Сьогодні, 24 березня, о 16:00 відбудеться онлайн-лекція історикині Аліни Понипаляк про те, як на Донеччині і Луганщині з’явилася розгалужена мережа ОУН. А також яким чином діяли конспіративні квартири? Які долі спіткали діячів підпілля? Про лекцію повідомляє організатор ВимкниРосійське.

Діяльність Організації українських націоналістів на території cхідної України є маловивченою темою. З моменту створення ОУН позиціонувала себе як загальноукраїнська національна підпільна організація, принциповою засадою якої мусила стати соборність всіх українських земель в єдиній Українській Державі. І якщо на території Західної України ОУНівці вели боротьбу у лісах та горах, де будувалися криївки, то на території Донецької та Луганської області природа була зовсім іншою – степи і терикони. Війну вели у містах, що вимагало абсолютно іншої тактики.

Про боротьбу та особисте життя діячів ОУН на сході України розповість керівниця історичного відділу #ВимкниРосійське, кандидатка історичних наук Аліна Понипаляк.

Лекція відбудеться на Фейсбук сторінці ВимкниРосійське.

Свої питання по темі можна ставити у коментарях до анонсу лекції, а також під час самої лекції.