Прізвище, ім’я, по-батькові Рік народження Місце народження Місце проживання Соціальне становище Подальша доля
Семенюк Михайло Янович 1928 Стоки Стоки Репресований Виселений 10.02.1940 р., Узбецька РСР. Звільнений 01.08.1941 р.
Семенюк Парасковія Тимофіївна 1877 Немилів Немилів З родини учасника руху Опору Виселена ОН 29.03.1946 р. в Красноярський край, РРФСР. Подальша доля невідома.
Семенюк Ян Дмитрович 1886 Стоки Стоки Репресований Виселений 10.02.1940 р., Узбецька РСР. Звільнений 01.08.1941 р.
Семенюк Ярослав Янович 1929 Стоки Стоки Репресований Виселений 10.02.1940 р., Узбецька РСР. Звільнений 01.08.1941 р.
Семишин Федір - Суходіл Суходіл Член виділу читальні "Просвіта" у 1938 р. -
Семіон Антін - Коросне Коросне Четар т-ва «Сокіл» у 1929–1933 рр. -
Семіон Василь - Коросне Коросне Член ревізійної комісії т-ва «Сокіл» у 1938 р. -
Семіон Микола - Коросне Коросне Член читальні «Просвіта» у 1901 р. -
Семйон Василь Теодорович 1881 Боршів Боршів З родини учасника руху Опору Виселений ОН 21.10.1947 р. в м. Сталінськ, Кемеровської обл., РРФСР. Звільнений 25.07.1958 р.
Семйон Ганна Ільківна 1928 Боршів Боршів Членкиня ОУН, комендант розвідки УПА, псевдо "Галя". Засуджена 25.07.1946 р. ОН при МДБ на 4 р. ВТТ з обмеженням у правах на 5 р. (ст. 54-12 КК УРСР). Етапована у Воркутинський ВТТ, м. Воркута, Комі АРСР. Звільнена 08.03.1949 р. з табору і направлена на спецпоселення у Красноярський край, РРФСР. Звільнена 21.05.1954 р.
Семйон Катерина Василівна 1932 Боршів Боршів З родини учасника руху Опору Репресована. Виселена ОН 01.01.1946 р. в Кузнецький р-н, Кемеровська обл., РРФСР. Звільнена 01.01.1958 р.
Семйон Михайло Васильович 1922 Боршів Боршів Стрілець УПА, з боївки «Моньки», псевдо "Чорнота" Загинув під час облави в с. Подусільна у 1945 р.
Семйон Параскевія Костянтинівна 1891 Боршів Боршів З родини учасника руху Опору Виселена ОН 21.10.1947 р. в м. Сталінськ, Кемеровська обл., РРФСР. Звільнена 10.05.1958 р.
Семків Андрій Степанович 1912 Боршів Боршів Учасник руху Опору Заарештований у 1940 р. Перемишлянським РВ НКВС. Утримувався у тюрмі № 2 («на Лонцького») м. Львова, де розстріляний у червні 1941 р.
Семків Петро - Боршів Боршів Стрілець УГА Невідома
Семчишин Варвара Григорівна 1906 Лапшин Лапшин - Виселена в 1950 р. у Іркутську обл., РРФСР. Загинула на спецпоселенні.
Семчишин Григорій Михайлович 1931 Лапшин Лапшин - Виселений в 1950 р. у Іркутську обл., РРФСР.
Семчишин Дмитро Іванович 1918 Лапшин Лапшин Мобілізований до РСЧА у 1940 р., рядовий Загинув у бою 08.10.1943 р. Похований в с. Луковиці, Київська обл.
Семчишин Іван Михайлович 1945 Лапшин Лапшин - Виселений в 1950 р. у Іркутську обл., РРФСР.
Семчишин Михайло Іванович 1903 Лапшин Лапшин - Виселений в 1950 р. у Іркутську обл., РРФСР.
Семчишин Степан - Лапшин Лапшин Стрілець легіону УСС -
Семчишин Тиміш 1915 Канада Кульчиці Стрілець УПА, псевдо «Річка» Загинув імовірно на Одещині.
Семчишин/Пилипчак Анастасія Михайлівна 1939 Лапшин Лапшин - Виселена в 1950 р. у Іркутську обл., РРФСР.
