнений 13.06.1944 р.
Шпур Єва/Євдокія Михайлівна 1893 Вороблик-Королівський (тепер – с. Врублік-Крулєвскі, Подкарпатскє в-во, Польща) Немилів - Виселена ОН 10.02.1940 р. в Архангельську обл., РРФСР. Звільнена 13.06.1944 р.
Шпур Іван Микитович 1912 Увин Увин Мобілізований до РСЧА у 1941 р., рядовий Пропав безвісти в жовтні 1944 р.
Шпур Іриней Романович 1888 Немилів Немилів Лісник-посадник Виселений ОН 10.02.1940 р. в Архангельську обл., РРФСР. Звільнений 13.06.1944 р.
Штендера Василь Кирилович - Увин Увин Член ОУН -
Штига Богдан Васильович 1913 Романів Романів Член ОУН, учасник руху Опору Засуджений 05.06.1941 р. на 8 р. ВТТ з обмеженням у правах на 5 р. (ст. 19, 56-17 КК УРСР). Етапований у Пн.- Сх. ВТТ, Магаданська обл., РРФСР. Звільнений 12.09.1951 р. з табору і направлений на спецпоселення в Тюменська обл., РРФСР. Звільнений 10.07.1958 р.
Штига Олексій Михайлович 1922 Романів Романів Мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий Загинув 11.09.1944 р. Похований у Польщі.
Штига Олексій Степанович 1926 Романів Романів Мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий Загинув 18.01.1945 р. Похований у Польщі.
Штир Олексій Михайлович - Романів Романів Мобілізований до РСЧА, рядовий -
Штокайло Андрій Юрійович 1891 Кульчиці Кульчиці - Виселений у Красноярський край, РРФСР. Помер на засланні.
Штокайло Володимир Степанович 1906 Кульчиці Кульчиці - Виселений у Красноярський край, РРФСР. Повернувся в село, де й помер у 1985 р.
Штокайло Ірина Михайлівна - Кульчиці Кульчиці Остарбайтер Вивезена на примусові роботи до Німеччини у 1941-1944 рр. Подальша доля невідома.
Штокайло Людвіка Андріївна 1935 Кульчиці Кульчиці - Виселена у Красноярський край, РРФСР. Повернулася в м. Долина.
Штокайло Марія Андріївна 1932 Кульчиці Кульчиці - Виселена у Красноярський край, РРФСР. Повернулася в село.
Штокайло Марія Пилипівна 1882 Кульчиці Кульчиці - Виселена у Красноярський край, РРФСР. Повернулася в село, де й померла у 1967 р.
Штокайло Марія Степанівна 1920 Кульчиці Кульчиці - Виселена у Красноярський край, РРФСР. Повернулася в село, де й померла у 1994 р.