Прізвище, ім’я, по-батькові Рік народження Місце народження Місце проживання Соціальне становище Подальша доля
Магольник Михайло Павлович - Боршів Боршів Член ОУН, стрілець дивізії «Галичина» Повернувся з фронту.
Магур Василь 1916 Кульчиці Кульчиці Член ОУН, псевдо «Хорт» Розстріляний восени 1942 р. біля м. Чортків Тернопільської обл.
Мазур Андрій Васильович 1928 Якторів Якторів Учасник руху Опору Заарештований 22.05.1945 р. Золочівським РВ НКВС (ст. 54-1а, 54-11 КК УРСР). Етапований 04.08.1945 р. в Іркутський ВТТ, Іркутська обл., РРФСР для продовження слідства. Помер 21.12.1946 р. у Воркутинському ВТТ, Комі АРСР.
Мазур Василь - Якторів Якторів Стрілець легіону УСС -
Мазур Василь Миколайович 1910 Бохня Боршів Учасник руху Опору Засуджений 10.06.1941 р. ВТ військ НКВС на 10 р. ВТТ з обмеженням у правах на 3 р. (ст. 16, 54-1а КК УРСР). Подальша доля невідома.
Мазур Іван - Якторів Якторів Стрілець легіону УСС -
Мазур Михайло Васильович 1923 Якторів Якторів - Виселений в м. Воркута, Комі АРСР. Подальша доля невідома.
Мазур Олексій Іванович 1905 Якторів Якторів Мобілізований до РСЧА у 1941 р., рядовий Пропав безвісти у вересні 1944 р.
Мазур Петро Павлович 1918 Чайковичі Чайковичі Мобілізований до РСЧА у 1941 р., рядовий Загинув у 1941 р.
Мазур Петро Павлович 1910 Чайковичі Чайковичі Мобілізований до РСЧА у 1941 р., рядовий Загинув у жовтні 1944 р.
Мазур Семен Павлович - Липівці Липівці Учасник руху Опору Заарештований у 1941 р. УНКВС у Львівській обл., утримувався у тюрмі № 3 м. Львова, розстріляний 26.06.1941 р.
Мазурчак Степан Петрович 1908 Вовків Вовків Мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий Помер від ран 04.10.1944 р. Похований у Кросненському в-ві, Польща.
Мазярчук Григорій Семенович 1914 Увин Увин Мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий Загинув 26.02.1945 р. Похований в м. Славську Багратіоновського р-ну Калінінградської обл., Росія.
Майданчик Іван Дмитрович - Бачів Бачів Стрілець УПА Загинув 28.02.1946 р. у с. Бачів
Майорчак Ганна - Янчин Янчин Зв’язкова УПА, псевдо "Зірка" Невідома
Майорчак Михайло 1909 Янчин Янчин Член ОУН, стрілець УПА, псевдо "Крук" Заарештований в червні 1946 р., утримувався в тюрмах Золочева та Львова. Подальша доля невідома.
Макар Анна - Якторів Якторів - Виселена в м. Воркута, Комі АРСР. Подальша доля невідома.
Макар Василь Іванович 1926 Немилів Немилів Мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий Помер від ран 13.08.1945 р. Похований у м. Дніпродержинську Дніпропетровської обл.
Макар Василь Михайлович 1923 Лагодів Лагодів - Виселений у Сибір, РРФСР в 1948 р. Подальша доля невідома.
Макар Григорій Данилович 1880 Лагодів Лагодів Стрілець цісарсько-королівської армії, cтрілець легіону УСС Повернувся з фронту, помер у 1967 р.
Макар Григорій Михайлович 1925 Лагодів Лагодів Мобілізований до РСЧА у 1944/1945 рр., рядовий Повернувся з фронту. Помер у 2001 р.
Макар Дмитро Олексійович 1896 Лагодів Лагодів Стрілець УГА -
Макар Євгенія Михайлівна 1931 Лагодів Лагодів Учасник руху Опору Засуджена 23.06.1950 р. ВТ військ МВС на 25 р. ВТТ з обмеженням у правах на 5 р. Подальша доля невідома.
Макар Іван Семенович 1923 Лагодів Лагодів Учасник руху Опору Заарештований 25.08.1944 р. Глинянським РВ НКВС, засуджений (ст. 54-1а, 54-11 КК УРСР). Етапований 26.01.1945 р. у спецтабір НКВС для фільтрації. Повернувся у село.