Сеник / Гац Катерина - Лагодів Лагодів Член виділу т-ва "Сокіл" -
Сеник / Люта Надія - Лагодів Лагодів Член виділу т-ва "Сокіл" -
Сеник Андрій Ількович 1927 Лагодів Лагодів Стрілець УПА, псевдо "Синичка", "Бистрий", "Наливайко", "Орел" Загинув 07.09.1946 р. при спробі втечі.
Сеник Андрій Олексійович 1900 Лагодів Лагодів Мобілізований до РСЧА у 1944/1945 рр., рядовий Повернувся з фронту. Дата смерті невідома.
Сеник Ганна Михайлівна 1912 Лагодів Лагодів Остарбайтер Повернулась з примусових робіт.
Сеник Дмитро Миколайович 1914 Лагодів Лагодів Член виділу т-ва "Сокіл", остарбайтер Повернувся з примусових робіт.
Сеник Дмитро Миколайович 1914 Лагодів Лагодів Стрілець УПА, псевдо "Левко" Співпрацював з НКВС. Знищений СБ ОУН 03.12.1945 р.
Сеник Дмитро Михайлович 1897 Лагодів Лагодів Стрілець УГА Повернувся з фронту, помер у 1973 р.
Сеник Дмитро Олексійович 1914 Лагодів Лагодів Мобілізований до РСЧА у 1944/1945 рр., рядовий Повернувся з фронту. Помер у 1993 р.
Сеник Йосип - Лагодів Лагодів Член виділу т-ва "Просвіта" -
Сеник Марія Йосипівна 1931 Лагодів Лагодів З родини учасника руху Опору Виселений ОН 21.10.1947 р. у м. Копейськ Челябінська обл., РРФСР. Звільнений 07.07.1959 р.
Сеник Марія Миколаївна 1921 Лагодів Лагодів Остарбайтер Повернулась з примусових робіт.
Сеник Микола Йосипович 1921 Лагодів Лагодів Стрілець УПА, псевдо "Старий", належав до боївки "Вітра" Загинув 17.11.1944 р. у с. Лагодів.
Сеник Михайло Іванович 1911 Кореличі Кореличі Мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий Загинув 14.01.1945 р. Похований у с. Янок, р-н Кошиці, Чехія.
Сеник Петро Михайлович 1906 Лагодів Лагодів Мобілізований до РСЧА у 1944/1945 рр., рядовий Повернувся з фронту. Помер у 1998 р.
Сенишин Василь - Болотня Болотня Член спортивного т-ва "Луг" -
Сенишин Володимир Григорович 1938 Суходіл Суходіл Репресований Виселений 21.10.1946 р. в Новокузнецький р-н Кемеровська обл., РРФСР. Звільнений 01.01.1958 р. Подальша доля невідома.
Сенишин Володимир Григорович 1940 Суходіл Суходіл Репресований Виселений 21.10.1947 р. як "член сім'ї ОУН-УПА" в м. Сталінськ Кемеровська обл., РРФСР. Звільнений 09.08.1954 р. Подальша доля невідома.
Сенишин Володимир Петрович 1912 Суходіл Суходіл Репресований Заарештований 12.06.1945 р. Бібрським РВ МДБ. Засуджений 10.07.1945 р. ОН при НКДБ на 5 р. ВТТ з обмеженням у правах на 5 р. Етапований у Воркутинський ВТТ, м. Воркута, Комі АРСР. Помер у таборі 05.01.1946 р.
Сенишин Григорій - Суходіл Суходіл Член виділу читальні "Просвіта" у 1928/1929 рр. -
Сенишин Іван Семенович 1921 Суходіл Суходіл Репресований Виселений 14.10.1944 р. у м. Воркута, Комі АРСР. Звільнений 01.01.1947 р. Подальша доля невідома.
Сенишин Ілля Григорович 1942 Суходіл Суходіл Репресований Виселений 21.10.1946 р. в Новокузнецький р-н Кемеровська обл., РРФСР. Звільнений 01.01.1958 р. Подальша доля невідома.
Сенишин Катерина Іванівна 1906 Суходіл Суходіл Репресована Виселена 21.10.1947 р. як "член сім'ї ОУН-УПА" в м. Сталінськ Кемеровська обл., РРФСР. Звільнена 01.03.1960 р. Подальша доля невідома.
