Прізвище, ім’я, по-батькові Рік народження Місце народження Місце проживання Соціальне становище Подальша доля
Сабала Василь Євгенович 1963 - - - Народився на спецпоселенні у Томській обл., РРФСР.
Сабала Дмитро Євгенович 1954 - - - Народився на спецпоселенні у Томській обл., РРФСР.
Сабала Євген Дмитрович 1931 Лапшин Лапшин - Виселений у Томську обл., РРФСР.
Сабала Михайло Євгенович 1955 - - - Народився на спецпоселенні у Томській обл., РРФСР.
Сабала Павліна 1935 Лапшин Лапшин - Виселена у Томську обл., РРФСР.
Сабатович Володимир - Бібрка Бібрка Член виділу т-ва "Просвіта" -
Савицький Олексій 1923 Бібрка Бібрка Стрілець УПА Заарештований у 1944 р. Бібрським РВ НКВС. Засуджений на 25 років ВТТ з обмеженням у правах на 5 р. Виселений у Сибір. Повернувся в м. Бібрка.
Савич Григорій Карлович 1912 Подусів Подусів Мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий Пропав безвісти у 1944 р.
Савич Іван Михайлович 1920 Подусів Подусів Мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий Загинув у 1944 р.
Савич Степан Миколайович 1912 Романів Романів - Виселений 01.01.1944 р. опертрійкою у м Воркута, Комі АРСР Звільнений 01.01.1947 р.
Савіцький Григорій 1912 Городиславичі Городиславичі Стрілець УПА Загинув 09.09.1944 р. в урочищі Ріпище біля с. Стоки.
Савіцький Микола 1919 Городиславичі Городиславичі Стрілець УПА Загинув 09.09.1944 р.в урочищі Ріпище біля с. Стоки.
Савіцький Семен 1910 Горолиславичі Городиславичі Стрілець УПА Загинув 09.09.1944 р. в урочищі Ріпище біля с. Стоки.
Савка (в заміжжі Опанович) Ганна Дмитрівна 1937 Звенигород Бібрка З родини учасника руху Опору Виселена в 1947 р. у м. Караганда, Казахська РСР. Згодом направлена на спецпоселення у Кемеровська обл., РРФСР. Повернулась у м. Бібрка.
Савка Ганна Іванівна 1925 Під'ярків Під'ярків Зв'язкова УПА Невідома
Савка Марія - Звенигород Бібрка З родини учасника руху Опору Виселена в 1947 р. у м. Караганда, Казахська РСР. Згодом направлена на спецпоселення у Кемеровська обл., РРФСР.
Савка Михайло Іванович 1908 Романів Романів Мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий Загинув 21.01.1945 р. Похований у Краківському в‑ві, Польща.
Савран Петро - Суходіл Суходіл Стрілець УПА, псевдо "Богдан", належав до боївки «Мороза», станичний с. Суходіл Загинув 28.09.1947 р. в с. Великі Глібовичі Перемишлянського р-ну Львів. обл.
Саврун Ганна Матвіївна 1935 Кульчиці Кульчиці - Виселена у Красноярський край, РРФСР. Залишилася на спецпоселенні, м. Архангельськ, РРФСР.
Саврун Гілярій Матвійович 1939 Кульчиці Кульчиці - Виселений у Красноярський край, РРФСР. Повернувся в село, де й помер у 1999 р.
Саврун Марія Семенівна 1908 Кульчиці Кульчиці - Виселена у Красноярський край, РРФСР. Повернулася у село, де й померла.
Саврун Матвій Данилович 1896 Кульчиці Кульчиці - Виселений у Красноярський край, РРФСР. Помер на засланні.
Саврун Петро Матвійович 1933 Кульчиці Кульчиці - Виселений у Красноярський край, РРФСР. Повернувся в село, де й помер у 1996 р.
Саврун Степан Матвійович 1931 Кульчиці Кульчиці - Виселений у Красноярський край, РРФСР. Повернувся в село, де й помер у 1992 р.
