Прізвище, ім’я, по-батькові Рік народження Місце народження Місце проживання Соціальне становище Подальша доля
Гaдуп’як Емілія Василівна 1932 Бачів Бачів З родини учасника руху Опору Виселена ОН 22.10.1947 р. у м. Сталінськ, Кемеровська обл., РРФСР. Звільнена 14.05.1958 р. Повернулась у село.
Гавель Теодор 1895 Лагодів Лагодів Стрілець УГА Загинув у 1920 р. на Східній Україні.
Гавзер Іван 1918 Черемхів Черемхів Стрілець УПА Загинув 1944 р.
Гавзер Катерина 1922 Черемхів Черемхів Учасниця руху Опору Загинула 1944 р.
Гавзер Михайло 1919 Черемхів Черемхів Стрілець УПА -
Гавинський / Гавінський Стефан - Добряничі Добряничі Районний провідник СБ ОУН, псевдо «Хижий» Загинув 16.07.1945 р. в с. Добряничі.
Гавич Степан Михайлович 1900 Кульчиці Кульчиці Мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий Пропав безвісти 24.03.1945 р.
Гавінський Іван - Коросне Коросне Член ревізійної комісії читальні «Просвіта» станом на 1937 р., член виділу читальні «Просвіта» у 1938 р. -
Гавінський Стах 1867 Коросне Коросне Член виділу читальні «Просвіта» станом на 1929 р. -
Гавінський Степан - Боршів Боршів Член ОУН Виселений в Архангельську обл., РРФСР. Подальша доля невідома.
Гавінський Теодор - Боршів Боршів Член ОУН з 1939 р. Невідома
Гавор Михайло Захарович 1904 Долиняни Боршів Учасник руху Опору Засуджений 12.09.1947 р. ВТ військ МВС на 10 р. ВТТ з обмеженням у правах на 5 р. (ст. 54-1а, 54-11 КК УРСР). Подальша доля невідома.
Гаврада Дмитро - Подусільна Подусільна Член виділу т-ва "Просвіта" -
Гаврада Дмитро Миколайович 1880 Подусільна Подусільна З родини учасника руху Опору Виселений ОН 21.10.1947 р. в м. Сталінськ, Кемеровська обл., РРФСР. Звільнений 28.11.1956 р. Не повернувся в село.
Гаврада Емілія Микитівна 1899 Подусільна Подусільна З родини учасника руху Опору Виселена ОН 21.10.1947 р. в м. Сталінськ, Кемеровська обл., РРФСР. Померла на спецпоселенні 09.03.1956 р
Гаврада Іван 1910 Подусільна Подусільна Член виділу т-ва "Сокіл" -
Гаврада Іван Семенович 1928 Подусільна Подусільна З родини учасника руху Опору Виселений ОН 21.10.1947 р. в м. Сталінськ, Кемеровська обл., РРФСР. Помер на спецпоселенні 23.07.1956 р.
Гаврада Катерина Семенівна 1937 Подусільна Подусільна З родини учасника руху Опору Виселена ОН 21.10.1947 р. в м. Сталінськ, Кемеровська обл., РРФСР. Звільнена 30.05.1958 р.
Гаврада Марія Семенівна 1930 Подусільна Подусільна З родини учасника руху Опору Виселена 21.10.1947 р. в м. Сталінськ, Кемеровська обл., РРФСР. Померла на спецпоселенні 26.11.1947 р.
Гаврада Микола 1893 Бачів Бачів Член виділу т-ва "Просвіта" у 1926-1929 рр., бібліотекар т-ва "Просвіта" у 1931-1932 рр. Невідома
Гаврада Микола Олексійович 1922 Подусільна Подусільна Член ОУН Утримувався у Поморянському РВ НКВС. Розстріляний у 1940 р.
Гаврада Олексій - Подусільна Подусільна Член виділу т-ва "Просвіта" -
Гаврада Олексій Семенович 1939 Подусільна Подусільна З родини учасника руху Опору Виселений ОН 21.10.1947 р. в м. Сталінськ, Кемеровська обл., РРФСР. Звільнений 30.05.1958 р. Не повернувся в село.