Сенишин Катерина Іванівна 1907 Суходіл Суходіл Репресована Виселена 21.10.1946 р. в Новокузнецький р-н Кемеровська обл., РРФСР. Звільнена 01.01.1958 р. Подальша доля невідома.
Сенишин Леонтій Григорович 1941 Суходіл Суходіл Репресований Виселений 21.10.1947 р. як "член сім'ї ОУН-УПА" в м. Сталінськ Кемеровська обл., РРФСР. Звільнений 09.08.1954 р. Подальша доля невідома.
Сенишин Михайлина Михайлівна 1928 Великі Глібовичі Великі Глібовичі Зв’язкова УПА Заарештована 28.11.1948 р. Бібрським РВ МДБ. Засуджена 7.02.1949 р. на 10 р. ВТТ (ст. 54-10 ч.1 КК УРСР). Етапована до Ангарського ВТТ, ст.. Ангарськ, Іркутська обл., РРФСР Звільнена 10.05. 1954 р. Повернулась до с. Великі Глібовичі.
Сенишин Михайлина Михайлівна 1928 Великі Глібовичі Великі Глібовичі Учасник руху Опору Засуджена 7.02.1949 ВТ військ МВС на 10 р. ВТТ з обмеженням у правах на 5 р. (ст. 54-10 ч. 1 КК УРСР). Етапована у Ангарський ВТТ, ст. Ангарськ, Іркутська обл., РРФСР. Звільнена 10.05.1954 з табору і направлена на спецпоселення.
Сенишин Михайло Петрович 1906 Суходіл Суходіл Мобілізований у 1944 р., рядовий. Загинув у 1945 р.
Сенишин Федір Миколайович 1902 Суходіл Суходіл Репресований Заарештований 02.04.1945 р. Бібрським РВ НКДБ. Етапований для продовження слідства 21.07.1945 р. у Воркутинський ВТТ, Комі АРСР. Звільнений 08.10.1946 р. за відсутністю доказів. Подальша доля невідома.
Сенів Василь Іванович 1915 Подусів Подусів Член ОУН з лютого 1943 р., станичний УПА у с. Вишнівчик Заарештований 23.06.1948 р. Поморянським РВ МДБ. Засуджений 24.11.1948 р. ОН при МДБ на 10 р. ВТТ з обмеженням у правах на 5 р. (ст. 54-1а, 54-11 КК УРСР). Етапований у Мінеральний ВТТ № 1, ст. Інта, Комі АРСР. Повернувся в село.
Сентий Іван Васильович 1912 Романів Романів Мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий Загинув 08.03.1945 р. Похований в Опільському в‑ві, Польща.
Сентий Іван Іванович 1926 Під'ярків Під'ярків Мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий Загинув 24.01.1945 р. Похований у м. Квачалі Краківського в‑ва, Польща.
Сентий Степан Іванович 1908 Під’ярків Під’ярків Мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий Помер від ран 22.01.1945 р. Похований у м. Бохні Тарнівського в‑ва, Польща.
Сенчик Михайло Пилипович 1919 Романів Романів Мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий Пропав безвісти у 1944 р.
Сенчишин Василь Петрович 1892 Романів Романів З родини учасника руху Опору Виселений 21.10.1947 р. у Сибір, РРФСР. Подальша доля невідома.
Сенчишин Дмитро Федорович 1925 Болотня Болотня З родини учасника руху Опору Виселений 20.05.1941 р. у РРФСР. Звільнений 01.05.1946 р.
Сенчишин Параскевія Федорівна 1919 Болотня Болотня З родини учасника руху Опору Виселена 20.05.1941 р. у РРФСР. Звільнена 01.05.1946 р.
Сенчишин Петро - Якторів Якторів Стрілець легіону УСС -
Сенчишин Петро Васильович 1919 Романів Романів Стрілець УПА з травня 1945 р. Засуджений 27.05.1946 р. ВТ військ МВС на 10 р. ВТТ з обмеженням у правах на 5 р. (ст. 54-1а, 54-11 КК УРСР). Етапований у ВТТ, Красноярський край, РРФСР. Звільнений 06.05.1955 р. по відбуттю терміну покарання і направлений на спецпоселення.
Сенчишин Федір Васильович 1921 Романів Романів Стрілець УПА з травня 1945 р., псевдо "Чорний" Засуджений 27.05.1946 р. ВТ військ МВС на 10 р. ВТТ з обмеженням у правах на 5 р. (ст. 54-1а, 54-11 КК УРСР). Етапований у ВТТ, Красноярський край, РРФСР. Звільнений 28.01.1955 р. з табору і направлений на спецпоселення. Звільнений 23.04.1956 р.