Савчак Стах Миколайович 1906 Вовків Вовків Стрілець УПА Заарештований 07.10.1949 р. Перемишлянським РВ МДБ (ст. 54-1а, 54-11 КК УРСР). Засуджений на 10 р. ВТТ з обмеженням у правах на 5 р. Етапований у ВТТ, м. Воркута, Комі АРСР. Звільнений 31.05.1955 р. з табору і направлений на спецпоселення. Подальша доля невідома.
Савчук Ганна Миколаївна - Ліски Ліски Остарбайтер Вивезена на примусові роботи до Німеччини.
Савчук Михайло 1922 / 1923 Подусів Подусів Стрілець УПА, псевдо "Гонта" Помер у 2008 р.
Савчук Михайло Васильович - Ліски Ліски Остарбайтер Вивезений на примусові роботи до Німеччини.
Савчук Олена - Ліски Ліски Остарбайтер Вивезена на примусові роботи до Німеччини.
Садівник Ганна Яківна - Ліски Ліски Остарбайтер Вивезена на примусові роботи до Німеччини.
Садівник Катерина Ільківна - Ліски Ліски Остарбайтер Вивезена на примусові роботи до Німеччини.
Садівник Марія Яківна - Ліски Ліски Остарбайтер Вивезена на примусові роботи до Німеччини.
Садівник Микола Ількович - Ліски Ліски Остарбайтер Вивезений на примусові роботи до Німеччини.
Саєвич Григорій Федорович 1926 Миколаїв Миколаїв Стрілець УПА Засуджений 30.12.1950 р. ВТ військ МВС на 25 р. ВТТ з обмеженням у правах на 5 р. (ст. 20, 54-1а; 54-11 КК УРСР). ВТ ПрикВО від 10.04.1956 р.термін зменшений до 5 р. ВТТ. Звільнений 11.05.1956 р. з табору і направлений на спецпоселення. Подальша доля невідома.
Сай Григорій Іванович - Якторів Якторів - Виселений в м. Воркута, Комі АРСР. Подальша доля невідома.
Сай Олексій Васильович - Романів Романів Мобілізований до РСЧА, рядовий -
Сайкевич Богдан Володимирович 1942 Немилів Немилів З родини учасника руху Опору Виселений ОН 19.08.1949 р. в Ульчський р-н, Хабаровський край, РРФСР. Звільнений 01.09.1954 р.
Сайкевич Василь Михайлович - - - Провідник Немилівського куща, псевдо "Довбуш" Загинув 01-17.04.1946 р.
Сайкевич Володимир Якимович 1912 Немилів Немилів З родини учасника руху Опору Виселений ОН 19.08.1949 р. в Ульчський р-н, Хабаровський край, РРФСР. Звільнений 19.06.1958 р.
Сайкевич Іван Михайлович 1900 Немилів Немилів З родини учасника руху Опору Виселений ОН 15.05.1949 р. в Читинську обл., РРФСР. Звільнений 23.03.1958 р.
Сайкевич Катерина Тимофіївна 1916 Немилів Немилів Учасниця руху Опору Виселена ОН 19.08.1949 р. в Ульчський р-н, Хабаровський край, РРФСР. Звільнена 19.06.1958 р.
Сайкевич Любов Іванівна 1928 Немилів Немилів З родини учасника руху Опору Виселена ОН 15.05.1949 р. в Читинську обл., РРФСР. Звільнена 22.03.1958 р.
Сайкевич Марія Андріївна 1897 Немилів Немилів Учасниця руху Опору Заарештована 08.02.1946 р. Радехівським РВ МДБ (ст. 54-10 ч. 1 КК УРСР). 17.08.1946 справу припинено за відсутністю доказів.
Сайкевич Марія Андріївна 1900 Немилів Немилів З родини учасника руху Опору Виселена ОН 15.05.1949 р. в Читинську обл., РРФСР. Звільнена 22.03.1958 р.
Сайкевич Михайло Ількович 1887 Немилів Немилів - Засуджений 13.06.1946 р. ВТ військ НКВС на 4 р. ВТТ з обмеженням у правах на 3 р. (ст. 54-12 КК УРСР). Подальша доля невідома.
