Прізвище, ім’я, по-батькові Рік народження Місце народження Місце проживання Соціальне становище Подальша доля
Адамчук Степан Кирилович 1910 Миколаїв Миколаїв Мобілізований до РСЧА у 1941 р., рядовий Пропав безвісти в жовтні 1944 р.
Адась Ольга Юліанівна 1932 Львів Подусільна - Виселена 08.04.1951 р. у Зиминський р-н, Іркутська обл., РРФСР. Звільнена 12.06.1961 р. Подальша доля невідома.
Адрухів Теодор - Боршів Боршів Учасник руху Опору Репресований. Засуджений на 10 р. ВТ за «зв’язок з ОУН-УПА». Подальша доля невідома.
Альвайль Яків Гелійович 1898 Бібрка Бібрка Мобілізований до РСЧА у 1941 р., рядовий Загинув 12.10.1943 р. Похований у Могильовська обл., Білорусія.
Альваль Ізик 1912 Подусільна Подусільна Мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий Загинув 27.01.1945 р. Похований у Краківському воєводстві, Польща.
Альфавицький Дмитро Миколайович 1910 Суходіл Суходіл Мобілізований у 1944 р., рядовий Пропав безвісти у травні 1945 р.
Амброзевич Мирон Васильович 1930 Подусільна Подусільна Член ОУН з 1948 р. Заарештований в с. Подусільна у 1948 р. Здійснив втечу з-під варти. Вдруге заарештований 06.09.1949 р. Засуджений 07.12.1949 р. ВТ військ МВС на 25 р. ВТТ з обмеженням у правах на 5 р. (ст. 54-1а КК УРСР) Етапований у Воркутинський ВТТ, м. Воркута, Комі АРСР. Звільнений 14.07.1956 р. без обмеження у правах. Повернувся в село.
Анастасія Морозовська - Лапшин Лапшин Членкиня ОУН -
Андреєва Текля Федорівна 1872 Якторів Якторів З родини учасника руху Опору Виселена ОН 28.12.1944 р. у Комі АРСР. Звільнена 01.06.1947 р.
Андрейків Михайло Атанасович 1909 Подусільна Подусільна Мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий Загинув 29.09.1944 р. Похований у Кросненському воєводстві, Польща
Андрієвський Федір Олександрович - Мукані - Стрілець УПА, належав до Немилівського куща Невідома
Андруник Іван - Кореличі Кореличі член виділу товариства "Просвіта" у 1911 р. Невідома
Андруник Микола - Кореличі Кореличі Член виділу товариства "Просвіта" у 1896 р.; 1911 р. Невідома
Андруник Микола Григорович 1921 Кореличі Кореличі Учасник руху Опору Заарештований у 1947 р. Подальша доля невідома.
Андруник Микола Іванович 1920 Кореличі Кореличі Стрілець УПА, псевдо «Світовий» Заарештований 24.09.1945 р. Засуджений17.01.1946 р. на 10 р. ВТТ з обмеженням у правах на 5 р. (ст. 54-1а, 54-11 КК УРСР). Етапований у Степовий ВТТ, Карагандинська обл., Казахська РСР. Звільнений 18.10.1954 р. Залишився у м. Караганда, Казахська РСР.
Андруняк Володимир Васильович 1926 Кореличі Кореличі Мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий Пропав безвісти 11.1944 р.
Андрусейко Йосип Семенович 1929 Облазниця Облазниця Учасник руху Опору Засуджений на 10 р. ВТТ з обмеженням у правах на 5 р. (ст. 54-1а КК УРСР). Етапований в Піщаний ВТТ, Карагандинська обл., Казахська РСР. Звільнений 21. 03. 1955 р. з табору і направлений на спецпоселення у Михайловський р-н, Новосибірська обл. Звільнений 5. 05. 1956 р.
Андрухів Марія Семенівна 1876 Боршів Боршів Учасниця руху Опору Виселена ОН 21.10.1947 р. в м. Сталінськ, Кемеровська обл., РРФСР. Звільнена 24.12.1957 р.
Андрухів Матвій Йосифович - Липівці Липівці Мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий Пропав безвісти 24.11.1944 р.
Андрухів Михайло Йосипович 1924 Липівці Липівці Мобілізований до РСЧА у 1944/1945 р., рядовий. Повернувся з фронту.