Гаврада Павлина Дмитрівна 1928 Подусільна Подусільна З родини учасника руху Опору Виселена 04.07.1949 р. в м. Сталінськ, Кемеровська обл., РРФСР. Заарештована 04.07.1949 р. Перемишлянським РВ МДБ. Засуджена 11.07.1949 р. Етапована на спецпоселення. Звільнена 04.05.1956 р. Не повернулась у село.
Гаврада Петро Дмитрович 1924 Подусільна Подусільна Учасник руху Опору Засуджений 14.03.1946 р. Поморянським РВ НКДБ (ст. 54-1а, 54-11 КК УРСР). Втік з-під варти 14.04.1946 р. Подальша доля невідома.
Гаврада Петро Іванович 1903 Подусільна Подусільна Мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий Пропав безвісти у квітні 1945 р.
Гаврецький Іван Данилович 1911 Під'ярків Під'ярків Мобілізований до РСЧА у 1941 р., рядовий Пропав безвісти у червні 1942 р.
Гавриленко Дмитро Павлович 1917 Під'ярків Під'ярків Стрілець УПА Загинув під час облави в с. Ганачівка у 1945 р.
Гавриленко Іван Павлович - Під'ярків Під'ярків Мобілізований до РСЧА у 1941 р., рядовий Загинув у 1941 р.
Гавриленко Катерина Григорівна 1925 Романів Романів Член ОУН Етапована 01.05.1941 р. постановою Ради народних комісарів Союзу Радянських Соціалістичних Республік від 05.12.1939 р. в Каргасоцький р-н Новосибірська обл., РРФСР. Звільнена 01.01.1944 р.
Гавриленко Марія Григорівна 1913 Романів Романів Член ОУН Етапована 01.05.1941 р. пост. РНК СРСР від 05.12.1939 р. в Каргасоцький р-н Новосибірська обл., РРФСР. Подальша доля невідома.
Гавриленко Марія Іванівна 1925 Під'ярків Під'ярків Членкиня ОУН Заарештована 06.05.1946 р. Бібрським РВ МВС (ст. 20, 54-1а; 54-11 КК УРСР). Звільнена 20.02.1947 р.
Гавриленко Михайло Григорович 1918 Романів Романів Член ОУН Етапований 01.05.1941 р. пост. РНК СРСР від 05.12.1939 р. в Каргасоцький р-н Новосибірська обл., РРФСР. Звільнений 01.01.1944 р.
Гавриленко Текля Григорівна 1928 Романів Романів Член ОУН Етапована 01.05.1941 р. пост. РНК СРСР від 05.12.1939 р. в Каргасоцький р-н Новосибірська обл., РРФСР. Звільнена 01.01.1944 р.
Гавриленко Федір Павлович - Під'ярків Під'ярків Мобілізований до РСЧА у 1939 р., рядовий Загинув у 1939 р.
Гавриленко Юстина Яківна 1883 Романів Романів Член ОУН Етапована 01.05.1941 р. пост. РНК СРСР від 05.12.1939 р. в Каргасоцький р-н Новосибірська обл., РРФСР. Подальша доля невідома.
Гаврилишин Ілярій Лук’янович 1920 Боршів Боршів Стрілець УПА з 1944 р. Загинув 06.1945 р. в с. Боршів.
Гаврилишин Лука Дмитрович 1874 Боршів Боршів З родини учасника руху Опору Виселений ОН 12.10.1944 р. в Іркутську обл., РРФСР. Помер на спецпоселенні 23.01.1948 р.
Гаврилишин Марія 1878 Боршів Боршів З родини учасника руху Опору Виселена ОН 12.10.1944 р. в Іркутську обл., РРФСР. Звільнена 23.05.1957 р.
Гаврилишин Марія Луківна 1934 Боршів Боршів З родини учасника руху Опору Виселена ОН 12.10.1944 р. в Іркутську обл., РРФСР. Звільнена 25.05.1956 р.
Гаврилишин Надія Луківна 1936 Боршів Боршів З родини учасника руху Опору Виселена ОН 12.10.1944 р. в Іркутську обл., РРФСР. Звільнена 13.04.1957 р.