Сайкевич Петро Михайлович 1925 Немилів Немилів Мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий Пропав безвісти 15.01.1945 р.
Сайкевич Серафима Климівна 1883 Немилів Немилів Учасниця руху Опору Виселена ОН 19.08.1949 р. в Ульчський р-н, Хабаровський край, РРФСР. Померла на спецпоселенні.
Сайкевич Стефанія Володимирівна 1936 Немилів Немилів З родини учасника руху Опору Виселена ОН 19.08.1949 р. в Ульчський р-н, Хабаровський край, РРФСР. Звільнена 18.04.1958 р.
Сайко Василь 1897 Кореличі Кореличі Стрілець легіону УСС 3-ї сотні першого полку Кучабського Загинув 03.09.1916 р. на горі Лисоня
Сайко Василь Дмитрович 1902 Кореличі Кореличі Стрілець УПА Загинув під час облави 19.08.1944 р. біля хут. Кам’янка (тепер с. Кам’янка Рогатинського р-ну Івано-Франківської обл.)
Сайко Михайло Іванович 1910 Кореличі Кореличі Мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий Загинув 07.10.1944 р. Похований у с. Климець Сколівського р-ну Львівської обл.
Салабан Іван Онуфрійович 1907 Аксманичі, Перемишльський п-т, Перемишльське в-во Білка Учасник руху Опору Заарештований 12.10.1944 р. Поморянським РВ НКВС (ст. 54-1а КК УРСР). Етапований 21.06.1945 р. у спецтабір НКВС для продовження слідства. Засуджений 04.12.1946 р. ОН при МДБ на 8 р. ВТТ. Етапований у ВТТ Комі АРСР. Звільнений 19.10.1952 р. з табору і направлений на спецпоселення. Звільнений 07.05.1956 р. Повернувся в село.
Салаткевич Михайло Павлович 1914 Чайковичі Чайковичі Мобілізований до РСЧА у 1941 р., рядовий Загинув у 1945 р.
Салаткевич Михайло Павлович 1909 Чайковичі Чайковичі Мобілізований до РСЧА у 1941 р., рядовий Загинув у 1941 р.
Салаткевич Михайло Павлович 1909 Чайковичі Чайковичі Мобілізований до РСЧА у 1941 р., рядовий Загинув у 1941 р.
Салевич Богдан Казимирович 1927 /1929 Вілявче Вілявче стрілець УПА Загинув у 1946 р. в с. Вілявче.
Салевич Геннадій Іванович 1920 Вілявче Вілявче Мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий Пропав безвісти у 1944 р.
Салевич Геннадій Іванович 1920 Вілявче Вілявче Мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий Пропав безвісти у 1944 р.
Салевич Євген Іванович 1920 Вілявче Вілявче З родини учасника руху Опору Виселений 10.02.1940 р. в Советський р-н в Красноярський край, РРФСР. Помер у таборі в 1944 р.
Салевич Євген Іванович 1920 Вілявче Вілявче Репресований Виселений 10.02.1940 р. в Советський р-н в Красноярський край, РРФСР. Помер у таборі в 1944 р.
Салевич Казимир Михайлович 1884 Стоки Стоки Репресований Засуджений 14.05.1946 ВТ військ МВС на 6 р. ВТТ з обмеженням у правах на 3 р. Подальша доля невідома.
Салевич Наталія Казимирівна 1939 Стоки Стоки Репресований Виселена 21.10.1947 р. як «член сім’ї ОУН-УПА» в м. Сталінськ Кемеровської обл., РРФСР. Звільнена 09.04.1958 р.
Салевич Олег Казимирович 1941 Стоки Стоки Репресований Виселений 21.10.1947 р. як «член сім’ї ОУН-УПА» в м. Сталінськ Кемеровської обл., РРФСР. Звільнений 03.08.1954 р.
Салевич Пелагія Олексіївна 1895 Стоки Стоки Репресований Виселена 21.10.1947 р. як «член сім’ї ОУН-УПА» в м. Сталінськ Кемеровської обл., РРФСР. Звільнена 09.04.1958 р.