Андрухів Омелян Іванович 1928 Боршів Боршів Учасник руху Опору Виселений ОН 21.10.1947 р. в м. Сталінськ, Кемеровська обл., РРФСР. Звільнений 30.06.1958 р.
Андрухів Теодор - Боршів Боршів Член т-ва "Просвіта" Невідома
Андрушків Дмитро 1924 Липівці Липівці Стрілець УПА Загинув 24.11.1944 р. у с. Липівці під час облави НКВС.
Андрушків Михайло Степанович 1919 Липівці Липівці Член ОУН з 1942 р., стрілець УПА Загинув 31.12.1945 р. під час сутички з відділом НКВС у Перемишлянах.
Андрушків Степан - Липівці Липівці Стрілець УГА -
Андрушків Ярослав / Мирослав Степанович 1922/1925 Липівці Липівці Член ОУН з 1943 р., стрілець УПА, псевдо "Квітка" Заарештований 05.08.1947 р. Перемишлянським РВ МДБ. Засуджений 24.01.1948 р. ОН при МДБ на 8 р. ВТТ з обмеженням у правах на 5 р. (ст. 54-1а, 54-11 КК УРСР). Етапований у ВТТ, м. Сусуман Магаданська обл., РРФСР. Повернувся у село.
Андрущак Василь - Кореличі Кореличі Член виділу товариства "Просвіта" у 1896 р. Невідома
Анклевич Ксенія Іванівна 1874 Якторів Якторів З родини учасника руху Опору Виселена ОН 28.12.1944 р. у Комі АРСР. Подальша доля невідома.
Антонів Іван Федорович 1892 Дусанів Дусанів Стрілець легіону УСС Загинув у 1914 р.
Антонюк Ганна Іванівна 1932 Миколаїв Миколаїв Учасниця руху Опору Виселена 11.09.1950 р. у Таштипський р-н, Красноярський край, РРФСР. Звільнена 16.03.1957 р.
Антонюк Євгенія Федорівна 1928 Миколаїв Миколаїв Учасниця руху Опору Зарештована 09.02.1946 р. Лопатинським РВ НКДБ (ст. 54-1а, 54-11 КК УРСР). Звільнена 04.09.1946 р. за відсутністю доказів.
Антонюк Іван Федорович 1895 Миколаїв Миколаїв Учасник руху Опору Виселений 11.09.1950 р. у Таштипський р-н, Красноярський край, РРФСР. Звільнений 10.07.1958 р.
Антонюк Парасковія Миколаївна 1899 Миколаїв Миколаїв Учасниця руху Опору Виселена 11.09.1950 р. у Таштипський р-н, Красноярський край, РРФСР. Звільнена 10.07.1958 р.
Антонюк Степан Тимофійович 1912 Миколаїв Миколаїв Мобілізований до РСЧА у 1941 р., рядовий Загинув у німецькому полоні 26.12.1941 р.
Антонюк Тимофій Тимофійович 1897 Миколаїв Миколаїв Мобілізований до РСЧА у 1941 р., рядовий Пропав безвісти в грудні 1941 р.
Антонюк Ярослава Іванівна 1937 Миколаїв Миколаїв З родини учасника руху Опору Виселена 11.09.1950 р. у Таштипський р-н, Красноярський край, РРФСР. Звільнена 24.04.1958 р.
Антоняк Микола Антонович 1924 Лагодів Лагодів Остарбайтер Помер у 1944 р.
Антоняк Петро Антонович 1916 Лагодів Лагодів Мобілізований до РСЧА у 1944 р., рядовий Загинув 20.04.1945 р. Похований у м. Котбусі, Німеччина.
Антоняк Степан Васильович 1912 Суходіл Суходіл Мобілізований у 1944 р., рядовий Повернувся в с. Суходіл.
Антошків Василь Миколайович 1919 Лагодів Лагодів Мобілізований до РСЧА у 1944/1945 рр., рядовий, учасник руху Опору Засуджений 21.02.1950 р. ВТ військ МВС на 25 р. ВТТ з обмеженням у правах на 5 р. (ст. 54-1а, 54-11 КК УРСР). Етапований в Озерний ВТТ м. Тайшет, Іркутська обл., РРФСР. Звільнений 1.06.1956 р. з табору і направлений на спецпоселення. Повернувся у село.