Гаврилів Іван - Коросне Коросне Член читальні «Просвіта» у 1901 р. -
Гаврилів Іван 1898 Янчин Янчин Стрілець УГА Загинув у 1920 р. при переправі через р. Збруч.
Гаврилів Михайло 1899 Коросне Коросне Голова читальні «Просвіта» у 1934–1937 рр., член ревізійної комісії т-ва «Сокіл» у 1934–1936 рр. -
Гаврилів Павло 1913 Коросне Коросне Господар т-ва «Сокіл» у 1938 р., член читальні «Просвіта» станом на 1938 р. -
Гаврилків Микола - Ліски Ліски - Виселений як «куркуль». Повернувся у село.
Гаврилків Ольга - Ліски Ліски - Виселена як «куркуль». Повернулася у село.
Гаврилків Юстина - Ліски Ліски - Виселена як «куркуль». Повернулася у село.
Гаврилко Федір Іванович 1890 Ліски Ліски Голова товариства «Просвіта» Заарештований 20.08.1940 р. Засуджений 26.12.1940 р. Станіславським обласним судом на 10 р. позбавлення волі.
Гаврилко Федір Іванович 1890 Ліски Ліски Член ОУН Засуджений у 1940 р. на 10 р. ув’язнення. Звільнений у 1951 р.
Гаврилюк Григорій Олексійович - Миколаїв Миколаїв Стрілець УПА Загинув.
Гаврилюк Дмитро Іванович 1912 Миколаїв Миколаїв Мобілізований до РСЧА у 1941 р., рядовий Загинув у німецькому полоні 24.10.1941 р.
Гаврилюк Дмитро Олексійович - Миколаїв Миколаїв Член ОУН Загинув.
Гаврих Богдан Григорович 1912 Романів Романів - Заарештований у 1941 р., утримувався у внутрішній тюрмі НКВС м. Львова. Розстріляний 26.04.1941 р.
Гаврих Марія Федорівна 1925 Романів Романів З родини учасника руху Опору Виселена 21.10.1947 р. в Кемеровську обл., РРФСР. Заарештована 01.02.1948 р. Бібрським РВ МВС. Засуджена 16.07.1948 р. на 3 р. ВТТ (ст. 78 ч. 3 КК УРСР). Етапована в Сибірський ВТТ, м. Маріїнськ Кемеровська обл., РРФСР. Звільнена 28.02.1960 р.
Гаврих Петро Федорович 1916 Романів Романів Стрілець УПА Загинув від НКВС 1945 р.
Гаврих Степан Григорович 1908 Романів Романів Учасник руху Опору Засуджений 22.07.1950 р. Львівським обл. судом на 10 р. ВТТ з обмеженням у правах на 5 р. та конфіскацією майна (ст. 54-3, 54-10 ч. 1 КК УРСР). Звільнений 11.09.1954 р. з табору і направлений на спецпоселення.
Гаврих Текля / Тетяна Григорівна 1926 Романів Романів З родини учасника руху Опору Виселена 19.03.1952 р. у м. Якутськ Якутська обл., АРСР. Звільнена 01.01.1958 р.
Гаврих Федір Васильович 1881 Романів Романів З родини учасника руху Опору Виселений 21.10.1947 р. в м. Сталінськ Кемеровська обл., РРФСР. Подальша доля невідома.
Гавриш Марія Іванівна - Кульчиці Кульчиці Остарбайтер Вивезена на примусові роботи до Німеччини у 1941-1944 рр. Подальша доля невідома.
Гавришкевич Михайло Васильович 1927 Вілявче Вілявче Стрілець УПА, псевдо "Гриб" належав до сотні "Яструба" Заарештований 05.04.1945 р. Бібрським РВ НКВС. Засуджений 09.08.1946 р. ОН при МДБ на 7 р. ВТТ з обмеженням у правах на 5 р. (ст. 54-1а, 54-11 КК УРСР). Етапований в РРФСР. Звільнений 05.04.1952 р. з табору і направлений на спецпоселення. Подальша доля невідома.