Салевич Ярослав Казимирович 1924 Стоки Стоки Репресований Виселений 21.10.1947 р. як «член сім’ї ОУН-УПА» в м. Сталінськ Кемеровської обл., РРФСР. Звільнений 09.04.1958 р.
Салій Петро Михайлович - Погребівка - Стрілець УПА, псевдо "Веселий" Загинув 29.12.1950 р. в криївці в унівському лісі.
Сало / Фініцька Олена Теодорівна 1926 Лагодів Лагодів - Виселена у Сибір, РРФСР в 1946 р. Подальша доля невідома.
Самаранчук Василь - Болотня Болотня Член спортивного т-ва "Луг" -
Самаранчук Мирон Михайлович 1903 Болотня Болотня Член ОУН З 1935 р. Загинув у вересні 1939 р. у сутичці з польськими жандармами поблизу с. Нараїв
Самарчук Михайло Олексійович 1913 Болотня Болотня Мобілізований до РСЧА у 1941 р., рядовий Пропав безвісти у 1941 р.
Самбір Євгенія Олексіївна 1923 Подусільна Подусільна Медсестра УПА, псевдо "Бистричка" Заарештована 29.01.1945 р. УНКВС Дрогобицької обл. Засуджена ВТ військ НКВС 28.04.1945 р. на 15 р. ВТТ з обмеженням в правах на 5 р. (ст. 54-1а; 54-11 КК УРСР). Етапована в Ангарський ВТТ, ст. Ангарськ, Іркутська обл, РРФСР. Звільнена 13.06.1956 р. з табору і направлена на спецпоселення. Повернулась у село.
Самбур/Самбір Ярослав - Рибаче Бачів Стрілець УПА, псевдо "Стефан" Загинув 28.02.1946 р. у с. Бачів.
Самосюк Василь Федорович 1905 Кульчиці Кульчиці Мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий Помер від ран 08.03.1945 р. Похований в м. Костшин, Гожівське в-во, Польща.
Сампара Павло 1896 Подусільна Подусільна Стрілець легіону УСС Загинув у 1918 р.
Саноцька Марія Онуфріївна 1922 Увин Увин Учасниця руху Опору Засуджена 13.03.1948 р. ОН при МДБ на 8 р. ВТТ з обмеженням у правах на 5 р. (ст. 54-1а, 54-11 КК УРСР). Етапований у Темниковський ВТТ, с-ще Явас, Мордовська АРСР, згодом у Північно-Східний ВТТ, Магаданська обл., РРФСР. Звільнена 12.01.1955 р. з табору і направлена на спецпоселення. Подальша доля невідома.
Саноцька Ярослава - Увин Увин Остарбайтер Вивезена на примусові роботи до Німеччини.
Сарахман Михайло Іванович 1914 Чайковичі Чайковичі Мобілізований до РСЧА у 1941 р., рядовий Загинув у 1941 р.
Саф’ян Петро Степанович 1923 Білка Білка Стрілець УПА Заарештований 06.10.1944 р. Поморянським РВ НКВС (ст. 54-1а КК УРСР). Етапований 21.06.1945 р. у спецтабір НКВС для продовження слідства. Засуджений 04.12.1946 р. ОН при МДБ на 6 р. ВТТ з обмеженням у правах на 5 р. ВТТ, м.Воркута, Комі АРСР; згодом м. Актюбінськ, Казахська РСР. Звільнений 14.02.1955 р. з табору і направлений на спецпоселення в Циліноградську обл., Казахська РСР. Звільнений 02.04.1956 р. Повернувся в село.
Сахно Любомир Михайлович 1929 Лагодів Лагодів Остарбайтер Після вступу радянських військ на територію Німеччини емігрував до Великобританії.
Сахно Михайло Теодорович 1905 Лагодів Лагодів Мобілізований до РСЧА у 1944/1945 рр., рядовий Загинув 07.04.1945 р.