Макар Йосип Олексійович 1891 Лагодів Лагодів Стрілець УГА Загинув у 1919 р. в Пильникові.
Макар Констянтин Петрович 1898 Лагодів Лагодів Стрілець УГА Загинув у 1920 р. в Польщі.
Макар Михайло - Якторів Якторів Стрілець легіону УСС -
Макар Михайло Йосипович 1903 Лагодів Лагодів Учасник руху Опору Засуджений 23.06.1950 р. ВТ військ МВС на 25 р. ВТТ з обмеженням у правах на 5 р. (ст. 20, 54-1а КК УРСР). Етапований у Степовий ВТТ, Карагандинська обл., Казахська РСР. Звільнений 04.01.1955 р. з табору і направлений на спецпоселення. Подальша доля невідома.
Макар Павло Леонтійович 1917 Лагодів Лагодів Мобілізований до РСЧА у 1944/1945 рр., рядовий -
Макар Павло Петрович 1917/1919 Лагодів Лагодів Мобілізований до РСЧА у 1941 р., рядовий Загинув у 1941 р. в Раві-Руській Жовківського р-ну (за іншими даними: в Немирові Яворівського р-ну) Львівської обл.
Макар Петро Григорович 1906 Лагодів Лагодів Мобілізований до РСЧА у 1944/1945 рр., рядовий Повернувся з фронту. Помер у 1983 р.
Макар Петро Данилович 1887 Лагодів Лагодів Стрілець цісарсько-королівської армії у 1914-1918 рр. Повернувся з фронту, помер у 1946 р.
Макар Петро Семенович 1919 Лагодів Лагодів Мобілізований до РСЧА у 1944/1945 рр., рядовий Евакуйований з фронту в тил на будівництво військових заводів. Помер у 2001 р.
Макар Тимофій Михайлович 1891 Лагодів Лагодів Стрілець цісарсько-королівської армії у 1914-1918 рр. -
Макаревич Григорій Петрович 1925 Миколаїв Миколаїв Остарбайтер Вивезений на примусові роботи до Німеччини у 1942 р.
Макогін Олексій Ількович 1925 Лагодів Лагодів Мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий Загинув у 1945 р. Похований у Німеччині.
Макогін Роман - Кореличі Кореличі Мобілізований до РСЧА Пропав безвісти.
Максим Василь - Страшевичі Страшевичі Стрілець УПА, псевдо «Довбуш» Загинув 22.03.1946 р. в с. Страшевичі.
Максим’як Олександр Миколайович 1887 Підгородище Бібрка Учасниця руху Опору Заарештований 27.09.1944 р. Бібрським РВ НКДБ (ст. 54-1а, 54-11 УРСР). Звільнений 14.04.1945 р. за відсутністю доказів.
Максимець Григорій Антонович 1904 Торки Торки Учасник руху Опору Заарештований 05.05.1945 р. Радехівським РВ НКВС (ст. 54-1а КК УРСР). Звільнений 01.09.1945 р.
Максимиш Юлія Григорівна 1914 Добряничі Добряничі З родини учасника руху Опору Виселена ОН 21.01.1946 р. в Красноярський край, РРФСР. Подальша доля невідома.
Максимишин Дмитро Федорович 1912 Болотня Болотня Член ОУН з 1935 р. У 1940 р. заарештований НКВС, утримувався у Золочівській тюрмі. У липні 1941 р. повернувся до села
Максимишин Марія Михайлівна 1921 Кореличі Кореличі Учасниця руху Опору Заарештована 14.06.1947 р. Перемишлянським РВ МДБ. Засуджена 23.08.1947 р. на 10 р. ВТТ з обмеженням у правах на 5 р. (ст. 54-1а КК УРСР). Подальша доля невідома.
Максимишин Микола Петрович 1908 Добряничі Кореличі Надрайонний провідник ОУН Загинув взимку 1945 р. в криївці біля с. Прибин.
Максимишин Семен - Добряничі Добряничі Член ОУН, сотенний УПА Станом на серпень 1945 р. діяв у Перемишлянському р-ні. Подальша доля невідома.