Гаврищишин Іван Миколайович 1916 Білка Білка Учасник руху Опору Засуджений 09.03.1946 р. ВТ військ НКВС на 10 р. ВТТ з обмеженням у правах на 5 р. (ст. 54-1а, 54-11 КК УРСР). Етапований у ВТТ Магаданської обл., РРФСР. Звільнений 19.12.1953 р. з табору і направлений на спецпоселення. Звільнений у 1955 р. Повернувся в село.
Гаврут Ганна Михайлівна 1934 Кульчиці Кульчиці - Виселена у Хабаровський край, РРФСР, де й залишилася.
Гаврут Михайло Войцехович 1896 Кульчиці Кульчиці - Виселений у Хабаровський край, РРФСР. Помер на засланні.
Гаврут Степан Михайлович 1938 Кульчиці Кульчиці - Виселений у Хабаровський край, РРФСР. Помер в с. Кульчиці у 1969 р.
Гаврут Теодор Михайлович 1933 Кульчиці Кульчиці - Виселений у Хабаровський край, РРФСР. Помер в с. Кульчиці у 1987 р.
Гадовський Михайло Іванович 1918 Кимир Кимир Стрілець УПА, псевдо «Чорний» Заарештований 28.09.1944 р. Перемишлянським РВ НКДБ за участь в УПА та підготовку військових кадрів. Засуджений 22.03.1945 р. ВТ Львівського ВО (із застосуванням санкції ст. 2 Указу Президії ВР СРСР від 19.04.1943) на 20 р. каторжних робіт з обмеженням у правах на 5 р. (ст. 54-1б, 54-11 КК УРСР). Етапований у ВТТ, Магаданська обл., РРФСР. Звільнений 24.10.1955 р. з табору і направлений на спецпоселення.
Гадуп’як Василь - Бачів Бачів Член виділу т-ва "Просвіта" у 1899 р., голова читальні "Просвіта" у 1901 р. Невідома
Гадуп’як Микола - Бачів Бачів Член виділу т-ва "Просвіта" у 1899 р. Невідома
Гадуп’як Михайло - Бачів Бачів Член спортивного т-ва "Сокіл", стрілець УПА Невідома
Гадуп’як Михайло - Бачів Бачів Член виділу т-ва "Просвіта" у 1899-1909 рр. Невідома
Гадуп’як Павло - Бачів Бачів Член виділу т-ва "Просвіта" Невідома
Гадуп’як Петро - Бачів Бачів Член спортивного т-ва "Сокіл" у 1936 р. Невідома
Гадуп’як Степан - Бачів Бачів Член виділу т-ва "Просвіта" у 1909 р. Невідома
Гадуп’як Анастасія Василівна 1934 Бачів Бачів З родини учасника руху Опору Виселена ОН 22.10.1947 р. у м. Сталінськ, Кемеровська обл., РРФСР. Звільнена 07.03.1956 р. Повернулась у село.
Гадуп’як Василь - Бачів Бачів Стрілець УПА Загинув 17.08.1944 р. у бою з НКВС у с. Бачів.
Гадуп’як Василь Іванович 1926 Бачів Бачів Учасник руху Опору Заарештований 18.01.1950 р. Перемишлянським РВ НКВС Виселений у Карагандинська обл., Казахська РСР. Звільнений у 1956 р. Повернувся у село.
Гадуп’як Василь Петрович 1881 Бачів Бачів З родини учасника руху Опору Виселений ОН 22.10.1947 р. у м. Сталінськ. Кемеровська обл., РРФСР. Помер у 1948 р. Повернувся у село
Гадуп’як Катерина Василівна 1884 Бачів Бачів З родини учасника руху Опору Виселена ОН 22.10.1947 р. у м. Сталінськ, Кемеровської обл., РРФСР. Звільнена 26.02.1960 р. Повернулась у село.
Гадуп’як Катерина Василівна 1932 Бачів Бачів З родини учасника руху Опору Виселена ОН 22.10.1947 р. у м. Сталінськ, Кемеровська обл., РРФСР. Звільнена 06.05.1958 р. Повернулась у село.