Антошків Марія Михайлівна 1923 Лагодів Лагодів Учасник руху Опору Засуджена 04.10.1944 р. ВТ військ НКВС на 10 р. ВТТ з обмеженням у правах на 5 р. (ст. 54-1а КК УРСР). Етапована в Озерний ВТТ, м. Тайшет, Іркутська обл., РРФСР. Звільнена 24.06.1946 р.
Антошків Микола Михайлович 1919 Лагодів Лагодів Мобілізований до РСЧА у 1941 р., рядовий Загинув у 1941 р. під Смоленськом, РРФСР.
Антошків Михайло Герасимович 1891 Лагодів Лагодів Учасник руху Опору Заарештований 25.08.1944 р. ВББ УНКВС. Утримувався у тюрмі № 2 (м. Львів). Засуджений 04.10.1944 р. ВТ військ НКВС до розстрілу (ст. 54-1а, 54-11 КК УРСР). Загинув 07.12.1945 р. у тюрмі.
Антошків Михайло Миколайович 1914 Лагодів Лагодів Командир боївки УПА, псевдо "Вітер" Вбитий під час облави у с. Лагодів 17.11.1944 р.
Антошків Олексій Тимкович - Лагодів Лагодів Член виділу т-ва "Просвіта" у 1949-1950 рр., Мобілізований до РСЧА у 1944/1945 рр., рядовий Повернувся з фронту. Помер у 1999 р.
Антошків Петро Михайлович 1927 Лагодів Лагодів Учасник руху Опору Заарештований 30.05.1945 р. УНКВС у Львівській обл., засуджений (ст. 54-1а, 54-11 КК УРСР). Подальша доля невідома.
Антошків Стефан Михайлович 1927 Лагодів Лагодів Стрілець УПА, псевдо "Дунай" Учасник терористичної акції 28.05.1945 р. на Золочівській трасі. Затриманий 30.05.1945 р., засуджений до страти 01.07.1945 р., розстріляний.
Артемович Анатолій Олексійович 1930 Якторів Якторів З родини учасника руху Опору Виселений ОН 26.12.1948 р. в Томську обл., РРФСР. Звільнений 26.08.1956 р.
Артемович Іванна Іванівна 1903 Якторів Якторів З родини учасника руху Опору Виселена ОН 26.12.1948 р. у Томську обл., РРФСР. Звільнена 26.08.1956 р.
Артемович Олексій Петрович 1902 Якторів Якторів З родини учасника руху Опору Виселений ОН 26.12.1948 р. в Томську обл., РРРФСР. Звільнений 26.08.1956 р.
Артемович Степан Олексійович 1939 Якторів Якторів З родини учасника руху Опору Виселений ОН 26.12.1948 р. в Томську обл., РРРФСР. Звільнений 26.08.1956 р.
Артемович Ярослав Олексійович 1927 Якторів Якторів Учасник руху Опору Засуджений 08.09.1947 р. ОН при МДБ на 8 р. ВТТ з обмеженням у правах на 5 р. (ст. 54-1а, 54-11 КК УРСР). Етапований у ВТТ: Магаданська обл., РРФСР. Звільнений 09.09.1952 р. з табору і направлений на спецпоселення. Подальша доля невідома.
Артим Йосафат 1920 Черемхів Черемхів Сотник УПА, псевдо "Тютюнник" -
Артим Софрон 1922 Черемхів Черемхів Стрілець УПА -
Артимович Григорій - Якторів Якторів Стрілець легіону УСС -
Артимович Олекса Петрович - Якторів Якторів - Виселений 22.12.1948 р. в м. Омськ, Омська обл., РРФСР.
Артимович Ярослав Олексійович 1927 Якторів Якторів - Виселений в м. Воркута, Комі АРСР. Подальша доля невідома.
Артимяк Михайло - Чайковичі Чайковичі Стрілець УСС-УГА Невідома
Атаманчук Ганна Михайлівна 1899 Шибалин Шибалин - Виселена у віддалені р-ни СРСР.
Атаманчук Іван 1926 Шибалин Шибалин Стрілець УПА Помер.
Атаманчук Іван Михайлович 1926 Шибалин Шибалин - Виселений у віддалені р-ни СРСР.
Атаманчук Михайло Миколайович 1897 Шибалин Шибалин Стрілець УГА Виселений у віддалені р-ни СРСР.