Максимів Василь 1873 Дусанів Дусанів Стрілець технічної сотні першого полку легіону УСС -
Максимів Ганна Степанівна 1935 Подусів Подусів З родини учасника Руху Опору Виселена 21.10.1947 р. в Кузнецький р-н Кемеровська обл., РРФСР. Звільнена 30.05.1958 р.
Максимів Данило 1917 Янчин Янчин Мобілізований до РСЧА у 1940 р., рядовий Пропав безвісти у червні 1941 р.
Максимів Євдокія Федорівна 1902 Стоки Стоки Репресована Виселена 01.11.1940 р. в Красноярський край, РРФСР. Звільнена 28.09.1943 р.
Максимів Іван Семенович 1903 Лагодів Лагодів Учасник руху Опору Заарештований 22.02.1950 р. Перемишлянським РВ МДБ, засуджений (ст. 20, 54-1а; 54-11 КК УРСР). Звільнений 22.09.1950 р. за відсутністю доказів.
Максимів Катерина Федорівна 1884 Стоки Стоки Репресована Виселена 01.11.1940 р. в Красноярський край, РРФСР. Звільнена 28.09.1943 р.
Максимів Ксенія Федорівна 1904 Подусів Подусів З родини учасника Руху Опору Виселена 21.10.1947 р. в Кузнецький р-н Кемеровська обл., РРФСР. Померла на спецпоселенні 12.01.1958 р.
Максимів Микола 1896 Янчин Янчин Стрілець УГА Загинув влітку 1919 р. на Тернопільщині.
Максимів Микола 1922 Вілявче Вілявче Стрілець УПА Загинув у 1945 р. в с. Жовтанці Кам’янка-Бузького р-ну Львівської обл.
Максимів Микола Степанович 1943 Подусів Подусів З родини учасника Руху Опору Виселений 21.10.1947 р. в Кузнецький р-н Кемеровська обл., РРФСР. Звільнений 01.01.1958 р.
Максимів Михайло Григорович 1913 Стоки Стоки Мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий Помер від ран 24.05.1945 р. Похований в Німеччині.
Максимів Михайло Іванович 1913 Стоки Стоки Мобілізований до РСЧА у 1941 р., рядовий Загинув 10.02.1942 р. у таборі для військовополонених.
Максимів Михайло Павлович, 1926 р. н. 1926 Стоки Стоки Репресований Виселений 01.11.1940 р. в Красноярський край, РРФСР. Звільнений 28.09.1943 р.
Максимів Михайло Степанович 1939 Подусів Подусів З родини учасника Руху Опору Виселений 21.10.1947 р. в Кузнецький р-н Кемеровська обл., РРФСР. Звільнений 01.01.1958 р.
Максимів Павло Іванович 1900 Стоки Стоки Репресований Заарештований 22.03.1940 р. Бібрським РВ НКВС за контрреволюційну діяльність. Засуджений 18.10.1940 р. на 5 р. ВТТ з обмеженням у правах на 5 р. Етапований в Ухто-Іжемський ВТТ, м. Ухта, Комі АРCР. Звільнений 31.08.1941 р. з табору як польський громадянин і направлений на спецпоселення у с-ще Об’ячево, Комі АРСР.
Максимів Павло Іванович 1912 Стоки Стоки Мобілізований до РСЧА у 1941 р., рядовий Пропав безвісти 14.09.1941 р.
Максимів Павло Михайлович 1911 Стоки Стоки Мобілізований до РСЧА у 1940 р., рядовий Загинув у 1944 р. Похований у м. Хмельницький.
Максимів Павло Федорович 1912 Стоки Стоки Мобілізований до РСЧА у 1940 р., рядовий Пропав безвісти 14.09.1941 р.
Максимів Параскевія Антонівна 1920 Подусів Подусів Член ОУН з 1939 р., стрілець УПА, псевдо "Фаля" Засуджена 27.11.1948 р. ОН при МДБ на 10 р. ВТТ з обмеженням у правах на 5 р. (ст. 54-1а, 54-11 КК УРСР). Етапована у Воркутинський ВТТ, м. Воркута, Комі АРСР. Звільнена 22.05.1956 р. з табору і направлена на спецпоселення.
Максимів Петро Степанович 1930 Подусів Подусів З родини учасника Руху Опору Виселений 21.10.1947 р. в Кузнецький р-н Кемеровська обл., РРФСР. Звільнений 30.05.1958 р.