Гадуп’як Марія Андріївна 1890 Бачів Бачів З родини учасника руху Опору Виселена ОН 22.10.1947 р. у м. Сталінськ, Кемеровська обл., РРФСР. Звільнена 23.02.1960 р.
Гадуп’як Микола Васильович 1925 Бачів Бачів Член спортивного т-ва "Сокіл". Член ОУН з 1944 р., чотовий УПА, псевдо "Степ" Загинув у 1945 р. в бою з військами НКВС у с. Біле.
Гадуп’як Микола Степанович 1921 Бачів Бачів Член спортивного т-ва "Сокіл". Керівник осередку ОУН у Рогатинській вчительській семінарії. Стрілець УПА у сотні «Шума», псевдо "Сірий", "Гадаман" Загинув навесні 1945 р. у Підгаєцькому районі Тернопільської обл.
Гадуп’як Ольга Василівна 1926 Бачів Бачів З родини учасника руху Опору Виселена ОН 22.10.1947 р. у м. Сталінськ, Кемеровська обл., РРФСР. Звільнена 26.02.1960 р. Залишилась на спецпоселенні.
Гадуп’як Петро 1895 Бачів Бачів Старший стрілець 6-ї сотні першого полку легіону УСС Загинув 03.11.1916 р. на горі Лисоня.
Гадуп’як Петро Іванович 1906 Бачів Бачів - Заарештований 24.02.1954 р. Перемишлянським РВ МВС за службу в німецькій поліції (ст. 54-1а КК УРСР). Звільнений 02.08.1954 р.
Гадуп’як Ростислав Іванович 1923 Болотня Болотня Член ОУН з 1942 р. Стрілець УПА з 1943 р., псевдо «Орлик» У 1949 р. при переході кордону пропав безвісти.
Газда Анна Федорівна 1872 Великі Глібовичі Волощина - Виселена 08.04.1951 р. "як куркуль" до Зимінського р-ну Іркутської обл., РРФСР. Померла на спец поселенні 29.10.1953 р.
Гайдук Іван - Великі Глібовичі Великі Глібовичі Стрілець УПА Загинув під час облави військ МГБ у 1948-1949 рр.
Галай Віра Степанівна 1935 Подусільна Подусільна - Виселена 08.04.1951 р. "як куркуль" в Іркутську обл., РРФСР. Звільнена 02.07.1958 р. Повернулась у село.
Галай Марія Степанівна 1929 Подусільна Подусільна - Виселена 08.04.1951 р. "як куркуль"в Іркутську обл., РРФСР. Звільнена 18.05.1956 р. Повернулась у село.
Галай Парасковія Іванівна 1911 Подусільна Подусільна - Виселена 08.04.1951р. "як куркуль" в Іркутську обл., РРФСР. Померла на спецпоселенні 14.05.1958 р.
Галай Роман Степанович 1942 Подусільна Подусільна - Виселений 08.04.1951 р. в Іркутську обл., РРФСР. Звільнений 02.07.1958 р. Не повернувся в село.
Галай Степан 1895 Подусільна Подусільна Член виділу т-ва "Просвіта" -
Галай Степан Онуфрійович 1890 Стратин Подусільна - Виселений 08.04.1951 р. "як куркуль"в Іркутську обл., РРФСР. Звільнений 02.07.1958 р. Повернувся в село.
Галай Стефанія Степанівна 1939 Подусільна Подусільна - Виселена 08.04.1951 р. в Іркутську обл., РРФСР. Звільнена 02.07.1958 р.
Галайський Михайло Михайлович 1911 Лагодів Лагодів Мобілізований до РСЧА у 1944/1945 рр., рядовий -
Галайський Михайло Петрович 1878 Лагодів Лагодів Стрілець цісарсько-королівської армії у 1914-1918 рр. Загинув у 1915 р. в Польщі.
Галапа Василь Лук’янович 1915 Подусів Подусів Член виділу т-ва "Просвіта", референт пропаганди районного проводу ОУН, стрілець УПА, псевдо "Зуб", "Хрін" Загинув 29.01.1946 р. на хуторі Яблунів, с. Янчин.
Галуш (ім’я невідоме) - Чайковичі Чайковичі - Виселений у Сибір, де і помер.