Сахно Роман Теодорович 1901 Лагодів Лагодів Стрілець УГА -
Сахно Степан Теодорович 1899 Лагодів Лагодів Стрілець УГА -
Сахно Теодор - - Лагодів Священик на парафії у 1900-1936 рр. -
Сахно Ярослав Теодорович 1904 Лагодів Бібрка Крайовий референт виділу т-ва "Сокіл" Емігрував до Німеччини влітку 1944 р., працював лікарем у Тюрингії, а потім у Північній Баварії. У 1949 р. виїхав до Нью–Йорка, працював у шведському шпиталі Брукліна, згодом у коледжі Плесбурга (штат Нью-Йорк). З 1952 р. займався приватною лікарською практикою у м. Вест-Лойден, а згодом у м. Ромі. Помер 06.04.1964 р.
Свереда Йосип Романович 1906 Дусанів Дусанів Стрілець УПА Засуджений 04.12.1946 р. ОН при МДБ на 7 р. ВТТ з обмеженням у правах на 5 р. (ст. 54-1а, 54-11 КК УРСР). Звільнений 23.01.1952 р. з табору і направлений на спецпоселення в Комі АРСР. Звільнений 05.05.1956 р. Повернувся у село.
Свирчук Олена Григорівна 1910 Миколаїв Стоянів Зв’язкова УПА Засуджена 20.01.1951 р. ВТ військ МВС на 25 р. ВТТ з обмеженням у правах на 5 р. (ст. 54-1а, 54-11 КК УРСР). Етапована в Дубравний ВТТ, с-ще Явас, Мордовська АРСР. ВТ ПрикВО 10.04.1956 р. термін зменшений до 10 р. ВТТ з обмеженням у правах на 3 р. Звільнена 22.05.1956 р. з табору і направлена на спецпоселення. Подальша доля невідома.
Свита Григорій - Якторів Якторів Стрілець легіону УСС -
Семен Степан Данилович 1920 Облазниця Облазниця член ОУН Заарештований у 1940 р. Виселений у м. Воркута, Комі АРСР, де і загинув.
Семеник Янко 1881 Вілявче Вілявче З родини учасника руху Опору Виселений в Узбецьку РСР. Помер у таборі в 1943 р.
Семеник Янко 1881 Вілявче Вілявче Репресований Виселений в Узбецьку РСР. Помер у таборі в 1943 р.
Семенів Андрій Гнатович 1897 Лагодів Лагодів Стрілець цісарсько-королівської армії у 1914-1918 рр. Загинув у 1915 р. в Італії.
Семенів Ганна Василівна 1927 Боршів Боршів Членкиня ОУН, станична УПА Заарештована 16.05.1945 р. Перемишлянським РВ НКДБ (ст. 54-1а, 54-11 КК УРСР). Виправдана 11.08.1948 р. ВТ Львівського ВО, звільнена.
Семенів Іван Гнатович 1881 Лагодів Лагодів Стрілець цісарсько-королівської армії у 1914-1918 рр. Повернувся з фронту, помер у 1929 р.
Семенів Микола Гнатович 1891 Лагодів Лагодів Стрілець УГА Загинув у 1919 р. в Перемишлі, Польща.
Семенів Михайло Гнатович 1878 Лагодів Лагодів Стрілець УГА Загинув у 1918 р. в Албанії.
Семенів Петро Іванович 1924 Лагодів Лагодів Остарбайтер Повернувся з примусових робіт.
Семенюк Володимир Якович 1922 Стоки Стоки Репресований Виселений 10.02.1940 р., Узбецька РСР. Звільнений 01.08.1941 р.
Семенюк Кароліна Михайлівна 1885 Стоки Стоки Репресована Виселена 10.02.1940 р., Узбецька РСР. Звільнена 01.08.1941 р.
Семенюк Мар’ян Якович 1932 Стоки Стоки Репресований Виселений 10.02.1940 р., Узбецька РСР. Звільнений 01.08.1941 р.
Семенюк Марія Яківна 1935 Стоки Стоки Репресований Виселена 10.02.1940 р., Узбецька РСР. Звільнена 01.08.1941 р.