Максимів Степан - Якторів Якторів Стрілець легіону УСС -
Максимів Степан Антонович - Подусів Подусів Стрілець УПА -
Максимів Степан Іванович 1921 Стоки Стоки Мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий Загинув у 1945 р. Похований у Словаччині.
Максимів Степан Петрович 1903 Філадельфія, США Подусів Член ОУН, стрілець УПА Заарештований 27.10.1944 р. Поморянським РВ НКВС, засуджений (ст. 54-1а, КК УРСР). Розстріляний 13.12.1944 р.
Максимів Федір Степанович 1937 Подусів Подусів З родини учасника Руху Опору Виселений 21.10.1947 р. в Кузнецький р-н Кемеровська обл., РРФСР. Звільнений 30.05.1958 р.
Максимович Анатолій Гордійович 1924 Кореличі Кореличі Мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий Загинув 06.01.1945 р. Похований у Словаччині.
Максимович Іван - Боршів Боршів Член ОУН Невідома
Максимців Іван Семенович 1918 Під'ярків Під'ярків Мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий Пропав безвісти у жовтні 1944 р.
Максимців Михайло Миколайович 1914 Під'ярків Під'ярків Мобілізований до РСЧА у 1941 р., рядовий Помер у німецькому полоні 29.01.1942 р.
Максимців Тимофій Михайлович 1876 Під’ярків Під’ярків Учасник руху Опору Виселений ОН 21.10.1947 р. в м. Сталінськ, Кемеровська обл., РРФСР. Помер на спецпоселенні 14.03.1948 р.
Максимяк Йосип - Лагодів Лагодів Член виділу т-ва "Сокіл" -
Максимяк Йосип Михайлович 1899 Лагодів Лагодів Cтрілець цісарсько-королівської армії, стрілець легіону УСС Повернувся з фронту, помер у 1918 р.
Маленький Павло - Якторів Якторів Стрілець легіону УСС -
Маміловський Михайло - Подусільна Подусільна Член виділу т-ва "Просвіта" -
Мандебура Степан Данилович 1914 Дусанів Дусанів Мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий Загинув 07.05.1945 р. Похований у Чехії.
Мандзилевський Володимир Юрійович 1919 Стоки Стоки Мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий Загинув у вересні 1944 р. Похований в Словаччині.
Мандзилевський Ілля - Стоки Стоки Стрілець УПА, псевдо "Черемха", належав до боївки «Хоменка» (станом на 30.11.1945 р.) Невідома.
Мандибура Григорій Васильович 1925 Дусанів Дусанів Учасник руху Опору Засуджений 26.08.1950 р. ВТ військ МВС на 25 р. ВТТ з обмеженням у правах на 5 р. (ст. 54-1а, 54-11 КК УРСР). Етапований у ВТТ Карагандинська обл., Казахська РСР. Термін зменшений 14.04.1955 р. ВТ ПрикВО до 8 р. ВТТ. Звільнений 07.05.1956 р. Повернувся у село.
Манецький Іван Павлович 1918 Чайковичі Чайковичі Мобілізований до РСЧА у 1940 р., рядовий Пропав безвісти у жовтні 1944 р.
Манишевський Михайло Михайлович 1894 Коросне Коросне Учасник руху Опору Засуджений 12.10.1950 р. Львівським облсудом на 10 р. ВТТ з обмеженням у правах на 5 р. Етапований у Дніпропетровську обл., УРСР. Звільнений 05.03.1955 р. з табору і направлений на спецпоселення. Подальша доля невідома.
Мардан Іван Харитонович 1912 Дусанів Дусанів Член ОУН з 1944 р. Засуджений 04.12.1946 р. ОН при МДБ на 6 р. ВТТ з обмеженням у правах на 5 р. (ст. 54-12 КК УРСР). Звільнений 05.01.1951 р. з табору і направлений на спецпоселення у Красноярський край, РРФСР. Звільнений 10.04.1956 р. Подальша доля невідома.