Сенчишин Федір Олексійович 1888 Болотня Болотня З родини учасника руху Опору Виселений 20.05.1941 р. у РРФСР. Звільнений 01.05.1946 р.
Сенчишин Фекла Федорівна 1894 Романів Романів З родини учасника руху Опору Виселена 21.10.1947 р. у Сибір, РРФСР. Подальша доля невідома.
Сенчук Ганна 1895 Увин Увин З родини учасника руху Опору Виселена 21.10.1947 р. в м. Прокоп’євськ, Кемеровська обл., РРФСР. Звільнена 02.02.1956 р.
Сеньків Анна Іванівна 1910 Під’ярків Під’ярків - Заарештована 23.03.1949 р. Бібрським РВ МВС, засуджена 06.01.1950 р. (ст. 16-82 ч.1КК РРФСР). Виселена на спецпоселення в Караганську обл., Казахська РСР. Звільнена 22.02.1960 р.
Сеньків Володимир Іванович 1924 Дусанів Дусанів Учасник руху Опору Заарештований 23.01.1945 р. Поморянським РВ НКВС. (ст. 54-1а, 54-11 КК УРСР). Етапований для продовження слідства у Воркутинсько-Печорський ВТТ, Комі АРСР. Звільнений 20.07.1946 р. Повернувся у село.
Сеньків Ганна Миколаївна 1925 Дусанів Дусанів Учасник руху Опору Засуджена 28.04.1945 р. ВТ військ НКВС на 10 р. ВТТ з обмеженням у правах на 5 р. (ст. 54-1а, 54-11 КК УРСР). Звільнена 20.10.1954 р. з табору і направлена на спецпоселення в Алма-Атинська обл., Казахська РСР. Подальша доля невідома.
Сеньків Дмитро Йосипович 1912 Під’ярків Під’ярків Член ОУН, стрілець УПА Заарештований 16.03.1946 р., засуджений 23.05.1946 р. на 15 р. ВТТ з обмеженням у правах на 5 р. Етапований в м. Воркута, Комі АРСР (ст.54-1а КК УРСР). Звільнений 08.06.1956 р.
Сеньків Катерина Іванівна 1923 Під'ярків Під'ярків Учасниця руху Опору Виселена ОН 21.10.1947 р. в м. Сталінськ, Кемеровська обл., РРФСР. Звільнена 26.02.1960 р.
Сеньків Марія Миколаївна 1922 Дусанів Дусанів Учасник руху Опору Засуджена 28.04.1945 р. ВТ військ НКВС на 10 р. ВТТ з обмеженням у правах на 5 р. (ст. 54-1а, 54-11 КК УРСР). Звільнена. Повернулась у село
Сеньків Микола 1911 Вілявче Вілявче Стрілець УПА Загинув у 1946 р. на хуторі Місьова (нині с. Мивсева Перемишлянського р-ну Львівської обл.).
Сеньків Микола Іванович - Дусанів Дусанів Стрілець УПА Виселений ОН в м. Тайшет, Іркутська обл., РРФСР.
Сеньків Ольга Іванівна 1941 Під’ярків Під’ярків З родини учасника руху Опору Виселена ОН 21.10.1947 р. в м. Сталінськ, Кемеровська обл., РРФСР. Звільнена 26.02.1960 р.
Сеньчук Володимир Порфирович 1913 Увин Увин Член ОУН, стрілець УПА, псевдо "Ярема" Загинув на початку осені 1946 р. в Увині (на Загреблі) під час облави. Місце поховання невідоме.
Сенюк Михайло Ількович 1906 Унів Унів Мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий Загинув 13.04.1945 р. Похований у Австрії.
Серба Михайло Лук’янович 1913 Якторів Якторів Мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий Загинув у 1945 р. Похований у м. Берліні, Німеччина.
Серба Федір - Якторів Якторів Стрілець легіону УСС -
Середа Нестор 1907 Лапшин Лапшин Стрілець УПА Заарештований. Помер у 1952 р.
Середа Нестор - Лапшин Лапшин - Заарештований та відправлений до табору Береза Картузька.