Мариняк Володимир 1926 Янчин Янчин Член Юнацтва ОУН з 1940 р., стрілець УПА з сотні «Булави», ад’ютант начальника Головного військового штабу УПА генерал-хорунжого Дмитра Грицая («Перебийноса»). Невідома
Мариняк Микола Іванович 1925 Янчин Янчин Стрілець УПА, псевдо "Мирон" Засуджений 06.03.1947 р. ВТ військ МВС на 10 р. ВТТ з обмеженням у правах на 5 р. (ст. 54-1а, 54-11 КК УРСР). Звільнений 30.03.1953 р. з табору і направлений на спецпоселення. Повернувся в м. Дрогобич Львівської обл.
Мариняк Федір 1921 Кореличі Кореличі Мобілізований до РСЧА у 1944 р. Повернувся в с. Ладанці.
Марич Андрій Михайлович 1915 Янчин Янчин Член ОУН, стрілець УПА, псевдо "Гай" Засуджений 07.02.1946 р. ВТ військ НКВС на 10 р. ВТТ з обмеженням у правах на 5 р. (ст. 54-1а КК УРСР). Етапований у ВТТ Красноярського краю, РРФСР. Помер 26.10.1951 р. у таборі.
Марич Василь - Вовків Вовків Член виділу товариства "Просвіта" у 1912 р. Невідома
Марич Іван 1899 Вовків Вовків Член виділу товариства "Просвіта" у 1928-1929 рр. Невідома
Марич Іван Васильович 1924 Вовків Вовків Член ОУН, стрілець УПА з 1944 р., псевдо "Дон" Засуджений 28.01.1945 р. ВТ військ НКВС на 10 р. ВТТ з обмеженням у правах на 5 р . (ст. 54-1а, 54-11 КК УРСР). Звільнений 12.04.1954 р. з табору і направлений на спецпоселення в Комі АРСР. Звільнений 06.06.1956 р. Подальша доля невідома.
Марич Іван Гнатович - Вовків Вовків Стрілець УПА. Заарештований 07.10.1949 р. Перемишлянським РВ МДБ МДБ (ст. 54-1а, 54-11 КК УРСР). Засуджений на 25 р. ВТТ з обмеженням у правах на 5 р. Етапований у ВТТ, ст. Абезь, Комі АРСР. Звільнений 28.09.1955 р. з табору і направлений на спецпоселення. Подальша доля невідома.
Марич Іван Михайлович 1905 Янчин Іванівка Учасник руху Опору Засуджений 07.02.1946 р. ВТ військ НКВС на 10 р. ВТТ з обмеженням у правах на 5 р. (ст. 54-1а КК УРСР). Етапований у Мінеральний ВТТ, ст. Інта, Комі АРСР. Звільнений 01.12.1954 р. з табору і направлений на спецпоселення.
Марич Ксенія Михайлівна 1891 Вовків Вовків З родини учасника руху Опору Виселена ОН 25.01.1945 р. в Молотовську обл., РРФСР. Звільнена 23.06.1956 р. Подальша доля невідома.
Марич Марія Іванівна 1942 Янчин Іванівка З родини учасника руху Опору Виселена ОН 21.10.1947 р. в м. Сталінськ, Кемеровська обл., РРФСР. Звільнена 29.06.1956 р.
Марич Михайло Дмитрович 1917 Білка Білка Господарчий УПА Засуджений 14.08.1950 р. ВТ військ МВС на 25 р. ВТТ з обмеженням у правах на 5 р (ст. 20, 54-1а; 54-11 КК УРСР). Етапований у Піщаний ВТТ, Карагандинська обл., Казахська РСР. Звільнений 19.04.1955 р. з табору і направлений на спецпоселення. Повернувся в село.
Марич Михайло Якимович 1906 Янчин Янчин Стрілець УПА Заарештований 23.03.1945 р. Поморянським РВ НКВС (ст. 54-1а КК УРСР). Етапований для продовження слідства у Воркутинський ВТТ, Комі АРСР. Засуджений 26.02.1946 ВТ військ НКВС при комбінаті «Воркутвугілля» на 6 р. примусових робіт у Печорському вугільному басейні, Комі АРСР. Звільнений 30.04.1946 р. Подальша доля невідома.
Марич Параскевія Купріянівна 1904 Янчин Іванівка З родини учасника руху Опору Виселена ОН 21.10.1947 р. в м. Сталінськ, Кемеровська обл., РРФСР. Звільнена 29.06.1956 р. Подальша доля невідома.