Середа Остап Несторович - Лапшин Лапшин - Виселений у Сибір, РРФСР.
Середа Пелагія - Лапшин Лапшин - Виселена у Сибір, РРФСР.
Серкез Володимир Антонович 1927 Бібрка Бібрка Член ОУН з 1949 р., стрілець УПА, псевдо "Юрко" Затриманий 18.10.1951 р., заарештований 22.10.1951 р. Бібрським РВ МДБ. Засуджений 03.12.1951 р. ВТ військ МДБ на 25 р. ВТТ (ст. 54-1а, 54-11 КК УРСР) з обмеженням у правах на 5 р. Термін зменшений 12.10.1954 р. ВТ ПрикВО на 10 р. ВТТ з обмеженням у правах на 3 р. Звільнений 16.08.1956 р. з табору і направлений на спецпоселення. Повернувся у м. Бібрка.
Серкез Павло Семенович 1908 Бібрка Бібрка Учасник руху Опору Заарештований 27.02.1945 р. Бібрським РВ НКДБ (ст. 54-1а КК УРСР). Етапований 24.07.1945 р. для продовження слідства у Воркутинський ВТТ, м. Воркута Комі АРСР. Засуджений 02.08.1946 р. на 10 р. ВТТ (ст. 54-1а КК УРСР) з обмеженням у правах на 5 р. Подальша доля невідома.
Серкез Степан Семенович 1918 Бібрка Бібрка Член ОУН з 11.1941 р., учасник руху Опору Заарештований 26.02.1945 р. Бібрським РВ НКДБ (ст. 54-1а КК УРСР). Етапований 24.07.1945 р. для продовження слідства у Воркутинський ВТТ, Комі АРСР. Засуджений 02.08.1946 р. ОН при МДБ на 4 р. ВТТ (ст. 54-1а КК УРСР) з обмеженням у правах на 5 р. Етапований у Річковий ВТТ, м. Воркута, Комі АРСР. Звільнений 25.03.1949 р. з табору і направлений на спецпоселення у с-ще Астраханка, Акмолінська обл., Казахська РСР. Звільнений зі спецпоселення у 1954 р. Повернувся у м. Бібрка.
Серлик Григорій - Липівці Липівці Керівник осередку ОУН у с. Липівці з 1932 р. Заарештований НКВС у 1940 р., утримувався у Золочівській або Львівській тюрмі, розстріляний наприкінці червня 1941 р.
Серлик Ярослав Григорович 1923 Липівці Липівці Член ОУН з 1942 р. Командир боївки самооборони у с. Липівці під проводом Степана Михайліва. Заарештований відділом МВС у 1949 р. Засуджений на 5 р. ВТТ. Повернувся у село.
Серна Віра Миколаївна 1936 Якторів Якторів З родини учасника руху Опору Виселена 25.12.1944 р. в Комі АРСР. Звільнена 10.06.1946 р.
Серна Данило - Якторів Якторів Член виділу т-ва "Сокіл" -
Серна Єва Стефанівна 1911 Якторів Якторів - Виселена в м. Воркута, Комі АРСР. Подальша доля невідома.
Серна Михайло Стефанович 1922 Якторів Якторів Член ОУН Замордований у тюрмі м. Львова у 1940 р.
Серна Роман Миколайович 1937 Якторів Якторів З родини учасника руху Опору Виселений 25.12.1944 р. в Комі АРСР. Звільнений 10.06.1946 р.
Сивий Василь 1914/1915 Кореличі Кореличі Мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий Повернувся в село.
Сивий Володимир - Кореличі Кореличі Стрілець УПА з сотні "Довбуша" Потрапив у полон 25.04.1945 р. Подальша доля невідома.
Сивий Іван Дмитрович 1910 Кореличі Кореличі Мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий Пропав безвісти 01.1945 р.
Сивий Йосип Миколайович 1912 Кореличі Кореличі Мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий Пропав безвісти у 1944 р.
Сивий Микола - Кореличі Кореличі Мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий Повернувся в село.
Сивий Микола Григорович 1922 Кореличі Кореличі Мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий Повернувся в село.
Сивий Микола Миколайович 1906 Кореличі Кореличі Стрілець УПА Загинув під час облави 19.08.1944 р. біля хут. Кам’янка (тепер с. Кам’янка Рогатинського р-ну Івано-Франківської обл.)